بازیگر و فعال, مارک رافالو, تایید Mondaire جونز برای کنگره

واشنگتن – بازیگر و فعال, مارک رافالو, تایید کرده است, Mondaire جونز پیش از هفته آینده اولیه انتخابات برای نیویورک 17th کنگره منطقه. رافالو حمایت به اشتراک گذاشته شده توسط غذا و آب اقدام ملی سازمان حمایت کرده بود که در حمایت از جونز.

این اطلاعیه می افزاید: در عین حال یکی دیگر از برجسته صدای گروه کر در حال رشد در حمایت جونز است که با حمایت مردمی و ملی و مترقی گروه و همچنین ایالت نیویورک قانونگذاران و اعضای کنگره و سابق آرای انتخابات ریاست جمهوری سناتور برنی ساندرز و الیزابت وارن.

جونز هم جدا است خود را از این بسته به عنوان یک پیشرو قهرمان. جونز ساخته شده است که برای مبارزه با یک سبز جدید مقابله مرکزی تخته از مبارزات انتخاباتی خود را. او نگاه به گذشته ضعیف و unambitious سیاست مانند یک مالیات بر کربن و به جای دفاع و پشتیبانی واقعی راه حل آب و هوا مانند ممنوعیت fracking. جونز’ جامد مترقی موقعیت را به دست آورد او را به حمایت از گروه هایی مانند مواد غذایی و آب اقدام نیویورک جوامع برای تغییر و کار خانواده ،

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

در یک ویدئو اعلام Ruffalo گفت:

“در هسته اصلی ما در زمان بحران از COVID-19 نژادی و بی عدالتی و تغییر آب و هوا است و یک شکست از رهبری است. به همین دلیل آن را بسیار هیجان انگیز برای دیدن نیویورک آماده برای اضافه کردن رهبری جدید به ما هیئت نمایندگان کنگره با Mondaire جونز. من با افتخار به حمایت از این نامزد در مبارزه برای عدالت و سیستمیک را تغییر دهید. لطفا رای در ژوئن 23rd برای این آب و هوا قهرمان در نیویورک 17th کنگره منطقه است.”

رافالو شده است صریح رهبر در جنبش آب و هوا مبارزه برای ممنوعیت fracking در نیویورک کار با راه حل های پروژه به نیویورک به 100% انرژی های تجدید پذیر به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. او همچنین تهیه کننده اجرایی این فیلم Dark Waters که داستان شرکت آب آلودگی در غرب ویرجینیا. حمایت خود را بیشتر جامد جونز آب و هوا به عنوان یک قهرمان نامزد شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de