واشنگتن – در آخرین شب دموکراتیک ریاست جمهوری بحث در نوادا ایالت الیزابت وارن رهبری مسئول خواستار است که مایکل بلومبرگ با انتشار زنانی که به اتهام تبعیض جنسی و misogynistic رفتار از عدم افشای توافق آنها امضا شده با شرکت خود و اجازه می دهد آنها را به داستان از تجارب خود را در کلمات خود را. عصر ایران خودداری کرد. پیش از آن در روز دیروز ملت منتشر بلومبرگ کمپین عدم اطلاع توافق است که می تواند به جلوگیری از کارکنان از گزارش محل کار سوء استفاده و تبعیض است.

امروز صبح Shaunna توماس موسس و رئيس جمهور از اشعه ماوراء بنفش عمل پیشرو ملی زنان ادامه داد: فراخوان خود را برای بلومبرگ و دیگر نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری به انتشار کارمندان فعلی و سابق به دنبال رهایی از NDA را مربوط به آزار و اذیت جنسی و محل کار سوء استفاده و خواست DNC به بلوک presidentital نامزدها با فعال NDA را از شرکت در بحث:
“مایکل بلومبرگ را شرم آور عمومی امتناع از انتشار سابق بلومبرگ کارکنان از عدم افشای توافق نامه های مربوط به آزار و اذیت جنسی و محل کار, سوء استفاده, باید هشداری به همه 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه و حزبی رای دهندگان. وادار کردن مردم که تحمل آزار و اذیت یا سوء استفاده به خاموش ماندن به خاطر صرفه جویی در مبارزات انتخاباتی غیر قابل قبول است. وارن درست بود به چالش بلومبرگ در امتناع خود را به انجام این کار – اشاره به این که تنها راه برای دانستن آنچه واقعا اتفاق افتاده است خواهد بود اجازه دهید به این افراد بگویید که داستان های خود را در کلمات خود را.
“این فراتر از بلومبرگ ، هر نامزد ریاست جمهوری باید نه تنها آزادی تمام کارمندان فعلی و سابق که به دنبال رهایی از NDAs در مواردی که مربوط به محل کار آزار جنسی و سوء استفاده, اما فشار برای شرکت یا سازمان آنها منجر به انجام همان. ما نمی نیاز به هر گونه شگفتی در سال 2020 انتخابات و Democratical کمیته ملی باید نیاز به به عنوان یک ماده از سیاست, همه نامزدهای ریاست جمهوری برای آزادی همه سابق و فعلی کارکنان از عدم افشای توافق نامه های مربوط به آزار و اذیت جنسی, حمله یا تبعیض به عنوان یک پیش نیاز برای آینده دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه بحث مرحله.
“اگر نامزدها باید چیزی برای پنهان کردن آنها باید چیزی برای ترس. بلومبرگ امتناع به انتشار کارمندان سابق از عدم اطلاع توافق یک نشانه روشن از اسکلت در گنجه خود را; و ما شایستگی این را می دانم که کس دیگری است که پنهان در پشت این موذی حقوقی توافق نامه.”
در سال گذشته ماوراء بنفش در رابطه با محل کار جلوگیری از سوء استفاده از کارشناسان با این نسخهها کار در حال پیشرفت است و PB کار راه حل های منتشر شده مجموعه ای از توصیه ها و دستورالعمل برای تمام 2020 دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری به استفاده از برای جلوگیری و پاسخ به محل کار آزار و اذیت و خشونت های جنسی در مبارزات انتخاباتی خود را.

مشاهده نامه و دستورالعمل های توصیه شده در اینجا: weareultraviolet.org/دستورالعمل

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im