AFL-CIO را کهنه شورای اسلامی خواستار استعفای وزیر دفاع و ستاد مشترک صندلی بیش خشونت پاکسازی میدان لافایت

AFL-CIO اتحادیه جانبازان شورای علنا خواستار استعفای دو وزیر دفاع علامت Esper و رئیس ستاد مشترک ارتش ژنرال Mark A. Milley خود را برای مشارکت در دوشنبه شب های خشونت آمیز پاکسازی مسالمت آمیز معترضان در برابر کاخ سفید در پارک لافایت به طوری که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند بعد از قدم زدن به نزدیکی کلیسای سنت جان برای عکس-op.

خواهد Attig مدیر اجرایی UVC وابسته سازمان است که به دنبال به نمایندگی از طبقه کارگر جانبازان در درون جنبش کارگری در بیانیه ای گفت: روز شنبه که اقدامات Esper و Milley “را به خطر انداخته آمریکا اعتماد عمومی و اعتماد به نفس و احترام به مردان و زنان شجاع که داوطلب” در این کشور نظامی است.

“سادگی” Attig ادامه داد: “ما نظامی است که یک سرپا نگه داشتن برای عکس-ops و اظهارات سیاسی. این عینک به استقرار نیروهای ما ایجاد یک محیط نا امن شد و سوء استفاده از قدرت است.”

به عنوان قانونگذاران کنگره خواستار بررسی دقیق به که به منظور روشن شدن تظاهرات مسالمت آمیز و تحت چه قدرت محکومیت برای دولت استفاده از زور علیه غیر خشونت آمیز تظاهرکنندگان ابراز قانون اساسی آزادی بیان آمده است از سراسر طیف سیاسی.

در ملامت ساخته شده است که تیتر یک شبه مغلوب ساختن پیشی جستن سابق وزیر دفاع جیم ‘سگ دیوانه’ Mattis—chastized توسط ترقی خواهان به عنوان چیزی کمتر از یک “جنایتکار جنگی” خود را برای سوء استفاده های نظامی در خارج از کشور—گفت که آنچه تحت تهمت اقتدار در پارک لافایت بود “سوء استفاده از اختیارات اجرایی” ساخته شده است که یک “مسخره” قانون اساسی ایالات متحده.

در حالی که Esper روز چهارشنبه گفت که پشتیبانی نمی کند مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به استناد قیام عمل به استقرار سربازان آمریکایی در شهرستانها در سراسر کشور و ادعا کرد که او غافل از قبل از برنامه به مرحله عکس-op که او در آن شرکت کردند در کنار رئیس جمهور Attig گفت: این اقدام به عذر خواهی شد به سادگی بیش از حد کوچک و بیش از حد دیر است. “هر سرویس عضو شده و وظیفه تحت یکنواخت کد عدالت نظامی مقاله 90 به دنبال سفارشات غیر قانونی و تعهد به راضی,” او گفت:. “ما را به استعفا نه به عنوان یک نقطه shame اما به عنوان مثال از رهبری است.”

این UVC به نام در پنتاگون به عموم انتشار جدید شفافیت در قوانین نامزدی برای وظیفه فعال ایالات متحده پرسنل نظامی مستقر در این کشور کاپیتول شهر—که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن است برخی از قدرت به انجام این کار—حتی به روشنی مخالفت خود را با اعزام هر سرباز در وهله اول.

“رئیس جمهور تهمت مجموعه ای خشونت آمیز و غلط تن در پی جورج فلوید غم انگیز قتل” Attig گفت. “وقت آن است که برای رهبران ما در هر سطح به چالش و رد این خطرناک لفاظی و برای کسانی که در بالای نظامی ما شکست خورده در این مسئولیت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im