آفریقا می گوید: “من نمی توانم نفس بکشم”: یک آفریقایی جامعه مدنی دیدگاه سیستمیک نژادپرستی

زمانی که من دیدم تصویری از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس, مینه سوتا, در 25th May—کشته شدن یک پلیس که به زانو در گردن او برای ده دقیقه در حالی که به نام او برای او مرده و برای رحمت—من شده اند ناراحت و عصبانی بوده اند بسیاری از افراد در سراسر جهان و در میان نژادهای مختلف. من به تماشای شورش در ایالات متحده آمریکا و در سراسر جهان و بدانم که آیا این عبور فقط به عنوان یکی دیگر از این حوادث و یا اینکه آیا تغییر واقعا در افق است.

“زانو بر گردن ما است از سایه های مختلف از رنگ اما از آن می آید از همان منبع از کسانی که فکر می کنم که جهان به آنها تعلق دارد. این می آید از یک سطح اهانت و تحقیر برای ما بسیار وجود دارد.”

ما می دانیم که این نژادپرستی نظاممند شروع به چهار قرن پیش و از طریق بی پایان و متنوع حقوقی و سیاسی فرآیندهای طراحی شده به نفع یک بخش از جامعه است. تمام سیستم های دیگر در حال خدمت به این نظام و همه مردم دیگر را مسخر یک مسابقه تعداد زیادی از آنها در حال مبارزه برای نگه داشتن با زن احساس می کنند حق آنان است.

من همچنین نگاه کنید به زانو در جورج فلوید گردن نیز به عنوان نمادی از نحوه نئولیبرالیسم و همراه neocolonialism هستند با قرار دادن زانو خود را بر گردن آفریقا است. من می شنوم آفریقا گفت: “من نمی توانم نفس بکشم.” وجود دارد بسیاری از راه های که توسط کسانی که در قدرت هستند با قرار دادن زانو خود را بر گردن ما قاره, اما اجازه دهید فقط تمرکز بر آنچه اتفاق می افتد در بخش کشاورزی.

Woman saving indigenous corn seeds, Gutu, Uganda (Photo: AFSA/A Growing Culture)

برای من قدرت مؤثر در کشاورزی ما در آینده ایجاد کرده است یک روایت است که بسیار ساده و قدرتمند است گفت: بارها و بارها تا زمانی که آن ریشه دوانده در DNA ما.

به ما گفته شده است که دانه های ما هستند و باید کمی ظرفیت خود را به ما غذا و آنها را به هیبرید و اصلاح شده ژنتیکی استفاده می شود; به ما گفته است که آنچه ما نیاز داریم این است که بیشتر کالری و ما نیاز به تمرکز بر روی دانه از چند محصولات; به ما گفته شده که ما با استفاده از زمین ما موثر است و باید آن را به کسانی داده میشود که می توانید انجام یک کار بهتر از آن به ما گفته شده است که دانش ما در مورد کشاورزی عقب مانده است و ما نیاز به نوسازی با دانش از غرب; به ما گفته شده است که مگر ما تمرکز بر چند جزء اصلی محصولات کشاورزی و تولید برای بازار ما باقی می ماند و دستبند به دست برای امرار معاش زندگی; و به ما گفته شده که ما نیاز به پمپ ما خاک مصنوعی با کودهای شیمیایی و آفت کش ها اگر ما می خواهیم به تولید مواد غذایی به اندازه کافی.

این برای همه ما هستند گفت: ما نیاز به سرمایه گذاری میلیاردها دلار و بدون این ناجی از شمال ما نمی توانیم خودمان تغذیه. جهان ما تعریف شده است به سادگی با تولید بیشتر نه در داشتن سالم و مغذی و فرهنگی مناسب مواد غذایی تولید شده بدون آسیب رساندن به محیط زیست است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

Organic farmers market, Arusha, Tanzania (Photo: Tanzania Organic Agriculture Movement)

یک گروه از بازیگران از جمله philanthrocapitalists, کمک, سازمان, دولت, نهادهای علمی و سفارتخانه ها همه کار را به این روایت یک واقعیت است. آنها بحث در مورد تبدیل آفریقایی کشاورزی اما آنچه آنها انجام می دهند ایجاد یک بازار برای خود هوشمندانه میپذیرد خوب صدایی زبان.

زانو در جورج فلوید را گردن همان زانو است که بر گردن ما. این همان است که زانو که توجیه استعمار در آفریقا است. این همان است که زانو است که می بیند آفریقا نه برای آنچه در آن است اما برای آنچه در آن وجود ندارد. کسانی که در حال قرار دادن خود زانو بر گردن ما نگاه ما به عنوان احمق غیرمتمدن, وحشیانه, clueless و بیماری زده بود و کنترل و کارگردان همه دانا و قدرتمند است.

ما نمی توانیم نفس کشیدن در آفریقا به عنوان سیاست فضاهای در این قاره در حال شلوغ خارج از بازیگران و گروه های بل پسران. آنها ایجاد یک قدرتمند روایت آنها در طراحی سیاست های ما با توجه به نیاز خود آنها نفوذ قانون ما آنها تدوین سیستم آموزش و پرورش ما به طوری که محصولات این سیستم در خدمت هدف خود را و آنها لکه دار کردن فرهنگ ما طوری است که ما از دست دادن مال و تبدیل شدن به خدمت به آنان است.

آنها را به زانو جسمی در ما به دلیل فرهنگ و ایده ها در حال حاضر به ارث برده. زانو بر گردن ما در حال حاضر ما برادران و خواهران’ زانو. زانو بر گردن ما است از سایه های مختلف از رنگ اما از آن می آید از همان منبع از کسانی که فکر می کنم که جهان به آنها تعلق دارد. این می آید از یک سطح اهانت و تحقیر برای ما بسیار وجود دارد.

من فکر می کنم تنها راه برای حذف این زانو و تنفس است به رسمیت شناختن زانو درک آن راه کار و سازماندهی برای دفاع از خودمان است. در غیر این صورت ما به شما پیدا کردن آن را دشوار است به فکر می کنم حتی از تنفس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de