‘آئروسل جعبه’ به معنای محافظت از COVID تيم سلامت ممکن است خطرناک

آئروسل جعبه به منظور حفاظت از بهداشت و درمان کارگران زمانی که آنها intubate COVID-19 بیماران ممکن است در واقع خود را افزایش دهد قرار گرفتن در معرض ویروس ذرات هوابرد در یک مطالعه استرالیا هشدار می دهد.

لولهگذاری انجام شده است که بیماران قرار داده شده بر روی یک دستگاه تنفس مصنوعی.

تبلیغات

آئروسل جعبه شده اند تبلیغ به عنوان یک سریع, راه ساده برای محافظت از کارگران اما اثربخشی و ایمنی بودند هرگز بالینی آزمایش شده است. هیچ راهنمای بین المللی در حفاظت فردی تجهیزات تایید شده خود را استفاده کنید.

حتی اگر کارشناسان نگرانی که دستگاه ممکن است قرار دادن کارکنان مراقبت های بهداشتی در معرض خطر هستند در حال استفاده در سراسر جهان است.

در این مطالعه محققان آزمایش اثربخشی پنج آئروسل مهار روش — آئروسل جعبه جعبه مهر و موم شده با و بدون مکش عمودی با پارچه مزین کردن و افقی با پارچه مزین کردن — مقایسه با هیچ مداخله.

داوطلبان برگزار شد یک بطری ضرر مایع فقط در دهان خود و سرفه در هر 30 ثانیه است. دستگاه های تشخیص استفاده شد به تعداد اندازه های مختلف ذرات هوابرد و ارزیابی ذرات گسترش برای پنج دقیقه.

در مقایسه با استفاده از مهار دستگاه قرار گرفتن در معرض ذرات هوابرد در تمام ابعاد بالاتر بود که آئروسل جعبه استفاده شد و این مطالعه نشان داد.

اگر COVID-19 ذرات عمل همان راه به عنوان سیال استفاده می شود در این شبیه سازی نتایج نشان می دهد آئروسل جعبه را افزایش می دهد قرار گرفتن در معرض ویروس ذرات — در برخی از موارد توسط یک عامل از پنج بار یا بیشتر با توجه به یافته های منتشر شده 9 جولای در مجله بیهوشی.

تحقیقات انجام شده توسط یک تیم در بخش مراقبت و بیهوشی متخصصان در شرق سلامت در ملبورن. پیتر چان و جوانا سیمپسون که منجر تلاش گفت: تیم تحقیقاتی شگفت زده شد یافته است.

“خوشه از ذرات هوابرد بودند به وضوح دیده می شود, همزمان با بیمار سرفه. ما باور داریم که این نشان دهنده ذرات فرار از بازوی دسترسی سوراخ در اسپری و جعبه” محققان گزارش شده است.

مسابقه برای ارائه تجهیزات حفاظتی منجر به انواع دستگاه های اما شواهد از ایمنی و اثربخشی شده است فاقد نویسندگان این مطالعه گفت.

“این مطالعه نشان می دهد که دستگاه های مانند آئروسل جعبه ما تست شده-که نمونه ای از طرح های مورد استفاده در سراسر جهان — مشورت حداقل به سود حاوی ذرات معلق در هوا در طول یک آئروسل-تولید روش و ممکن است افزایش یابد و نه کاهش ذرات هوابرد قرار گرفتن در معرض” نویسندگان به این نتیجه رسیدند.

در یک مجله اخبار انتشار چان گفت: اگر آئروسل جعبه فروخته شد به عنوان یک محصول و تنظیم آن را احتمالا باید به یاد می آورد بلافاصله با توجه به پتانسیل خطر عفونت برای کارکنان مراقبت های بهداشتی.

“متاسفانه از آنجا که این دستگاه ها اهدا شده است و تنظیم نیست و به هیچ وجه کارکنان مراقبت های بهداشتی ممکن است در ادامه به افزایش قرار گرفتن در معرض خود را به COVID-19 حالی که تفکر آنها در حال محافظت از خود,” او اضافه شده است.

اطلاعات بیشتر

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری بیشتر در COVID-19.

کپی رایت 2020 سلامت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>