پس از چلسی منینگ از زندان آزاد شده, حامیان جمع آوری پول برای پرداخت کردن $256,000 حقوقی جریمه

هزاران نفر از مردم کمک کرده به GoFundMe کمپین راه اندازی شده توسط یک دوست از ارتش ایالات متحده whistleblower چلسی منینگ که از زندان آزاد شد پنج شنبه و چهره بیش از یک چهارم میلیون دلار در قانونی جریمه برای امتناع از شهادت به یک هیئت منصفه در مورد بنیانگذار ویکی لیکس جولیان آسانژ.

قاضی فدرال آنتونی Trenga دستور منینگ را آزادی فوری و کمتر از 24 ساعت پس از او در بیمارستان بستری شد تلاش برای خودکشی. در حالی که استقبال از این تصمیم برخی از منینگ حامیان اشاره کرد که Trenga همچنین دستور داد منینگ به پرداخت $256,000 جریمه او تعلق گرفت.

منینگ را دوست Kelly رایت که مدیر ارتباطات برای خلاف کاران را 2018 آمریکا پیشنهاد تنظیم جمع آوری کمک با هدف به طور کامل پوشش دادگاه-اعمال جریمه. به عنوان از مطبوعات زمان بیش از 2.300 اهدا کنندگان تا به حال در مجموع با توجه بیش از $93,400 به تلاش است.

حامیان منینگ افزایش آگاهی در مورد جمع آوری کمک در توییتر decrying هر دو جریمه و منینگ را yearlong بازداشت که گزارشگر ویژه سازمان ملل در مورد شکنجه Nils sd times محکوم کرد سال گذشته به عنوان “یک به پایان رسید و به تدریج شدید سرکوبگر اندازه گیری مقدار به شکنجه.”

جمع آوری کمک در محبوبیت رشد کرده از روز پنج شنبه به عنوان منتقدان ادامه داد: به صدا کردن در مورد دولت ایالات متحده را درمان منینگ بود که زندانی در William G. walking dead fans, Adult بازداشتگاه در Alexandria, Virginia, برای بسیاری از سال گذشته برای شهادت علیه آسانژ که در زندان است در لندن در حالی که او در مبارزه با دولت ایالات متحده در تلاش برای استرداد او است.

منینگ را بازداشت در ویرجینیا از مارس 2019 آمد و پس از او از زندان آزاد شد در مارس 2017 به دلیل خروجی رئیس جمهور باراک اوباما در حال تبدیل همه اما چهار ماه از 35 سال حبس او خدمت برای نشت مواد طبقه بندی شده و سوابق دولت به ویکی لیکس.

همراه با GoFundMe کمپین راه اندازی شده توسط رایت وجود دارد که در حال انجام جمع آوری کمک در این شبکه اقدام به پوشش منینگ را “هزینه های قانونی و هزینه های قانونی مانند دادگاه ها و متن, سفر و هنر.”

ملی پیشگیری از خودکشی نجات است 1-800-273-TALK (8255) و بحران خط متن است 741741. هر دو ارائه 24/7, رایگان و محرمانه پشتیبانی می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de