پس از تجزیه و تحلیل نشان داد و گفت مستندات از coronavirus همه گیر باعث سیاره-گرمایش تولید گازهای گلخانه ای به رها کردن در اوایل ماه آوریل بی سابقه 17 درصد دانشمندان آب و هوا و فعالان هشدار داد که پیشرفت را به سرعت پاک شود اگر جهان بازگشت به کسب و کار به عنوان معمول و خواهان تغییرات سیستمیک در بازار جهانی انرژی و مواد غذایی و حمل و نقل بخش است.

“میزان که رهبران جهان در نظر گرفتن تغییرات آب و هوایی در هنگام برنامه ریزی اقتصادی خود را در پست پاسخ Covid-19 خواهد نفوذ جهانی تولید گازهای گلخانه ای CO2 راه را برای دهه های آینده است.”
—کورین لو Quéré سرب نویسنده

این مطالعه جدید منتشر شده در مجله طبیعت تغییر آب و هوا یافت می شود که به عنوان کشورهای مدارس بسته و کسب و کار و صادر stay-at-home سفارشات در ماه گذشته شامل Covid-19—راه اندازی در سراسر جهان بحران اقتصادی—روزانه جهانی تولید گازهای گلخانه ای کاهش یافت و به سطح دیده نمی شود پس از سال 2006. فردی در سازمان ملل, تولید گازهای گلخانه ای کاهش یافته است به طور متوسط 26 درصد در اوج خود سلول.

“جمعیت سلول منجر به تغییرات شدید در مصرف انرژی و تولید گازهای گلخانه ای CO2” سرب نویسنده Corinne لو Quéré استاد در انگلستان دانشگاه ایست آنجلیا در بیانیه ای گفت:. “این کاهش به احتمال زیاد موقت هر چند به عنوان آنها را به منعکس کننده تغییرات ساختاری در ابعاد اقتصادی حمل و نقل و یا سیستم های انرژی.”

محققان دریافتند افزایش در مردم با استفاده از ساختمان های مسکونی برای کار از خانه تا به حال حاشیه های تاثیر جهانی تولید گازهای گلخانه ای. در ضمن تولید گازهای گلخانه ای از سطح حمل و نقل مانند ماشین سفر اختصاص 43 درصد کاهش و تولید گازهای گلخانه ای از صنعت و قدرت جمعی برای اختصاص یکی دیگر از 43 درصد. 30 آوریل آسوشیتد پرس اشاره کرد: “جهان کربن آلودگی سطح رشد کرده بود توسط 3.3 میلیون تن (3 میلیون متریک تن) یک روز از آن کم نقطه پیش از آن در ماه است.”

این بیماری همه گیر است که موجب مطالبات در سراسر جهان به صورت یک “فقط بازیابی” جهانی سبز معامله جدید است که با هدف به #BuildBackBetter. اگر چه این تماس ها منجر به برخی از برنامه های مانند ایجاد ماشین های مناطق آزاد در شهرهایی مثل لندن و میلان—فعالان و کارشناسان خواست سیاستگذاران برای رفتن بسیار بیشتر است. لو Quéré گفت: “میزان که رهبران جهان در نظر گرفتن تغییرات آب و هوایی در هنگام برنامه ریزی اقتصادی خود را در پست پاسخ Covid-19 خواهد نفوذ جهانی تولید گازهای گلخانه ای CO2 راه را برای دهه های آینده است.”

“فرصت وجود داشته باشد تا واقعی و با دوام تغییرات و بیشتر انعطاف پذیر برای آینده بحران با اجرای بسته های محرک اقتصادی که همچنین کمک به برآورده شدن اهداف آب و هوا به خصوص برای تحرک که حساب برای نیمی از کاهش تولید گازهای گلخانه ای در طول سلول,” او اضافه شده است. “برای مثال در شهرها و حومه, حمایت از پیاده روی و دوچرخه سواری و جذب دوچرخه برقی است که به مراتب ارزان تر و بهتر برای رفاه و کیفیت هوا نسبت به احداث جاده و آن را حفظ اجتماعی فاصله.”

با توجه به AP:

خارج از کارشناسان ستایش مطالعه به عنوان جامع ترین و در عین حال گفت: این نشان می دهد که چقدر تلاش لازم است برای جلوگیری از سطوح خطرناک بیشتر گرم شدن کره زمین.

“که بر یک حقیقت ساده: رفتار فردی به تنهایی… نمی خواهد ما وجود دارد,” دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا آب و هوا دانشمند مایکل مان بود که بخشی از این مطالعه گفت: در یک ایمیل. “ما نیاز اساسی ساختاری تغییر کند.”

مان در گسترش نظرات خود را در توییتر برجسته یافته ها در مورد بخش حمل و نقل هوایی و برنامه ریزی برای آینده:

در پاسخ به این دانشمند اظهارات تصویری تولید Jonathan پائولا پرسیدم به طوری که این سیاره هنوز هم افتاد.”

“هیچ! این دقیقا همان پیام اشتباه را به دور از آن” مان پاسخ داد. “این بدان معنی است که داوطلبانه اقدامات (مانند پرواز نیست) ناکافی هستند. ما نیاز به تغییرات سیستماتیک. و سیاست های تشویق decarbonization اقتصاد ما. رای گیری تنها مهم ترین چیز شما می توانید انجام دهید.”

مان به دور از تنهایی در استفاده از این مطالعه تاکید بر ضرورت اصلاح نظام برای مهار گرمایش جهانی و جلوگیری از فاجعه بار ترین اثرات تغییر آب و هوا.

“این بسیار چشمگیر و جامع مقاله میسازد در جزئیات دقیقا چگونه, چرا, و که در آن تولید گازهای گلخانه ای دی اکسید کربن کاهش می یابد به عنوان کشور در سراسر جهان در پاسخ به Covid-19 همه گیر” ریچارد بتی, سر, اثرات آب و هوا تحقیقات در این ملاقات در دفتر هدلی مرکز در بیانیه ای گفت. “اما اگر چه این است که به احتمال زیاد منجر به بزرگترین کاهش در تولید گازهای گلخانه ای پس از جنگ جهانی دوم آن را به سختی دندانه در جریان ساخت از دی اکسید کربن در جو است.”

به عنوان بتی توضیح داد:

دی اکسید کربن باقی می ماند در هوا بنابراین اگر چه تولید گازهای گلخانه ای کوچکتر هستند آنها هنوز هم اتفاق می افتد و بنابراین دی اکسید کربن است که هنوز ساختمان فقط کمی آهسته تر. اگر ما می خواهیم برای توقف ساخت دی اکسید کربن در جو ما باید برای جلوگیری از قرار دادن آن وجود دارد در دسترس نباشد فقط با قرار دادن آن وجود دارد بیشتر به آرامی. آن را مانند ما در حال پر کردن یک حمام و روشن کردن این شیر کمی اما نه آن را خاموش—آب هنوز افزایش نه فقط به عنوان سریع. برای متوقف کردن, داخل حمام, سرشار, ما نیاز به نوبه خود ضربه بزنید سمت راست پایین راست و به زودی آن را به نوبه خود حق ،

Anna-Lisa Mills, که با این نسخهها کار در پایدار مشاوره و مدرس دانشگاه Northumbria دانشگاه در انگلیس در توییتی لینک نگهبان‘s گزارش مطالعه جدید. هشدار از عواقب بازگشت به کسب و کار به عنوان معمول میلز اعلام کرد که “در حال حاضر ما فرصت را به تغییر به سبز طرح بازیابی.”

“این کاهش در تولید گازهای گلخانه ای بزرگترین در تاریخ است که نتیجه اقتصادی تروما” Fatih Birol مدیر اجرایی آژانس بین المللی انرژی که خود را تجزیه و تحلیل پشت کردن به طبیعت مطالعه گفت: نگهبان. “این است که هیچ چیز به جشن می گیرند. آن است که نتیجه سیاست. این کاهش را می توان به راحتی پاک شده و اگر سیاست های مناسب اقدامات نه در محل قرار داده.”

بازتاب Birol در بیانیه ای روز شنبه, Joeri Rogelj از امپریال کالج لندن Grantham موسسه ستایش مطالعه کرد و از آن یافته است که “هیچ یک از این اخبار خوب برای هر کسی است. این علامت عظیم اقتصادی اختلال ناشی از این بیماری همه گیر و اقدامات لازم برای آن داشته باشد. برای آب و هوای این ماه پی در غیر این صورت رکورد بالا تولید گازهای گلخانه ای کاملا ناچیز است.”

“حتی بدتر عظیم اقتصادی و اقدامات در حال حاضر اعلام کرد و بالا وجود دارد خطر که کوتاه بینی منجر به دولت لس[ing] آهنگ تصویر بزرگتر برای مثال با قرار دادن پول خود را به نسبت بسیار آلوده بخش هایی که هیچ جایی در صفر-آلودگی و صفر-کربن جامعه” Rogelj اضافه شده است.

“چنین ضعیف گیری آگاهانه را به شدت عقب انتقال به سوی آینده پایدار” او هشدار داد. “این نتیجه به شهروندان در سراسر جهان به تقاضای دولت خود را که آنها در سرمایه گذاری آب و هوا-مثبت بخش در تعقیب انعطاف پذیر و آینده پایدار جوامع است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de