آیتالله سیستانی بیانیه ای در روز دوم بازداشت غیر قانونی با توجه به تشخیص چهره تکنولوژی

دیترویت – Detroit Free Press گزارش امروز صبح که مایکل الیور, 25-سال-پیرمرد از دیترویت بود اشتباه دستگیر زیرا از نادرست تشخیص چهره مطابقت با سال گذشته است. این در حال حاضر به نظر می رسد دومین مورد شناخته شده از کسی که به اشتباه دستگیر شده در ایالات متحده به عنوان یک نتیجه از تشخیص چهره تکنولوژی. اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا در ماه گذشته به اشتراک گذاشته شده داستان از رابرت ویلیامز بود که دستگیر و بازداشت نزدیک به 30 ساعت برای یک جرم را مرتکب نشده بود.

در زیر اظهار نظر از دن Korobkin, ACLU میشیگان قانونی مدیر:

“ما هشدار رابرت ویلیامز خواهد بود و نه تنها کسی به ناحق متهم به جرم و جنایت آنها مرتکب نشده به دلیل ناقص تکنولوژی اجرای قانون باید استفاده نمی شود. متاسفانه به نظر می رسد ما حق داشتند و هنوز هم وجود دارد به احتمال زیاد بسیاری از مردم ما را یاد می گیرند و در سراسر کشور. دیترویت اداره پلیس و Wayne County دادستان نباید نیاز به یک سیاست جدید را نمی دانم به دستگیری کسی بدون داشتن انجام بررسی مناسب. این شالوده اصول قانون اساسی.

“دیترویت پلیس جدید سیاست یک برگ انجیر فراهم می کند که کمی به هیچ حفاظت در برابر خطرناک تکنولوژی معرض یک بی حد و حصر تعداد زیادی از مردم به این حوادث که رابرت ویلیامز و مایکل الیور در حال حاضر تجربه. قانونگذاران باید اقدام فوری برای جلوگیری از اجرای قانون استفاده از این تکنولوژی تا زمانی که آن را می توان مشخص کرد که چه سیاست اگر هر یک می تواند به طور موثر جلوگیری از این تکنولوژی لازم است ، در همان زمان پلیس و دادستان ها در سراسر کشور باید با بررسی همه موارد مربوط به استفاده از این تکنولوژی و باید به اطلاع تمام افراد متهم به عنوان یک نتیجه از آن است. این تکنولوژی خطرناک است که اشتباه و خطرناک است که درست است.”

از آنجا که آیتالله سیستانی شکایت علیه پلیس دیترویت از طرف رابرت ویلیامز شهر تبدیل کرده است بیش از این مورد فایل های خانواده درخواست کرده است برای سال متعهد به refile اتهامات علیه رابرت ویلیامز یا متوقف شود با استفاده از این فن آوری برای اطمینان از آنچه اتفاق افتاده است به خانواده ویلیامز اتفاق نمی افتد به یکی دیگر از خانواده است. دیترویت رئیس پلیس کریگ بود اما پذیرفت که چهره تکنولوژی تشخیص آنها با استفاده از 96 درصد نرخ خطا. شرکت تامین فن آوری DataWorks به علاوه در حال حاضر موضوع یک تحقیق کنگره.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de