ورزش های هوازی می تواند به بهبود تفکر و حافظه در سالمندان

می خواهید را به مغز خود را افزایش دهد? رفتن برای شنا, پیاده روی و یا چرخش شریک زندگی خود را در کف اتاق نشیمن.

یک مطالعه جدید نشان می دهد که ورزش های هوازی می تواند در بهبود افراد مسن ” تفکر و حافظه, حتی اگر آنها دیرین سیب زمینی نیمکت.

این نوع ورزش باعث افزایش جریان خون به مغز و شمارنده اثرات پیری طبیعی, با توجه به مطالعه منتشر May 13 در مجله مغز و اعصاب.

“همانطور که همه ما پیدا کردن و در نهایت ما از دست دادن یک بیت ذهنی و جسمی به عنوان سن. اما حتی اگر شما شروع یک برنامه ورزشی بعد از آن در زندگی بهره مند شوند به مغز شما ممکن است بسیار زیاد” گفت: نویسنده مطالعه مارک Poulin, از دانشگاه کلگری دانشکده پزشکی در کانادا.

“مطمئن ورزش های هوازی می شود خون در حال حرکت را از طریق بدن خود را. به عنوان مطالعه ما در بر داشت آن را نیز ممکن است خون در حال حرکت به مغز خود را به خصوص در مناطق مسئول اختلال روانی کلامی و اجرایی توابع. ما پیدا کردن ممکن است به خصوص برای افراد مسن در معرض خطر ابتلا به آلزایمر و دیگر dementias و مغز بیماری” Poulin گفت: در انتشار اخبار مجله.

این مطالعه شامل 206 بزرگسالان میانگین سن 66 با هیچ سابقه ای از حافظه و یا مشکلات قلبی است.

برای شش ماه آنها در نظارت برنامه ورزش سه بار در هفته. آنها به عنوان پیشرفت تمرین خود را از افزایش به طور متوسط 20 دقیقه در روز برای حداقل 40 دقیقه است. آنها همچنین خواسته شد تا کار خود را یک بار در هفته.

در پایان این برنامه ورزشی شرکت کنندگان تا به حال 5.7 درصد بهبود در تست های عملکرد اجرایی که شامل توانایی های ذهنی استفاده می شود به تمرکز طرح فراخوان دستورالعمل و چند وظیفه. آنها نیز 2.4 درصد افزایش در کلامی تسلط اندازه گیری که چگونه به سرعت یک فرد می تواند به بازیابی اطلاعات است.

“این تغییر در کلامی تسلط همان چیزی است که شما می خواهم انتظار برای دیدن کسی که پنج سال جوان تر” Poulin گفت.

به طور متوسط جریان خون به مغز خود را افزایش 2.8 درصد — به دست آوردن به تعدادی از بهبود در نوع تفکر است که به طور معمول با افزایش سن کاهش.

“مطالعه ما نشان داد که شش ماه ارزش از ورزش شدید ممکن است به پمپ کردن خون به نواحی از مغز که به طور خاص خود را بهبود مهارت های کلامی و همچنین حافظه و هشیاری ذهنی” Poulin گفت.

“در زمانی که این نتایج خواهد بود و انتظار می رود با توجه به کاهش پیری طبیعی به این نوع از افزایش هیجان انگیز است,” او گفت:.

اطلاعات بیشتر

ایالات متحده موسسه ملی پیری بیشتر در مورد ورزش و فعالیت فیزیکی است.

کپی رایت 2020 سلامت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im