Feb. 20 (UPI) — کودی مواجه خاموش در برابر رقیب خود MJF محافظ Wardlow در AEW اولین جراحی قفس مطابقت با دینامیت.

این رویداد روز چهارشنبه جلسه نیز Wardlow در حلقه اولین و آخرین وظیفه کودی تا به حال برای تکمیل سفارش به صورت MJF در انقلاب pay-per-view رویداد on Feb. 29. فولاد قفس به دام افتاده و مردان در داخل حلقه با کودی و Wardlow نیاز به نمره pinfall از ارسال مقاله به برنده شدن در این مسابقه.

تحمیل و قوی Wardlow به راحتی قادر به بازی شیر یا خط کودی در اطراف این ساختار باعث کابوس آمریکایی به خونریزی از بالای سر خود را پس از ناودان به قفس.

کودی نگه داشته و مبارزه از طریق درد, اما, و در زمان جنگ به Wardlow. کودی پرتاب شد به درب قفس شکستن آن را باز کنید. MJF بود که بیرون رینگ آمد و در نزدیکی رقیب خود اما کودی مربی Arn Anderson ناودان درب به MJF.

MJF بعدها خود را دینامیت حلقه الماس به Wardlow به استفاده از در برابر کودی اما کودی انتقام ضربه Wardlow در زیر کمربند. MJF سپس شروع به صعود قفس با کودی, همسرم, Brandi رودز توقف او با استفاده از یک جراحی صندلی. MJF به Brandi رودز’ چهره اما اندرسون وارد به پرتاب او را به بیرون رینگ مانع است.

کودی برنده سخت مبارزه او پس از صعود به بالای قفس و انجام Moonsault بر روی Wardlow برای تعداد سه و درآمد خود را در مسابقه در برابر MJF در انقلاب است.

همچنین در دینامیت یک تگ تیم نبرد سلطنتی برگزار شد برای تعیین خواهد شد که چالش برای AEW جهان تگ تیم قهرمانی در انقلاب است. نبرد رویال, برجسته, تمام تیم های برتر در این شرکت از جمله جوان, دلار, ژوراسیک بیان قصاب و تیغه, بهترین, دوستان, خصوصی, پارتی, تاریک, سفارش, Ortiz و سانتانا و SCU, در میان دیگران.

یک تیم حذف شد و پس از هر دو عضو بوده و پرتاب بیش از بالا با طناب با هر دو پا دست زدن به زمین.

لحظات کلیدی شامل جان نقره و الکس رینولدز از تاریکی منظور منحرف SCU با پرسیدن که در آن شریک زندگی خود کریستوفر دانیلز بود و مرموز رهبر واجب خواهد بود به زودی و نارنجی کسیدی صرفه جویی در ترنت از بهترین دوستان شما از بین بردن.

مسابقه پایین آمد به سانتانا و اورتیز در برابر مت جکسون از دیگران. جکسون با وجود اینکه تعدادشان کمتر و نیاز به مقابله با سانتانا و Ortiz درونی دایره شریک زندگی سامی Guevara قادر به برنده شدن در این مسابقه.

جلاد آدم صفحه و کنی امگا دفاع از خود AEW جهان تگ تیم قهرمانی در برابر پنتاگون جونیور و ری Fenix در بسیار رقابتی بازی.

این Lucha برادران به دست آورده استفاده بعد از صفحه سهوا آمار امگا با چارپاره کمند. پنتاگون جونیور میخ امگا با پنتا-راننده اما قهرمان به نحوی لگد در دو.

امگا و صفحه قادر به بازیابی و انجام چارپاره کمند-V-ماشه دسته کوچک موسیقی جاز در Fenix برای سه دفعات مشاهده شده است. امگا و صفحه را دفاع از خود عنوان بعدی در برابر دلار در انقلاب راه اندازی یک حماسه درگیری میان چهار عضو از نخبگان است.

دیگر لحظات از دینامیت شامل کریس Statlander شکست Shanna; تازه تاج گذاری AEW زنان قهرمان نایلا رز gloating در مورد پیروزی او قبل از او مواجه شد Statlander و Swole; و جان Moxley شکست AEW World Champion Chris Jericho استخدام هیتمن جف کاب.

اریحا و اعضای حلقه داخلی حمله Moxley پس از بازی اما او موفق به دریافت کمک از داستین رودز و بازگشت داربی Allin که با استفاده از اسکیت بورد خود را برای مجازات دایره درونی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im