ACLU شکایت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت یمن نامعقول’ حملات در پورتلند پزشکان

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا بنیاد اورگان در روز چهارشنبه شکایت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای آزار اشک-کشتار با گاز و دستگیری پزشکان داوطلب در پورتلند در آن سرکوب در این شهر در جریان تظاهرات علیه خشونت پلیس.

طرح دعوی در دادگاه (pdf) که همچنین با نام شهر پورتلند واصل شد به نمایندگی از ساوانا مهمان کریستوفر عاقلانه کریستوفر Durkee و مایکل مارتینز چهار داوطلب پزشکان که می گویند آنها حمله و با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فدرال عوامل و پورتلند پلیس در طول Black Lives Matter تظاهرات در این ماه.

“این وحشتناک بود گفت:” مهمان که در تاریخ 12 ژوئیه به زمین پرتاب شد توسط ماموران فدرال در لباس مبارزه با خستگی او به عنوان تلاش برای کمک به یک ناتوان از اطرافیان. “هر انسانی سزاوار کمک کند اما ماموران فدرال نشان داد هیچ انسان و یا نگرانی است.”

مهمان حمله دستگیر شده در فیلم:

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

مارتینز یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی در اورگان بهداشت و دانشگاه علوم دستگیر شد و در پورتلند در ژوئن 13 در حالی که بسته بندی یک چادر پزشکی گفت: توافق برای پیوستن به اقدام قانونی “از آنجا که بسیاری از مردم در این کشور مانند جورج فلوید و Breonna تیلور هرگز روز خود را در دادگاه.”

“من احساس می کنم این همه مهم تر به استفاده از هر آنچه که منابع و قدرت من باید برای مقابله با این شنیع سیستم است که اجازه می دهد تا مردم در امریکا در درجه اول مردم سیاه و سفید بود مورد ضرب و شتم و کشته شدن توسط پلیس بدون نتیجه” گفت: مارتینز.

این طرح دعوی در دادگاه واصل در ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه اورگان به عنوان تظاهرات گسترده ادامه داد: در پورتلند به دنبال حکم دادگاه محرومیت ماموران فدرال و پلیس شهر از هدف قرار دادن و حمله به پزشکان در تخلف از اول و چهارم اصلاحات.

جن کارسون موقت مدیر اجرایی آیتالله سیستانی از اورگان در بیانیه ای گفت که “پزشکان داوطلب باید جشن گرفته شود, نه با حمله و یا دستگیر شدند.”

“مشتریان ما داوطلبانه روز و شب به ارائه کمک های اولیه به مصدوم و برای ایجاد یک محیط امن تر برای مردم و تماشاگران. این حملات بی وجدانی و همچنین خلاف قانون اساسی است. این بی قانونی باید پایان یابد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید