Feb. 1 (UPI) — مرکز اتحادیه اروپا منتقل شده است.

قرمز و سفید در قطب غیر descript آلمانی میدان خارج Gadheim روستایی از 80 نفر علائم مرکز جغرافیایی اتحادیه اروپا در حال حاضر که انگلیس رسما سمت چپ. این محل که در نزدیکی شهر Querzburg و شهرداری Veitshoechheim.

Gadheim طول می کشد بیش از نقطه ای از یکی دیگر از شهرداری در شمال باواریا منطقه است.

ملی فرانسه وابسته به نقشه کشی موسسه, IGN, محاسبه اروپا جغرافیایی مرکز که منتقل شده به عنوان جدید کشورهای عضو اتحادیه اروپا — اخیرا در سال 2013 زمانی که کرواسی عضو اتحادیه اروپا.

Veitshoechheim شهردار یورگن Goetz گفت: زمانی که او برای اولین بار شنیده ام در مورد IGN محاسبه در مارس 2017, “من فکر کردم آن را یک شوخی احمق ماه آوریل اولیه یکی است.”

پس از اعطا با مقامات محلی Goetz تصمیم به مرکز جدید نقطه آماده “و اگر مبارزه با تروریسم در اروپا اتفاق افتاده بود ما را ساخته اند یک بنای تاریخی برای وحدت اروپا از این نقطه است.”

نتایج تلخ و شیرین, او گفت:.

“از یک طرف البته من افتخار می کنم و خوشحال است که ما در حال تبدیل شدن به جدید مرکز جغرافیایی اروپا” گوتز گفت. “از سوی دیگر البته این غم مناسبت زیرا با بریتانیا یک کشور در حال خروج از اتحادیه اروپا برای اولین بار.”

بریتانیا رسما چپ اتحادیه اروپا جمعه شب پس از 47 سال از عضویت و 2.5 سال پس از یک همه پرسی رای به حرکت های سیاسی و اقتصادی اتحادیه اروپا که در حال حاضر 27 عضو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de