ACLU شکایت دولت فدرال برای به خطر انداختن زندگی برای از سرگیری اعدام در طول همه گیر

INDIANAPOLIS – به دنبال تاخیر فدرال اجرای Wesley Purkey اواخر این ماه اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا و طناب خاکستری LLP شکایت دادستان کل ویلیام Barr و دیگر مقامات فدرال امروز از طرف کشیش Seigen Hartkemeyer یک کشیش بودایی است که خدمت به Purkey برای بیش از یک دهه. Rev. Hartkemeyer است که شرعا موظف به حضور در Purkey اعدام برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 15 — اما انجام این کار خواهد قرار داده و سلامت و زندگی خود را در خطر شدید با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

Purkey اعدام دوم از سه که دولت برنامه ریزی شده پشت به پشت اواخر این ماه با وجود جهانی همه گیر. اگر انجام این خواهد بود که برای اولین بار فدرال اعدامها در 17 سال. اعدام تهدید به تبدیل شدن به “سوپر پخش رویدادها” برای COVID-19: هر اعدام خواهد شد نیاز به سفر و جماعت صدها نفر از مردم از جمله اصلاح افسران محلی و ملی, رسانه, مشاور حقوقی از سراسر کشور شاهد قربانیان و اعضای خانواده و دیگران است. در ترر هوت زندان که در آن Purkey اعدام قرار است به اتفاق در حال حاضر در حال برخورد با یک COVID-19 شیوع.

“واقعیت این است که دولت فدرال برنامه ریزی شده این اعدامها در حال حاضر در طول یک بیماری همه گیر که COVID-19 موارد در حال افزایش در سراسر کشور بد است” گفت: کاساندرا Stubbs مدیر آیتالله سیستانی را مجازات پروژه. “نه از بالا 10 نقاط مهم برای COVID-19 در زندان است. درخواست صدها نفر از مردم از سراسر کشور برای رفتن به ایندیانا در حال حاضر برای حضور در این اعدام است مانند درخواست از آنها برای اجرا به یک ساختمان در حال سوختن. ما تا به حال نشده فدرال اعدام در 17 سال: کاملا وجود دارد هیچ دلیلی برای دولت به عجله به جلو با چنین بی پروا و خطرناک برنامه است.”

Rev. Hartkemeyer — که 68 سال و ریه-بیماری های مرتبط با آن او را به ویژه آسیب پذیر به COVID-19 — تعیین شده به عنوان شاهد به Purkey اعدام. مقررات فدرال دستور که چنین تعیین شده شاهد حضور در اعدام. طرح دعوی در دادگاه اتهامات عنوان شده است که برنامه ریزی این اعدام در حال حاضر — و وادار کردن Rev. Hartkemeyer به خطر سلامت و زندگی خود را به انجام وظایف دینی به عنوان Purkey را کشیش — نقض آزادی مذهبی مرمت عمل می کنند.

“همانطور که آقای Purkey را کشیش برای 11 سال گذشته من یک تکلیف شرعی برای حضور در اعدام او به سهولت خود را متقاطع از این زندگی” گفت: برگرد. Hartkemeyer شاکی در این مورد. “من باید به خطر من سلامتی و زندگی به انجام من مقدس روحانی وظایف. ما باید از خودمان بپرسیم چقدر ما در حال حاضر به فداکاری برای فعال کردن دولت به تداوم چرخه کشتار است.”

رفته به ادامه مطالب

غیر انتفاعی و مستقل روزنامه نگاری از رویاهای مشترک نیاز به کمک شما. روزنامه نگاران ما در حال کار سخت تر از همیشه را به شما روزنامه نگاری است که ضروری است برای بقای دموکراسی ما. اما ما نمی توانیم آن را بدون شما. لطفا برای حمایت از ما 2020 اواسط سال مبارزات انتخاباتی امروز:

“مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات ادعا می کنند به قهرمان آزادی مذهبی و در عین حال یک بار دیگر هیچ تردیدی در مورد زیر پا گذاشتن این حقوق زمانی که آن را مناسب خود را در دستور کار سیاسی” گفت: Heather L. ویور کارکنان ارشد وکیل برای ACLU برنامه بر آزادی دین و عقیده. “وجود دارد هیچ دلیلی برای از سرگیری فدرال اعدام در طول یک بیماری همه گیر به ویژه هنگامی که آن را به یک کشیش مذهبی خود را از انجام تعهدات به یک مرد به از دست دادن زندگی خود را.”

در سال گذشته دیوان عالی کشور را با تاخیر اعدامها در دو مورد پرداختن به اینکه آیا یک زندانی ممکن است خود را مشاور روحانی حاضر در اعدام مجلسی. ماه گذشته دادگاه متوقف اجرای روبن گوتیرز در تگزاس و دستور دادگاه پایین تر برای ارزیابی اینکه آیا کشیش خود می تواند با خیال راحت همراه او در اجرای اتاق. به طور مشابه دادگاه دخالت در سال گذشته هنگامی که پاتریک مورفی یک بودایی مرد رد شد حق یک روحانی بودایی همراه او در طول اجرای. دادگاه اقدامات به دنبال یک داد و بیداد پس از قضات اجازه اجرای Domineque ری برای رفتن به جلو در فوریه 2019. ری مسلمان بود زندانی در آلاباما جایی که به دولت اجازه می دهد تنها یک کشیش مسیحی در اجرای اتاق.

امروز طرح دعوی در دادگاه در ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه جنوب ایندیانا است. در علاوه بر این به دادستان کل بر, شکایت نام به عنوان متهمان مایکل کروجل مدیر اداره زندانها و T. J. Watson, سرپرست ترر هوت فدرال تادیبی پیچیده است. Rev. Hartkemeyer می پرسد دادگاه به تاخیر Purkey اعدام تا زمانی که یک درمان موثر و یا واکسن برای COVID-19 موجود است.

شکایت آنلاین است در اینجا.
یک وبلاگ از Rev. Hartkemeyer را می توان یافت در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>