پس از مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح تبرئه, Dems به تا حد زیادی پایان تحقیقات از رئیس جمهور

آمریکا در حال pivoting دور از تحقیقات از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و نسبت به مسائل اقتصادی و بهداشت و درمان برای سال 2020 انتخابات عمومی در ماه نوامبر با توجه به نیویورک تایمز گزارش و قفسه بندی—در حال حاضر—نیت به حکم سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون و در چشم منتقدان, به رییس جمهور اختیار تام در ماشینی در وزارت دادگستری.

تغییر جهت به اصطلاح “میز آشپزخانه مسائل” و deprioritization تحقیقات ابرو مطرح شده به عنوان ناظران سیاسی اشاره کرد که برنده شده است جسارت توسط تبرئه و DOJ در حال حاضر roiled در یک رسوایی بیش از رئيس جمهور را تحت فشار دادستان کل ویلیام Barr در تعقیب.

“حزب دموکرات جاوا ‘اجرا در بهداشت و درمان” در حالی که اجازه دادن به لایحه بار نوبت به وزارت دادگستری به عضله برای مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان ایم” اطلس تحریریه آدم Serwer.

به عنوان رویاهای مشترک گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن دخالت در DOJ تعقیب و صدور حکم دستورالعمل های ارائه شده حرفه ای دادستان با یک معضل بر سر نحوه ادامه کار در یک اداره است که با همه ظواهر دهکدهای از دست داد استقلال آن است. روز یکشنبه بیش از 1100 سابق DOJ مقامات امضا نامه ای سرگشاده به Barr و از او درخواست استعفا بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن را دخالت.

“خانه حزب دموکرات به معنای واقعی کلمه باریک ممکن است استیضاح آنها می گفت:” کج رسانه‘s برایان Beutler. “اکثریت قریب به اتفاق تهمت فساد باقی می ماند uninvestigated. و آنها در حال حاضر تصمیم به عادی خود دیکتاتوری کنترل بیش از DOJ.”

رفته به ادامه مطالب

هیچ راهی وجود دارد در اطراف آن است. بدون تبلیغات است. هیچ میلیاردرهای. فقط کسانی که معتقدند در این ماموریت و کار ما است.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل بسیار حیاتی است برای انجام این نوع از روزنامه نگاری دیده بان است که از یک دموکراسی سالم نیاز دارد لطفا گام به جلو با کمک مالی به غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

این بار گزارش داد که آمریکا به ارمغان خواهد آورد بار در شهادت:

دموکرات ها را احضار آقای Barr به شهادت قبل از قوه قضائیه کمیته مارس 31. در یک شدت دقت کنید نامه ای به آقای Barr در چهارشنبه نماینده Jerrold Nadler نیویورک پانل را به رئیس نشان داد که دموکرات ها برنامه ریزی شده به سوال آقای Barr در مورد overruling دادستان آقای سنگ توصیه می شود حکم و آقای بر تمایل به پذیرش اطلاعات در مورد اوکراین از رودلف W. جولیانی رئیس جمهور شخصی وکیل در میان مسائل دیگر.

اما این بار اضافه شده است که تا چه حد است که دموکرات ها می خواهم به همه چیز ترجیح می دهند به جای تمرکز بر بهداشت و درمان و شغل. به این منظور رهبران حزب به ارمغان آورد استیون Rattner یک سرمایه گذار که شرکت مدیریت سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار دارایی به مجلس ارائه پاورپوینت در مورد چگونه به صحبت می کنند در مورد مسائل اقتصادی به روزمره آمریکایی ها.

همانطور که برای بولتون دموکرات ها به نظر می رسد آماده برای حرکت از سابق کاخ سفید مشاور شهادت.

در فوریه 5, Rep. جری Nadler (D-n. y.) گفت: سی ان ان که خانه هنوز هم در نظر گرفته شده به حکم بولتون در چه بولتون می دانستند و هنگامی که در مورد طرح رئیس جمهور برای فشار اوکراین به اعلام رسیدگی به تهمت سیاسی رقیب سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن. اما تشکر. Hakeem Jeffries (D-n. y.) گفت: این بار که از خانه هیچ برنامه ای برای انجام این کار و که حزبی تمرکز تا حد زیادی تغییر به مسائل داخلی.

“من بسیار روشن است و من فکر می کنم این سخنران و دیگر رهبران که تمرکز ما باید همچنان در “برای مردم” در دستور کار است که ما بیان به مردم آمریکا پیش از نوامبر سال 2018 گفت:” Jeffries.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر