پس از تغییرات در قوچ’ مربیگری کارکنان, توجه, تبدیل به بازیکن فهرست

اوکس هزار — یک سال پس از مربیگری قوچ در سوپر باول شان McVay بود فقط یکی از میلیون ها نفر از مردم به تماشای idly در اولین دوشنبه در ماه فوریه به عنوان Kansas City Chiefs ضرب و شتم San Francisco 49ers.

“آن را سرگرم کننده به تماشای” گفت: McVay بود که در ورزشگاه در میامی به انجام قبل از بازی تجزیه و تحلیل برای ESPN.

اما رو به چالش گرفتن قوچ بازگشت به سوپر باول — و اولین برگشتی — اتحاد چپ او “بیشتر شادابی و reinvigorated از من شده است از آنجایی که من برای اولین بار اینجا” McVay اضافه شده است.

اولین انرژی گام در این جهت در آمد چهار شنبه هنگامی که McVay ارائه شده جدید قوچ حمله هماهنگ کوین اوکانل دفاعی هماهنگ کننده براندون Staley و ویژه-تیم هماهنگ کننده جان Bonamego در یک کنفرانس مطبوعاتی.

کسانی که برجسته ترین سه جدید مربیان برای پیوستن به این هیات پس از قوچ به اتمام 9-7 فصل دیگران بودن Thomas Brown به نام در حال اجرا پشت مربی Jonathan کولی که باید عنوان دفاعی کنترل کیفیت مربی و حزب محافظه وودبری که حرکت می کند به دستیار ویژه مربی تیم پس از سه سال به عنوان طلایه دار.

McVay معرفی جدید خود را lieutenants که hirings در حال حاضر گزارش شده بدون به طور کامل هجی کردن که چرا او تصمیم به حرکت از وید فیلیپس قوچ دفاعی هماهنگ کننده که قرارداد نبود تازه بعد از سه فصل است.

“این واقعا هر چیزی به طور خاص اما [من] بسیار هیجان زده در مورد آنچه براندون اضافه خواهد شد,” McVay گفت و اشاره کرد که در آوردن فیلیپس سپس 69 در سال 2016 ساخته شده آن را آسان تر برای قوچ شانس McVay سپس 30.

قوچ’ دفاع از رتبه 13 در کارگاههای مجاز 17 در نقاط مجاز و هفتم در متری در هر بازی مجاز در 2019. Staley, 37, کار کرده است, با top-10 دفاعی خارج linebackers مربی برای شیکاگو خرس (2017-18) و Denver Broncos (2019), آموزش از دفاعی مربیگری بزرگ ویک Fangio.

McVay گفت که او و Staley شد در لحن فلسفی زمانی که آنها در مورد صحبت قوچ دفاعی هماهنگ کار در ماه ژانویه است.

“من می خواهم به فکر می کنم که من عاشق فوتبال به عنوان مقدار به عنوان کسی. شما در حال نشستن وجود دارد, و شما در حال فکر کردن ” این مرد ممکن است مریض تر از من,’ ” McVay گفت: با خنده.

قوچ ادامه خواهد داد به بازی 3-4 دفاع Staley نشان داد.

O’connell, 34 سابق سن دیگو دولت کارفرمایی و ردسکینز واشنگتن حمله هماهنگ کننده طول می کشد یک عنوان شغلی که شد خالی با قوچ پس از مت LaFleur چپ حمله-نقش هماهنگ کننده پس از 2018 فصل برای تبدیل شدن به سر مربی Green Bay Packers.

با McVay در ادامه به تماس نقش o’connell کمک خواهد کرد که برای اجرای این جرم با سر مربی به عنوان به خوبی به عنوان بازی عبور هماهنگ شین Waldron و در حال اجرا بازی هماهنگ در خط حمله مربی هارون Kromer.

“من فکر می کنم آن را به یک فرصت بزرگ برای [کارفرمایی] جارد [Goff] برای کار کردن با کسی مثل او” McVay گفت: از اوکانل “به دلیل برخی از چیزهایی که او انجام داده که شاید من بدست معرض.

Bonamego, 56 جایگزین کهنه ویژه-تیم هماهنگ کننده جان Fassel که از چپ به پیوستن به Dallas Cowboys. قهوه ای سابق گرجستان در حال اجرا به عقب و در سطح کالج دستیار

قهوه ای, 33, جایگزین جست و خیز emma plows در حال اجرا پشت مربی بود که استخدام کابوی ها پس از قوچ قرارداد نیست تمدید کرد. قهوه ای سابق گرجستان در حال اجرا به عقب مانند قوچ’ تاد Gurley.

با عمده مربیگری شغل پر کارکنان و مدیر کل Les Snead به نوبه خود ممکن است فهرستی از تغییرات.

Gurley آینده پس از یک فصل کردن یکی از پازل است که شامل خط حمله و آتی از بالا قوچ نمایندگی رایگان: مقابله با اندرو Whitworth, تنگ پایان Gerald Everett کیکر گرگ Zuerlein دفاعی پایان Michael Brockers و linebackers دانته فاولر و Cory Booker.

Staley گفت: تغییر است “یکی ثابت در این لیگ” و مربیان باید تنظیم به استعداد موجود است. او گفت: 2019 قوچ دفاع تا به حال استعداد

“چالش این است که برای دیدن چگونه تقویم می لرزد رایگان-آژانس عاقلانه و پیش نویس و که شما می توانید اضافه کنید؟” Staley در مصاحبه ای گفت:. “و سپس سعی کنید و ایجاد به عنوان بسیاری عمق به عنوان شما می توانید از طریق فصل بهار و رفتن به اردوگاه های آموزشی.

“این چیزی است که NFL مورد است. آن را در مورد ساییدگی و چه کسی می تواند مقاومت در برابر برخی از سخت چیزهایی که اتفاق می افتد.”

اوکانل گفت اجتناب ناپذیر فهرستی از تغییرات یکی از دلایلی که “چرا شما نمی بینید همان تیم — بدون یک سالن از شهرت کارفرمایی برنده هر سال است.”

او گفت که او هنوز هم بررسی قوچ جرم است اما اعتماد به نفس خود فهرستی از آنچه در آن طول می کشد برای جستن به عقب پس از سرخوردن از دوم تا 11 در لیگ متری در هر بازی از سال 2018 2019.

“سال گذشته از یک شماره نظر شما را یک گام به عقب و نگاه در آن وجود دارد و بسیاری از چیزهای خوب هنوز هم انجام می شود در این جرم” اوکانل در مصاحبه ای گفت:. “وجود دارد که فقط لایه اضافی ساخته شده است که آن را واقعا بهترین تهاجمی در لیگ برای چند سال.

“آن را در مورد اجرای آن در مورد اتصالات طرح به بازیکنان فعلی خود را در نقش. و آن همان خواهد شد دوباره. از آن خواهد شد در مورد چگونه ما به دست آوردن مزیت رقابتی ما و از آن خواهد شد در مورد چگونه ما به طور مداوم می تواند به تکرار آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر