ACLU شرکت حقوقی, شکایت تهمت admin بیش از مایکل کوهن بازداشت

21 جولای (فردا) — اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا و نیویورک شرکت حقوقی باید طرح دعوی در دادگاه به دنبال انتشار مایکل کوهن سابق شخصی وکیل رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استدلال اخیر خود در زندان بود و در اقدامی تلافی جویانه در برابر برنامه های خود را برای انتشار یک کتاب در مورد سابق خود مشتری است.

این حکم تجدید نظر درخواست ثبت شده روز دوشنبه با آیتالله سیستانی و پری گوآ LLP در منطقه جنوب نیویورک به نمایندگی از کوهن شد و دوباره به زندان فدرال در ماه جولای 9.

تبلیغات

“این مورد در مورد یک بی پروایی نشان دادن حمله به متمم اول قانون اساسی و حاکمیت قانون” Danya پری موسس شریک پری گوآ در بیانیه ای گفت. “ما اطمینان داریم که قانون اساسی ما پیروز خواهد شد و این که آزادی بیان را ادامه خواهد داد به محافظت می شود برای مشتری ما و برای دیگران با فرمت.”

طرح دعوی در دادگاه نام ایالات متحده دادستان کل ویلیام بر اداره زندان مایکل کروجل و جیمز Petrucci به سرپرست فدرال تادیبی مسکن موسسه کوهن به عنوان پاسخ دهندگان.

کوهن و 53 بود که دوباره بازداشت در اوایل این ماه در حالی که در یک دادگاه منهتن به دنبال به ترتیب نظر خود را در خانه حبس پس از منتشر کردند در ماه مه به عنوان او رنج می برد از شرایط بهداشتی اساسی قرار داده شده است که او را در معرض خطر بالاتر از رنج نتایج بدتر اگر آلوده coronavirus.

طرح دعوی در دادگاه استدلال می کند که کوهن قصد دارد به انتشار بگو همه کتاب در مورد دهه ارتباط با مغلوب ساختن پیشی جستن باعث شد او دوباره بازداشت.

در روز 2 ژوئیه در حالی که بیرون کردند کوهن توییتی که او “نزدیک به اتمام” در یک کتاب در مورد دهه ارتباط با رئیس جمهور بیان کرد آن را به پیش بینی ماه سپتامبر تاریخ انتشار.

با توجه به طرح دعوی در دادگاه در روز کوهن گرفته شد به بازداشت افسر عفو مشروط گفته کوهن است که می تواند او منتشر شد به خانه حبس اگر او موافقت کرد به صحبت نمی کنند و یا از طریق هر نوع رسانه از جمله کتاب است.

طرح دعوی در دادگاه می گوید که او و وکلای او مذاکره تعاریف و محدودیتهای منع کوهن بازداشت شد و به فدرال تادیبی موسسه Otisville جایی که او همچنان در سلول انفرادی.

“دولت نمی تواند زندانی مایکل کوهن برای نوشتن یک کتاب در مورد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن” بن Wizner مدیر ACLU سخنرانی, حفظ حریم خصوصی و فناوری پروژه در بیانیه ای گفت. “تهوع منظور آن است که دولت به دنبال تحمیل آقای کوهن بود که خلاف قانون اساسی قبل از خویشتن داری و خود را از ادامه حبس بخشی از خطرناک الگوی مقابله به مثل در برابر تهمت و منتقدان.”

طرح دعوی در دادگاه می گوید توافق کوهن ارائه شد این بود که “سفارشی” برای او بود و نه یک استاندارد دولتی, فرم, آن را به عنوان “سرند” با غلط املایی و خطاهای دیگر.

کتاب او قصد دارد به انتشار اسناد دادگاه گفت: توصیف تجربه دست اول با تهمت و جزئیات خود را در “رفتار در پشت درهای بسته.”

“برای مثال روایت توصیف تیز برخی اظهارات ضد یهودی علیه برجسته مردم یهودی و virulently اظهارات نژادپرستانه علیه رهبران سیاه و سفید به عنوان رئیس جمهور باراک اوباما و نلسون ماندلا” وکلای نوشت: در این سند بیان کرد کوهن شروع به نوشتن این کتاب در مدت کوتاهی پس از ورود در Otisville با رضایت اداره زندانها’ قوانین و مقررات.

وکلا نیز گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا سعی در جلوگیری از انتشار این کتاب در 30 آوریل هنگامی که یک سازمان نسبت ناروا وکیل فرستاده کوهن بس-و-دست برداشتن نامه استدلال او بود محروم از بحث در مورد مسائل از جمله توسط یک non-disclosure agreement.

کوهن ادعا می کند او هرگز امضا این توافق دادگاه اسناد وزارت امور خارجه.

این دانشیار سابق از مغلوب ساختن پیشی جستن را محکوم به سه سال حبس در دسامبر سال 2018 پس از شفاعت گناه در اتصال به تنظیم به پرداخت hush پول در طول سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری به زنان گفت که آنها تا به حال امور با مغلوب ساختن پیشی جستن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>