واشنگتن – Planned Parenthood مریلند, Inc., و چند مصرف کنندگان در سراسر کشور واصل طرح دعوی در دادگاه امروز به چالش کشیدن مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قانون جدید طراحی شده برای شرکت های بیمه جلوگیری از ارائه پوشش برای سقط جنین. آنها توسط وکلای با اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا (ACLU), Planned Parenthood Federation of America, Inc., و قهوه ای Goldstein & Levy, LLP.

در دسامبر 2019, وزارت بهداشت و خدمات انسانی (HHS) و مراکز ایالات متحده برای مدیکر و مدیکید خدمات (CMS) منتشر شد یک قانون جدید است که اگر اجرا خواهد نیروی شرکت های بیمه است که فروش برنامه در قانون مراقبت مقرون به صرفه فرد بازار به ارسال دو لایحه جداگانه به مشتریان — یکی برای پوشش از سقط جنین مراقبت و دیگری برای پوشش مراقبت های بهداشتی دیگر. شرکت های بیمه نیز باید به آموزش مشتریان خود را به پرداخت صورتحساب با استفاده از چک دو دو حواله یا دو معاملات الکترونیکی در هر ماه است.

به عنوان دولت اذعان نهایی حکومت گسترده اداری بار منجر به حق بیمه بالاتر برای مصرف کنندگان و باعث خواهد شد برخی از شرکت های بیمه به رها کردن پوشش بیمه برای سقط جنین در دسترس نباشد. به عنوان دولت نیز اذعان سردرگمی در مورد این نیازهای جدید منجر خواهد شد و برخی از مردم به دست پرداخت و خطر از دست دادن پوشش بیمه درمانی به طور کامل.

“اگر این قانون طول می کشد تا اثر من چهره وحشتناک خطر از دست دادن نه تنها من پوشش بیمه برای سقط جنین, اما من تحت پوشش بیمه به طور کامل خواهد بود که ویرانگر برای من داده شده و من از قبل موجود شرایط” گفت: ربکا یکی از ساکنان واشنگتن و شاکی در مورد. “همین دلیل است که من از پیوستن به آیتالله سیستانی و والدین طراحی شده برای مبارزه با به عقب. آن را بی رحمانه و غیر قابل قبول است که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از مداخله در مراقبت های بهداشتی و تلاش برای تداخل با چه شرکت های بیمه انجام کسب و کار فقط به دلیل آنها می خواهند به آن را مشکل تر برای من برای دسترسی به من حق سقط جنین.”

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت جدید بیمه قانون است حمله دیگری در سقط جنین مراقبت های طراحی شده صرفا به فشار امن و قانونی سقط جنین بیشتر از رسیدن” گفت: Meagan لانه, کارکنان, وکیل با آیتالله سیستانی آزادی باروری پروژه. “و دوباره آن اقدامات را مخرب ترین اثر در حال حاضر جوامع به حاشیه رانده شده و از جمله افراد کم درآمد مردم با محدود تسلط به زبان انگلیسی و افراد معلول است. سقط جنین مراقبت های بهداشتی و دولت ما باید ساخت آن را آسان تر — و نه سخت تر برای مردم برای دریافت مراقبت های بهداشتی آنها نیاز دارند.”

بیش از 3 میلیون مصرف کننده خواهد بود تحت تاثیر حکومت طاقت فرسا محدودیت از جمله فرد شاکی در این پرونده از مریلند, ناحیه کلمبیا, New Jersey, و مین.حکومت را نیز تحت تاثیر قرار یک سوم از فردی در بازار ارز برنامه در سراسر کشور از جمله هر فرد طرح ارائه شده در بازار در مریلند است. یک برگه در مورد تاثیر این قانون را می توان در اینجا یافت نشد.

“سقط جنین مخالفان در حال راه انداختن همه چیز آنها رو به عنوان بخشی از جنگ عظیم بر ما دسترسی به مراقبت های بهداشتی” گفت: کارن نلسون, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت, Planned Parenthood مریلند, Inc. “حملات و فریب ادامه اما در اینجا حقیقت: سقط جنین, مراقبت های بهداشتی, و آن را باید از هم جدا نمی شود, “حک شده” و یا درمان متفاوت از دیگر خدمات پزشکی. ما همیشه مبارزه برای از بین بردن موانع و محافظت از دسترسی به امن و قانونی سقط جنین مراقبت و ما ادامه خواهد داد برای ارائه به مردم با بهداشت و مراقبت از آنها نیاز دارند.”

“این قانون به یک دلیل وجود دارد: آن را سخت تر برای مردم برای دسترسی امن و قانونی سقط جنین گفت:” الکسیس مک گیل Johnson, اقدام رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت, Planned Parenthood فدراسیون آمریکا است. “دولت خود اذعان می کند این حکومت هیچ سنجش سود تنها هدف آن است که برای ایجاد فوق العاده نوار قرمز برای میلیون ها نفر از مردم در سراسر کشور است. ما نه برای این دولت تلاش برای شرم مردم و نگه داشتن آنها را از دسترسی به مراقبت های بهداشتی. همه مردم سزاوار به قادر به دسترسی به سقط جنین در این کشور و به سلامت خود را بیمه پوشش این امن پزشکی قانونی روش. برنامه ریزی والدین فدراسیون آمریکا با افتخار ایستاده با والدین از مریلند آیتالله سیستانی و این شجاع فرد مصرف کنندگان به مبارزه علیه این مضر قانون در دادگاه. ما هرگز متوقف خواهد شد مبارزه برای بیماران ما یا حق مردم برای دسترسی به بهداشت جنسی و باروری از جمله سقط جنین بدون شرم و یا نیازی موانع.”

طرح دعوی در دادگاه در ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه مریلند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im