آیتالله سیستانی بیانیه ای در مغلوب ساختن پیشی جستن جیر کارگردانی گارد ملی به قتل معترضان در مینیاپولیس

واشنگتن – رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر اعلام کرد در اوایل صبح امروز قصد خود را برای قرار دادن در گارد ملی به مینیاپولیس, Minn. در پاسخ به اعتراضات اخیر قتل جورج فلوید. در همان پرینت موضوع رئیس جمهور تهدید به شلیک به معترضان گفت: “زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.”

جفری رابینسون مدیر اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا را, Trone مرکز برای عدالت و برابری برجسته باطل پیامدهای جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن آتش زا زبان در عبارت زیر:

“رئیس جمهور تهمت بیانیه آمده است که” هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود’ است ریاکارانه غیر اخلاقی و غیر قانونی است. در حالی که رئیس جمهور تهمت به تازگی ادعا می شود مورد تجلیل حافظه از آقای فلوید اقدامات خود را به طور مداوم نشان می دهد ناخالص توجهی نژادی و ترور و خشونت پلیس که جوامع از رنگ در سراسر کشور تجربه به طور منظم. تماس با ما در گارد ملی و اجرای قانون در مینیاپولیس مطابق با قانون و نه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“رئیس جمهور تهمت گفته است که افسران پلیس در نیویورک است که آنها باید احساس رایگان برای استفاده از خشونت علیه اراذل و اوباش در حال پرتاب به پشت یک برنج واگن.’ او دریغ نکنید به ادعای یک خارجی رهبر که هیچ نژادی مشکل در امریکا است. رئیس جمهور آخرین پیشنهاد است که در اجرای قانون و یا نظامی باید به معنای واقعی کلمه به قتل معترضان است که متاسفانه دیگر تکان دهنده است. رئیس جمهور تهمت پاسخ را نادیده می گیرد این واقعیت است که مشکل ذاتی است نه واکنش به آقای فلوید را قتل است. مشکل این است که آقای فلوید را قتل است.

“هیچ کس به تایید شورش در مینیاپولیس و سنت پل به درک و چرا از آن اتفاق می افتد. تظاهرات در ایالت مینه سوتا و در جای دیگر پاسخ مستقیم به این سیستمیک که خشونت پلیس مقصر بودن در جوامع در سراسر این کشور است.

“افکار و نماز کافی نیست. پلیس خشونت و قتل در جامعه سیاه پوستان در آمریکا باید بلافاصله متوقف شود. دادستان در مینه سوتا باید پاسخگو افسران مسئول جورج فلوید در ارتباط با قتل این افسر که زانو آقای فلوید گردن به او gasped: “من نمی توانم نفس بکشم” و کسانی که با عدم انجام هر چیزی را به دخالت تایید همکار خود تصمیم به قتل آقای فلوید. برگزاری این افسران پاسخگو است و حداقل نیاز به نشان می دهد که نظام حقوقی ما به رسمیت می شناسد که سیاه و سفید زندگی می کند در واقع مهم است. گام بعدی باید پررنگ تغییراتی که در آدرس نژادپرستی در ریشه ما پلیس موسسات.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im