پس از لیست مشکلات حداقل 5 گرجستان اولیه نژادها رهبری برای انتخابات

10 ژوئن (فردا) — انتخابات در گرجستان هنوز در تلاش برای تعیین برخی از برندگان روز سه شنبه اولیه پس از رای گیری رفت و در اواخر شب و مشکلات ساخته شده رای گیری دشوار است.

رای گیری در مکانهای بسته بیشتر از دو ساعت دیر شد صف های طولانی در مراکز رای گیری و مشکل پدید آمده با برخی از دستگاه رای گیری در طول دو بار تاخیر در انتخابات است.

تبلیغات

مشکلات شایع در منطقه آتلانتا از جمله دکالب شهرستان در شمال شرقی این شهر است. برخی از نمایندگان کنگره ایالتی و محلی مسابقات باقی مانده ناخوانده روز شنبه با توجه به تاخیر می اندازد.

وقت دموکراتیک Rep. جان لوئیس و نامزدهای جمهوری خواه Karen هندل و غنی McCormick برنده مسابقات, اما وجود خواهد داشت حداقل پنج رواناب انتخابات در گرجستان کنگره نژادها.

دموکرات سنا نامزد جان Ossoff در تلاش است برای جلوگیری از رواناب. در اوایل روز شنبه او موفق به کسب 49 درصد آرا. نامزدهای نیاز به کسب 50 درصد برای جلوگیری از رواناب.

مقامات گفت: مشکلات تسهیل مشارکت مردم جدید ماشین ندیده نظرسنجی کارگران و مشغول “مگا رای گیری مکان” که ویژه COVID-19 احتیاطی. مقامات دولتی گفت: بسیاری از سنتی سایت های رای گیری نمی شد به مناسب این سال است.

گرجستان و وزیر امور خارجه براد Raffensperger به نام این وضعیت را “غیر قابل قبول” و قول داد که تحقیقات “برای تعیین آنچه که این شهرستان نیاز به انجام برای حل و فصل این مسائل قبل از ماه نوامبر انتخابات است.”

دموکرات ها گفت: آنها دریافت “بی شماری” گزارش رای گیری مشکلات در “هر گوشه ای از دولت است.”

Raffensperger دستیار گابریل استرلینگ سرزنش فردی شهرستانهای استان است.

“ما گزارش نظرسنجی کارگران درک راه اندازی و یا چگونه به کار رای گیری, تجهیزات,” او گفت:. ‘در حالی که این مایه تاسف است, آنها مسائل مربوط به تجهیزات اما یک تابع از شهرستانهای درگیر در برنامه ریزی ضعیف و محدود آموزش و شکست از رهبری است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de