ACLU شکایت مغلوب ساختن پیشی جستن بر بیش از ‘حمله جنایی’ در میدان لافایت معترضان

ژوئن 4 (UPI) — معترضان و اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا شکایت کرد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دادستان کل ویلیام Barr و دیگر مقامات ارشد در روز پنج شنبه ادعا حقوق مدنی خود بودند نقض زمانی که پلیس با خشونت کنترل جمعیت اقدامات لازم برای متفرق کردن صدها نفر از تظاهرات مسالمت آمیز از لافایت مربع پس از مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند ژست برای عکس قبل از نزدیکی یک کلیسا.

در طرح دعوی در دادگاه به نمایندگی از زندگی ماده سی و فردی معترضان در ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه کلمبیا شاکیان استدلال می کنند که اول خود را اصلاح حقوق به اعتراض و چهارم متمم حقوق نقض شده زمانی که ایالات متحده در اجرای قانون عوامل شلیک گاز اشک آور و گاز فلفل اسپری لاستیک گلوله و بمب های فلش به زور به آنها و دیگر مسالمت آمیز معترضان را متفرق جمعه شب در نزدیکی کاخ سفید است.

تبلیغات

“متهمان تا به حال هیچ قانونی صورت برای از بین بردن ارام جمع” دادگاه تشکیل پرونده می خواند. “متهمان استادانی هدف — برای روشن شدن این منطقه به اجازه رئیس جمهور به راه رفتن به یک فرصت عکس در نزدیکی یک کلیسا — کاملا غیر قانونی دلیلی برای abridging قانون اساسی حقوق شاکیان و دیگران مونتاژ در لافایت مربع است.”

استفاده از زور برای متفرق کردن تظاهرات مسالمتآمیز و پس از آن عکس از مغلوب ساختن پیشی جستن brandishing مقدس قبل از سنت جان کلیسای اسقفی بود که خسارات از یک آتش روشن در آن زیرزمین در جریان تظاهرات شب قبل از جذب گسترده محکومیت از حزب دموکرات و واشنگتن کاتولیک اسقف به عنوان به خوبی به عنوان برخی از جمهوری خواهان.

کاخ سفید در مقایسه با عکس op به منی تصاویر از آمریکا و رهبران جهان نشان شجاعت در میان تراژدی و گفت که منتقدان تلاش برای سیاسی این رویداد است.

بار در طول یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: با توجه به استفاده از زور بود و نه متصل به مغلوب ساختن پیشی جستن جنبش به کلیسای اما با توجه به تشدید خشونت در این منطقه و انجام شد و برای محافظت از اموال فدرال و ماموران با گسترش یک “منطقه حائل,” بیان خشونت آمیز معترضان پرتاب پرتابه در میان معترضان مسالمت آمیز.

“ما می تواند همچنان به حفاظت از اموال فدرال درگیر و حفاظت از ماموران فدرال با چنین محیط تنگ و بنابراین ما جسم به حرکت آن را با یک بلوک,” او گفت:.

ACLU استدلال در طرح دعوی در دادگاه که همچنین نام وزیر دفاع علامت Esper و چند تن دیگر به عنوان متهمان که این اقدامات با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هستند “تجلی بسیار استبداد که در برابر متمم اول قانون اساسی در نظر گرفته شده برای محافظت از.”

با توجه به دادگاه و تشکیل پرونده تهمت و بر کارگردانی اجرای قانون و ماموران برای متفرق کردن جمعیت ترک چند معترضان مجروح برخی به شدت.

تبلیغات

“رئیس جمهور بی شرمانه خلاف قانون اساسی بی دلیل و رک و پوست کنده, جنایی, حمله معترضان چرا که او در مخالفت با دیدگاه های خود می لرزد پایه و اساس کشور ما در قانون اساسی منظور” اسکات Michelman حقوقی مدیر در ACLU از منطقه کلمبیا در بیانیه ای گفت. “و هنگامی که برتر کشور مامور اجرای قانون می شود همدستی در تاکتیک های فردی خودکامه آن لرز محافظت سخنرانی برای همه ما است.”

آیتالله سیستانی گفت: بیشتر پرونده های حقوقی ثبت خواهد شد در سراسر کشور در پاسخ به حملات پلیس علیه معترضان و روزنامه نگاران مستند در سراسر کشور تظاهرات که باید لرزاند کشور خواستار عدالت برای پلیس-درگیر مرگ جورج فلوید 46 ساله سیاه, مردی که 25 مه در حالی که در بازداشت پلیس.

این دستگیری افسر درک چوین که دیده می شد در تصویری زانو در سجده و دستبند فلوید گردن برای بیش از 8 دقیقه اخراج شده و به اتهام قتل. سه نفر دیگر از افسران دخیل در دستگیری متهم شده اند با کمک و معاونت در جرم قتل.

“در سراسر کشور اجرای قانون مسلح با ارتش سلاح در پاسخ با خشونت به مردم که در اعتراض به خشونت پلیس” بن Wizner مدیر ACLU سخنرانی, حفظ حریم خصوصی و فناوری پروژه در بیانیه ای گفت. “متمم اول قانون اساسی حق اعتراض مورد حمله است و ما نمی خواهد اجازه دهید به این جواب داده نشده. این اولین بار است که از بسیاری از پرونده های حقوقی ACLU در نظر دارد به پرونده سراسر کشور در پاسخ به خشونت پلیس علیه معترضان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de