ACLU شکایت به کاهش کالیفرنیا زندان جمعیت یخ یخ نقل و انتقالات میان coronavirus

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا به شکایت علیه رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom و دولت دادستان کل خاویر بکررا خواستار آنها کاهش جمعیت زندان و یخ یخ تمام نقل و انتقالات میان coronavirus تهدید.

پرونده های حقوقی ثبت و جمعه در دولت دیوان عالی کشور ادعا نقض هشتم متمم قانون اساسی که ممنوع “مجازات بی رحمانه و غیر معمول” علیه زندانیان و 14 متمم است که حداقل تضمین های دادرسی حقوق.

“این است و نه فقط کسانی که محدود به زندان بازداشت مراکز و جوانان امکانات که در معرض خطر هستند” گفت: Peter J. Eliasberg ارشد مشاور آیتالله سیستانی از جنوب کالیفرنیا در بیانیه ای. “هنگامی که این ویروس می شود در داخل این حرکت منظم از کارکنان و بازدید کنندگان در داخل و خارج به این معنی است که دیوارها و خاردار می توانید آهسته و نه جلوگیری از ویروسی گسترش به جوامع در مقیاس بزرگ است.”

همانطور که از دوشنبه, 176 زندانیان در صلاحیت وزارت کالیفرنیا از اصلاحات و توانبخشی و 120 کارمند تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19. شده اند وجود دارد 317 تایید موارد COVID-19 در میان کسانی که در یخ بازداشت, با توجه به U. s. اداره مهاجرت و گمرک.

یخ نقل و انتقالات ‘غیر انسانی’

“بالا و پایین ایالت کالیفرنیا زندان و زندانها در ادامه به طور داوطلبانه انتقال افراد به یخ بازداشت در میان همه گیر حتی اگر آنها از نظر قانونی ملزم به انجام این کار” به گفته یکی از طرح دعوی در دادگاه که در توصیف این دولت ادامه داد: انتقال مهاجران به یخ در طول بیماری همه گیر به عنوان “بی رحمانه و غیر انسانی,” هجوم “هر تلاش این دولت در حال حاضر ساخته شده به جزر گسترش کشنده COVID-19 ویروس.”

“با انتقال افراد به یخ بازداشت کالیفرنیا سازمان در حال ارائه این افراد در مراقبت از خود را به شرایط خطرناک از زندان در یخ پنج بازداشتگاه در کالیفرنیا” طرح دعوی در دادگاه گفت.

دیگر طرح دعوی در دادگاه در مورد شرایط در زندان و نوجوانان امکانات استدلال “شیوع بیماری در زندان های محلی و نوجوانان امکانات را تهدید به مالیات بر جامعه گسترده تر را در سیستم مراقبت های بهداشتی فراتر از ظرفیت. این قریب الوقوع ویروسی انفجار — imminently به احتمال زیاد به رخ می دهد در اغلب اگر نه همه از کالیفرنیا 58 استان ها — را به طور مستقیم تحت تاثیر همه ساکنان کالیفرنیا از جمله تادیبی کارکنان و خانواده های آنها و theirrespective جوامع است.”

آیتالله سیستانی است که به دنبال اضطراری دستور دادگاه و بعد از 4 مه به انتشار یک “کافی” میزان زندانیان و بخش شهرستان در زندان و نوجوانان بازداشتگاه به طوری که آنها در انطباق با CDC و دستورالعمل های بهداشتی برای جلوگیری از گسترش COVID-19 از جمله مناسب اجتماعی فاصله.

آیتالله سیستانی همچنین به دنبال یک مهلت قانونی برای تمام نقل و انتقالات از زندان و زندانها به یخ بازداشتگاه.

“یک یونیفرم, ایالت مهلت قانونی نقل و انتقالات به یخ لازم است بلافاصله به حفاظت از حقوق و زندگی ساکنان کالیفرنیا” با توجه به یک طرح دعوی در دادگاه.

آزادی های اولیه آغاز شده و در ماه مارس

در مارس 24, Newsom اعلام کرد مراحل در حال حاضر گرفته شده برای توقف مصرف و/یا انتقال زندانیان و جوانان به دولت 35 زندانها و چهار جوانی اصلاحات امکانات برای 30 روز با یک گزینه به گسترش توقف نقل و انتقالات در صورت نیاز. علاوه بر این Newsom ماه گذشته مجاز اوایل انتشار 3,500 زندانیان برای کمک به کاهش زندان و بازداشت جوانان تسهیلات ازدحام بیش از حد در طول بیماری همه گیر.

ACLU اما حفظ زندانیان هنوز محدود در محله های نزدیک و بیشتر باید انجام شود.

“در حالی که کالیفرنیا قضایی شورای ساخته شده برخی از پیشرفت به زندان کاهش جمعیت این مراحل به سادگی نشده اند به اندازه کافی بزرگ و یا به اندازه کافی سریع برای کاهش تهدید بلندی از نمایی گسترش COVID-19 در دولت, زندان, نوجوان, امکانات و جوامع اطراف آن” با توجه به یکی از پرونده های حقوقی.

فاقد زیرساخت های فیزیکی برای فاصله و بدون “هوشیار بهداشت” دولت زندان و زندانها را تبدیل به “ظروف پتری برای شایع گسترش این ویروس” و “کانون بیماری همه گیر.”

دفتر دادستان کل در روز دوشنبه معوق نظر به دفتر والی است که دادستان کل مشتری در دادخواهی.

“این دولت روشن شده است ما در موضع برابر موارد نقض حقوق بشر در بازداشتگاه های اداره مهاجرت مراکز. تماس با ما در وزارت امنیت داخلی برای استفاده اداری اختیار آن را تحت قانون فدرال برای کار با مقامات بهداشت عمومی برای اجرای اقدامات مناسب برای حفاظت از افراد در آن بازداشت کارکنان و جوامع محلی” گفت: یک ایمیل از ویکی آب مطبوعاتی وزیر Newsom.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de