آیتالله سیستانی از جنوب کالیفرنیا است که به دنبال یک دادگاه فدرال به منظور وادار کردن Orange County Sheriff همین بارنز بلافاصله پس از انتشار 500 پزشکی آسیب پذیر زندانیان به دلیل شیوع کروناویروس در زندان.

حقوق مدنی گروه ب فدرال کت و شلوار کلاس اقدام روز شنبه در برابر بارنز به عنوان تعدادی از آلوده زندانیان در زندان سیستم رشد به 117. دانیل پارکر استادیار در دانشگاه ارواین بخش بهداشت عمومی و اپیدمیولوژی هشدار داد در یک اعلامیه برای طرح دعوی در دادگاه است که تعدادی از COVID-19 موارد در اورنج کانتی را در زندان می تواند چهار هفته آینده.

“نارنجی شهرستان کلانتر بخش بارها و بارها شکست خورده خود را موظف به حفاظت از امنیت مردم در آن بازداشت” گفت: یعقوب Reisberg یک زندان شرایط مدافع در ACLU جنوب کالیفرنیا. “در شرایط عادی این عدم مراقبت های شرم آور اما در طول COVID-19 آن فاجعه بار است.”

کلانتر در دفاع از اقدامات

بارنز پاسخ داد که او گرفته چند اقدامات برای محافظت از زندانیان و کارکنان از جمله آزادی های اولیه از سطح پایین زندانیان.

“من ادامه خواهد داد به اقدامات مورد نیاز برای اطمینان از ظرفیت های موجود برای حفظ عملیات ایمن و حفظ توانایی ما به خانه مجرمین جنایی,” او گفت:. “در حفظ امنیت ما در عملیات بازداشت, من همچنین باید اطمینان از ایمنی مطیع قانون است. من نه حمایتی گسترده پیشگیرانه منتشر شده است که فراتر از آنچه لازم است برای نگه داشتن زندان و جامعه امن است.”

چند تا از پزشکی مردم آسیب پذیر شناسایی شده توسط این اداره در حال شاکیان به طرح دعوی در دادگاه. در میان آنها عبارتند از:

  • همین Wagner, 68, یک سرطان بازمانده است که به ویژه آسیب پذیر زمانی که او می رود به در-زندان پزشکی ایستگاه به فشار خون و تیروئید سطح نظارت. برای تمیز کردن خود را از او صادر شده است تنها یک نوار کوچک از صابون در هر هفته است. او هیچ بودجه ای برای خرید بیشتر.
  • ملیسا Ahlman, 32, قرار دارد در مرکز زنان زندان در سانتا آنا. Ahlman پمپ شیر برای او 7 ماهه نوزاد چند بار در روز. پس از هر جلسه پمپاژ و او باید صبر کنید در مناطق شلوغ در کنار افراد بیمار به دنبال درمان های پزشکی به تحویل شیر به پرستاران. “من تعجب می کنم چه اتفاقی خواهد افتاد اگر من مریض و گسترش آن به نوزاد از طریق شیر” Ahlman گفت. “و من نگران که من را مریض در اینجا و نه قادر خواهید بود برای آمدن به خانه خود را.”

کاساندرا Stubbs مدیر آیتالله سیستانی را مجازات پروژه گفت: “اورنج کانتی زندان تبدیل به یک زمین پرورش برای گسترش COVID-19 با بیش از یک صد مورد تأیید و در حال افزایش است. تنها راه برای کاهش این فاجعه نجات جان انسان ها و پهن کردن منحنی به انتشار بسیاری از مردم است. ما مصرانه از دادگاه به انجام این کار است.”

اقدامات انجام شده ‘آشکارا ناکافی’

اگر چه کلانتر کاهش جمعیت زندان توسط تقریبا نیمی از انتشار در سطح پایین زندانیان زود آیتالله سیستانی خواستار کلانتر بیشتر کاهش جمعیت اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله 6 فوت است.

علاوه بر این گروه است که به دنبال دسترسی بیشتر به صابون و تمیز کردن وسایل برای زندانیان تست و انسانی قرنطينه از مردم در معرض COVID19 و ارائه کافی تجهیزات حفاظت شخصی.

“مراحل کلانتر بارنز گرفته شده به تاریخ در حال آشکارا ناکافی در این صورت مداوم شیوع COVID-19 داخل زندان گفت:” طرح دعوی در دادگاه. “در این زمان جمعیت سطوح افراد بازداشت شده در اورنج کانتی زندان هستند قادر به اجتماعی فاصله خود از دیگران است. در حالی که از زندان به کارکنان ارائه برخی از تمیز کردن لوازم ‘(t)در اینجا هرگز به اندازه کافی منابع برای تمیز کردن در طول روز است.’

“ماسک با توجه به بازداشت مردم ارزان و ساخته شده از کاغذ و تبدیل به راحتی.’ و کارکنان زندان نیست همیشه پوشیدن تجهیزات حفاظتی مانند دستکش و ماسک و بازداشت شدگان داده نشده است دستکش در تمام.”

جلوگیری از گسترش COVID-19 داخل زندان کلانتر خواهد شد جلوگیری از گسترش به جامعه گفت: Stacey Grigsby یکی از وکلای شاغل برای ACLU.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im