گفتن با خبرنگاران آسفالته در پایگاه مشترک اندروز که او تبدیل حکم سابق فرماندار ایلینویز راد Blagojevich و عفو سابق San Francisco 49ers صاحب ادوارد DeBartolo سرمایه مایکل Milken و سابق پلیس شهر نیویورک کمیسر برنارد Kerik رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که در نظر او کشور را بالا cop.

“من در واقع من حدس می زنم ارشد مامور اجرای قانون کشور” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

تماشا کنید:

“راوی: او نه رئیس مامور اجرای قانون در کشور ایم” فیلمساز Billy Corben.

به عنوان دادستان عمومی و موقعیت های ایجاد شده توسط قوه قضائیه عمل 1789, William بر ملت است رئیس افسر اجرای قانون.

اما به عنوان New York Times خبرنگار چارلی وحشی با اشاره به در توییتر بار خود را تایید مغلوب ساختن پیشی جستن را مشاهده کنید.

“ویلیام بر دوست دارد به می گویند که رئیس جمهور رئیس افسر اجرای قانون کشور” گفت: وحشی. “این بخشی از واحد اجرایی تئوری طرز فکر.”

مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به رفت و آمد و عفو شنبه کوارتت دیده می شد توسط ناظران به عنوان مثال دیگری از رئیس جمهور فساد است.

رفته به ادامه مطالب

شرکت های بزرگ رسانه ای قرار می دهد منافع 1% جلوتر از همه ما است. که اشتباه است. ما ماموریت ؟ برای اطلاع رسانی. برای الهام بخشیدن به. به آتش تغییر جهت منافع مشترک.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل حیاتی برای سالم دموکراسی لطفا گام به جلو با کمک مالی به سازمان های غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

در یک بیانیه مشترک باعث ایلینوی گفت که رفت و آمد Blagojevich را از جمله تهمت بود ارسال یک پیام روشن به دیگر سیاستمداران فاسد است.

“این تصمیم اشتباه است و محروم کردن مردم از ایلینوی عدالت آنها سزاوار” گروه گفت. “پس از به طور مداوم نادیده گرفتن ملت ما اخلاق هنجارها و قوانین برای سه سال گذشته رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر انتخاب شده به طرف خط طولانی از ایالت ایلینوی سیاستمداران که به زندان افتادند و یا به حرفه خود به پایان رسید و با توجه به فساد است.”

کنگره لایحه Pascrell (D-N. J.) صادر داغدار بیانیه ای در رضایت, طراحی با توجه به Milken به جرایم خاص است.

“برگ برنده استفاده کرده است عفو تقریبا به طور انحصاری به سپر مصر felons, پرست و فاسد اراذل مانند Blagojevich و در حال حاضر Milken یکی از پرکار ترین مجرمان مالی در تاریخ ایالات متحده گفت:” Pascrell. “این عفو ریاست جمهوری مقدس است تحت قانون اساسی و شاید نشان دهنده تهمت خطرناک ترین سوء استفاده از قدرت دقیقا به این خاطر عفو قدرت نامحدود و نمی توان بررسی توسط کنگره یا دادگاه.”

در یک بیانیه Media Matters for America, سخنگوی لورا Keiter گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن به تساوی رضایت و commutations به فاکس نیوز شد فقط یک مثال دیگر از نفوذ فساد از شبکه.

“رئیس جمهور تهمت را عفو برنارد Kerik و تخفیف مجازات راد Blagojevich این جمله بیشتر اثبات این که رادیو فردا در ادامه به کمک درایو دستور کار مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید گفت:” Keiter. “این 11th زمان که مغلوب ساختن پیشی جستن از اجرایی بخشش و عفو داده شده است به فاکس نیوز وسواس است.”

Blagojevich ظاهر در مغلوب ساختن پیشی جستن عمر طولانی NBC واقعیت نشان می دهد “شاگرد” و رئیس جمهور تاریخ از حمله به پارک مرکزی پنج در حال حاضر گفتن کنتراست گفت: شهروندان برای مسئولیت و اخلاق در واشنگتن محقق رابرت مگوایر.

“مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان رفت و آمد حکم سابق شرکت کننده در تلویزیون واقعیت نشان می دهد که رفت و به زندان برای جرایم او به معنای واقعی کلمه گرفتار ارتکاب آن را شایان ذکر است که مغلوب ساختن پیشی جستن به نام برای پارک مرکزی پنج به مجازات اعدام و او هنوز فکر می کند که آنها به جرم” گفت: مگوایر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im