‘پیشرفته’ هکرها هدفمند مقامات فلسطینی کارشناسان می گویند

Feb. 13 (UPI) — مقامات ارشد حکومت خودگردان فلسطینی هدف قرار گرفتند توسط یک سری از حملات سایبری بر این باور سرچشمه گرفته از غزه به اسرائیل شرکت امنیتی روز پنجشنبه گفت.

Cybereason گفت: در دو گزارش روز شنبه خود تیم تحقیقاتی شواهد هک احتمالا درگیر این گروه MoleRATs همچنین به عنوان شناخته شده غزه Cybergang که اتحاد عمل در غزه پس از سال 2012 است. این MoleRATs گروه وابسته به حماس یک فلسطینی اهل سنت-اسلامی نظامی سازمان و عملا حاکم قدرت در نوار غزه است که در زمان تضاد با حکومت خودگردان فلسطینی ، MoleRATs پشتیبانی شده توسط Iranian cyber واحد نیز Cybereason گفت.

تشکیلات خودگردان فلسطین در گذشته هک تلفن های همراه از رهبران حماس و منتشر شرم آور و ضبط شده است.

این Cybereason گزارش گفت: این گروه هکر به نظر می رسد انگیزه های سیاسی در هدف قرار دادن فلسطینی که به احتمال زیاد درگیر در دولت است. این MoleRATs معمولا با استفاده از “درب پشتی” در فایل های مخرب و ترفند اهداف خود را به باز کردن آنها کارشناسان سایبری اشاره کرد. آن دسته از فایل های مخرب آنها می گویند اغلب مربوط به امور سیاسی علاقه به منطقه — مانند نزاع فلسطینی ها با اسرائیل و ایالات متحده به تازگی پرده برداری از طرح صلح خاورمیانه.

این تحلیل گفت: این هکرها ممکن است تنها نما به عنوان MoleRATs برای جاسوسی بر روی فلسطینی رهبری است. آن اشاره کرد که تنها یک گروه کوچک از دولت های بازیگران نرم قابلیت به عنوان پیچیده به عنوان تلاش است که هدف مقامات فلسطینی-از جمله ایالات متحده و اسرائیل و روسیه و چین است.

“ما به طور خاص تاکید کرد که گروه های بسیاری وجود دارد که فعال هستند در خاورمیانه” Cybereason گفت. “داده ها پشتیبانی از این ایده که غزه-بر اساس گروه و یا کسی است که بسیار خوب در جعل هویت در آن است که در پشت این حمله است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر