پس از ‘تشویق’ نتایج از فنلاندی UBI آزمایش کارشناسان می گویند زمان برای چنین ایده جسورانه در حال حاضر

به عنوان فنلاند جهانی درآمد اولیه آزمایش تولید نتایج مثبت ارشد رسمی سازمان ملل متحد است که در مورد اقتصاد جهانی خرید اینترنتی از coronavirus بحران است دلیل شامل چنین سیاست پرداخت به عنوان “یک بخش مرکزی از محرک های مالی بسته هایی که کشورهای در حال برنامه ریزی است.”

فنلاندی دولت در روز چهارشنبه منتشر شد ارزيابی آن از دو سال آزمایش که در آن 2000 نفر به صورت تصادفی انتخاب افراد بیکار پرداخت شد 560 یورو در هر ماه. محققان خلاصه نتایج به عنوان “کوچک اشتغال اثرات بهتر درک امنیت اقتصادی و روانی خوبی بودن.”

کلا بیمه اجتماعی موسسه فنلاند مشترک یافته در رسانه های اجتماعی. یک ویدیو خلاصه ای از این سازمان می گوید که در یک پست-آزمایش بررسی شرکت کنندگان در این آزمایش گفت که آنها “تا به حال کمتر به مسائل مربوط به سلامت کمتر تجربه با بوروکراسی و بهتر رفاه مالی از مردم در گروه کنترل ، آنها تجربه کمتری در مسائل مربوط به استرس روانی و افسردگی و مالیخولیا و تنهایی. آنها همچنین تخمین زده است که خود توانایی عملکردی بهتر بود.”

این UBI گیرندگان نیز “احساس کردم که وضعیت مالی خود را و توانایی خود را برای نفوذ بهتر بود. اعتماد خود را در دیگر افراد و نهادهای مختلف بالاتر بود و آنها با اعتماد به نفس بیشتری در آینده خود را و توانایی خود را برای نفوذ در مسائل اجتماعی.”

نیک هارتلی یک روانشناس بالینی در انگلیس به نام نتایج “تشویق” و “فقط آنچه که ما انتظار می رود برای دیدن.”

وجود دارد “مزایای قابل توجهی برای سلامت روان به عنوان مردم قادر به پیدا کردن کار معنی دار و بدون خطر بودن سمت چپ با هیچ وسیله ای برای قرار دادن غذا روی میز” او در توئیتر خود نوشت.

یک نماینده مجلس در خارج از فنلاند به تازگی هل دادن جلو طرح پرداخت است که اسکاتلند در اولین وزیر Nicola Sturgeon که اشاره به آن نیاز دارید در این صورت از coronavirus بحران است.

“تجربه ویروس و اقتصادی و عواقب ناشی از آن را ساخته اند من خیلی بیشتر به شدت از این دیدگاه آن است که یک ایده که زمان آمده است” ماهیان خاویاری گفت: روز سه شنبه در یک نشست خبری در ادینبورگ.

Kanni Wignaraja که سران سازمان ملل و برنامه توسعه را (UNDP) آسیا و اقیانوسیه دفتر به طور مشابه گفت: همه گیر می گذارد و زمینه را برای “ایده های جسورانه.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“گسترش Covid-19 است و اساسا متزلزل اقتصاد و مردم شروع به سوال های موجود در مدل های اقتصادی: این بیماری همه گیر است واقعا پرتاب موجود در سطح هر دو بی عدالتی و نابرابری در سراسر جهان,” او گفت سازمان ملل متحد, اخبار. “بنابراین جسورانه ایده های مورد نیاز از جمله برخی که قبلا بودند تحت فشار قرار دادند کنار گذاشته است.”

“در U. N.,” او ادامه داد: “ما در حال گفت که اگر وجود ندارد یک حداقل درآمد طبقه به سقوط دوباره در زمانی که این نوع از شوک عظیم بازدید مردم به معنای واقعی کلمه هیچ گزینه. بدون معنی حفظ آنها به مراتب بیشتر احتمال دارد به تسلیم گرسنگی و یا بیماری های دیگر به خوبی قبل از Covid-19 به آنها.”

CNBC گزارش ماه گذشته چگونه UBI به نظر می رسد برای به دست آوردن کشش در میان همه گیر جهانی:

مرد ایستاده یک استاد پژوهش در مطالعات توسعه در SOAS دانشگاه لندن گفت: CNBC از طریق تلفن بود که هیچ چشم انداز اقتصادی جهانی احیای بدون اساسی جهانی درآمد.

ایستاده است که یک مدافع برای جهانی پایه درآمد برای بیش از سه دهه گفت: به اعتقاد او coronavirus بحران خواهد بود “ماشه” برای پایه دستمزد.

“این تقریبا یک بدون ذهن و بسیار خوشحال است.” “ما در حال رفتن به برخی از مرتب کردن بر اساس درآمد پایه سیستم دیر یا زود اما من فکر می کنم گرفتن موسسات بسیاری از کشورها به انجام آن است مانند کشیدن ضرب المثلی دندان. بزرگ وجود دارد نهادی مقاومت به آن به دلیل پیامدهای حرکت در این مسیر است.”

آنتونی نقاش و مدیر از عدالت اجتماعی دفاع RSA مرکز اقدام و تحقیقات گفت که UBI می تواند کمک به کارگران در حال حاضر رو به یک انتخاب بین شغل خود و زندگی خود را.

“Coronavirus نشان از ضعف در تامین امنیت اقتصادی در سراسر اروپا” نقاش گفت: Euronews. “کارگران در صورت غیر قابل تحمل انتخاب بین کار و خانواده و سلامت خود را. با جهانی درآمد اولیه آنها می دانند که آنها در حال رفتن به نیش و گرد و غبار و همیشه وجود خواهد داشت یک شبکه است که کمک خواهد کرد که روشن کردن این تضاد است.”

نویسنده و UBI مدافع اسکات Santens گفت: سیاست “هرگز مهم تر از حال حاضر است.”

به اشتراک گذاری نتایج از فنلاندی آزمایش در چهارشنبه Santens ابراز نا امیدی که در ایالات متحده—که در آن بیش از 30 میلیون نفر شغل خود را از دست در هفته های اخیر—نه اتخاذ سیاست.

“UBI خواهد شد صرفه جویی در زندگی و اقتصاد ما,” او نوشت.

قوانین مطرح در ماه گذشته توسط دموکراتیک Resp. رشیدا Tlaib (Mich.) و Pramila Jayapal (شستشو.) می تواند kickstart که تلاش. الفبای خود را در عمل به مردم ارائه در ایالات متحده آمریکا با 2000 $در هر ماه در طول بحران و پس از 1000 $در هر ماه برای یک سال پس از آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im