بازیگر Danny Masterson, بازداشت متهم به 3 فقره تجاوز به عنف

18 ژوئن (فردا) — بازیگر Danny Masterson دستگیر شده و به اتهام تجاوز به سه زن بین سال های 2001 و 2003, مقامات گفت.

Masterson, 44 متهم شد شنبه با سه فقره تجاوز به عنف با زور ترس لس آنجلس دفتر دادستان منطقه در بیانیه ای گفت.

تبلیغات

بهترین بازیگر شناخته شده برای بازی استیون هاید در که ’70s Show 1998-2006 دستگیر شد در حدود 11:30 صبح روز شنبه و منتشر شد در $3.3 میلیون وثیقه ساعت بعد با توجه به لس آنجلس کلانتر.

دادستان متهم Masterson تجاوز به یک زن 23 ساله در آوریل سال 2003 23 سال بین ماه های ژانویه و دسامبر 2001 و 28 سال بین ماه های اکتبر و دسامبر همان سال.

معاون دادستان منطقه رینهولد مولر از جنایات جنسی بخش گفت: همه جرائم رخ داده در Masterson هالیوود هیلز اقامت.

اگر محکوم Masterson چهره یک جمله حداکثر 45 سال به زندگی در زندان است. او به arraigned در سپتامبر. 18.

Masterson وکیل تام Mesereau گفت: مشتری خود را در “گناه” در بیانیه ای به سی ان ان بیان کرد: “ما با اعتماد به نفس است که ما را تبرئه زمانی که تمام شواهد و مدارک در نهایت می آید به نور و شهود باید از این فرصت به شهادت.”

“بدیهی است که آقای Masterson و همسرش در شوک کامل با توجه به این که نزدیک به 20 سال از اتهامات به طور ناگهانی و در نتیجه هزینه واصل شده اما آنها و خانواده خود را در حال آرامش دانستن است که در نهایت به حقیقت خواهد آمد” Mesereau گفت. “افرادی که می دانم آقای Masterson بدانید شخصیت خود را و می دانم که این اتهامات می شود نادرست است.”

Masteron اخراج شد از Netflix بکشد مزرعه تلویزیون نشان می دهد در اواخر سال 2017 و پس از چهار متهم او را از تجاوز جنسی در دو رویداد جداگانه است که بازگشت به اوایل 2000s.

لس آنجلس دفتر دادستان منطقه گفت: این کاهش به پرونده اتهامات در دو موارد دیگر با توجه به شواهد کافی در یک و اساسنامه محدودیت ها در طرف دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im