پس از شکست سدهای داو اذعان سیلاب در Midland, Michigan, ‘Commingling’ با مواد شیمیایی سمی ذخیره سازی حوضچه

سیلاب به راه انداخته توسط یک سد شکست در میشیگان مرکزی رسیده اند شیمیایی داو تسهیلات و Superfund سایت شرکت پذیرفته جمعه, بالا بردن احتمال این که سیل می تواند به نوبه خود به تمام عیار فاجعه زیست محیطی.

در 10:00 am EST داو اعلام کرد که “وجود دارد سیل commingling با سایت مهار برکه” در مرکز آن است.

“Midland, Michigan به Dow Chemical, یکی از بزرگترین شرکت های شیمیایی,” آب و هوا قدرت ارتباطات مدیر Meghan اشنایدر توییتی سه شنبه شب. “داو امکانات به نظر می رسد در قلب سیلاب—این پتانسیل را دارد که به یک فاجعه زیست محیطی است.”

همانطور که نیویورک تایمز گزارش داده است که خطر نقض شیمیایی سایت روشن است:

با خیلی از میدلند رود به زیر آب بعد روز چهارشنبه این احتمال وجود دارد که این سیلاب ها را نقض levees طراحی شده برای محافظت از داو ترکیب گفت: آلن برتون استاد علوم زمین و علوم محیط زیست در دانشگاه میشیگان. این بدان معنی است که در سایت خود جاری شدن سیل می تواند به مخازن ذخیره سازی به طور بالقوه انتشار مواد شیمیایی بر روی زمین های کشاورزی و مناطق مسکونی که خط رودخانه پایین دست است.

این Superfund پاکسازی سایت downriver از قرن قدیمی گیاهی است که برای دهه ها منتشر شده بود شیمیایی به نزدیکی آبراه. نگرانی downriver دکتر برتون گفته است که آلوده به رسوبات در رودخانه طبقه می تواند هم زده تا توسط سیلاب, پخش آلودگی در پایین دست و در طول دستها ،

اتحادیه دانشمندان نگران تحقیقات دانشمند یعقوب کارتر گفت: رویاهای مشترک که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حمله به مقررات زیست محیطی خرس برخی از سرزنش برای زمان فاجعه است.

“این نمونه دیگری از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قرار دادن آسیب پذیر جوامع در مسیر توسط sidelining علم” گفت: کارتر. “وجود دارد یک فرمان اجرایی که به نام برای Superfund سایت برای به روز رسانی زیرساخت های خود را برای محافظت از آنها را از آینده سیل شدید بود اما سطل آشغال با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت یک هفته قبل از طوفان هاروی رسید.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

سیل ناشی از خیس باران و پوسیدگی زیرساخت ها در این شهر که منجر به تضعیف سد برگزاری Tittabawassee رودخانه.

سانفورد و Edenville سدها شکسته و منجر به آب آبشاری به سمت شهر میدلند است که انتظار می رود تحت نه پا از آب و داو گیاه.

با توجه به واشنگتن پست:

عمده جاری شدن سیل آغاز می شود که Tittabawassee رودخانه بازدید 28 فوت; سیل مرحله است که در 24 فوت است. همانطور که از 6:30صبح روز شنبه رودخانه سنج گزارش یک سطح 34.28 پا و در حال افزایش است.

“جاری شدن سیل در Midland County شمار قابل توجهی خطرات ناشی از گسترش آلودگی از Tittabawassee رودخانه است که رنج می برد از چند دهه از آلودگی و غیر قانونی آزادسازی توسط Dow, Inc.—ساخت آن را یکی از آلوده ترین رودخانه ها در میشیگان گفت:” میشیگان لیگ حفاظت از رای دهندگان, مدیر اجرایی, لیزا ووزنیاک. “سطح آب بالا نیز تهدید یکپارچگی داو امکانات که ما می دانیم خانه مواد شیمیایی خطرناک. Michiganders سزاوار شفافیت کامل از داو دولت و مقامات محلی در مورد هر گونه آلودگی است که نتایج حاصل از این رویداد فاجعه بار و فوری پاکسازی آن است.”

صاحب سانفورد سد بویس آبی قدرت LLC شد dinged چندین بار توسط تنظیم کننده فدرال برای تعمیر خسارت. در سال 2018 این شرکت با مجوز لغو شد, با تنظیم کننده این ادعا بویس بود “شکست خورده برای سال های بسیاری به پیروی قابل توجهی مجوز و الزامات ایمنی وجود داشتن فرصت برای آمدن به انطباق.”

“فاجعه بار جاری شدن سیل ما شاهد در میدلند است اوج اثرات افزایش عجیب و غریب و شدید آب و اتفاقاتی که در حال تکثير تغییرات آب و هوا گفت:” ووزنیاک “و این آخرین رویداد برجسته اهمیت بزرگ تفکر در حال حاضر از رهبران اطراف چگونه به درستی برنامه ریزی با تغییر آب و هوا به نگه داشتن خانواده های ما امن است.”

زیربنایی مسائل مانند آنهایی که در میدلند اجرا خطر از همه چیز بدتر به عنوان بحران آب و هوا را تشدید حوادث آب و هوایی شدید.

“می توانید ما را لینک ثبت بارندگی در میشیگان که سقوط سدها و منجر به ‘فاجعه بار’ سیل به تغییر آب و هوا ؟ ” توییتی, UC Santa Barbara, استاد لی استوکس. “بله.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im