پس از هفته ها اجازه می دهد ‘خودمختار منطقه’ پلیس سیاتل پاک کردن ریز ریز کردن در میان خشونت فزاینده شکایت

دلیل افزایش شکایات و پس از تیراندازی منجر به مرگ است از دو نفر در سیاتل کاپیتول هیل سازمان یافته اعتراضی در منطقه شناخته شده به عنوان CHOP شهردار جنی Durkan صدور یک فرمان اجرایی در اوایل صبح روز چهارشنبه و فرستاده پلیس شهر به منطقه به زور حذف مردم تمایلی به ترک این منطقه است.

پلیس گزارش بازداشت حداقل 13 معترضان پس از ورود به منطقه شناخته شده برای چند هفته گذشته به ریز ریز کردن و گفت: تظاهرکنندگان که گارد ملی را به زودی ارسال می شود به حذف هر گونه افرادی که باقی مانده است.

پلیس وارد منطقه در 5:00 صبح به وقت محلی و به ساکنان منطقه هشت دقیقه را ترک کنند. این منطقه بیشتر بود پاک و افسران چک کردن دستشویی برای هر گونه باقی مانده معترضان 6:30am می باشد با توجه به NBC News.

ریز ریز کردن که در اصل به عنوان کاپیتول هیل خودمختار منطقه (CHAZ) تاسیس شد در ژوئن 8, دو هفته به حال انجام در سراسر کشور قیام بیش از خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی که برانگیخته شد با کشتن جورج فلوید توسط چهار مینیاپولیس افسران پلیس.

منطقه تعریف شده توسط Durkan به عنوان یک منطقه شامل 13 شهر بلوک از جمله کال اندرسون پارک در نزدیکی اداره پلیس سیاتل شرق حوزه.

معترضان تاسیس منطقه بعد از پلیس چادری ضد شورش با استفاده از گاز اشک آور فلش-انفجار نارنجک و اسپری فلفل برای متفرق کردن تظاهرات—اقدامات که محکوم Durkan و دیگر مسئولان شهرستان و منجر به دستور دادگاه به طور موقت به منع استفاده از این سلاح توسط پلیس در این شهرستان است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

Durkan دفاع از این منطقه در اوایل گفتن سی ان ان اعتراض می تواند راه را برای یک “تابستان عشق است.”

“در طول این زمان یک شماره یک اولویت در هر شهر آمریکا شده است برای محافظت از متمم اول قانون اساسی حق” Durkan گفت: Chris Cuomo. “کشور ما متولد شد از اعتراض. مناسب برای جمع آوری حق اعتراض به حق به چالش کشیدن دولت زمانی که این اشتباه است ما اساسی ترین قانون اساسی درست است.”

این تظاهرات بنا به گزارش باقی مانده غیر خشونت آمیز در طول روز. ساکنان این منطقه را تغییر شرق حوزه را علامت به عنوان خوانده شده “سیاتل مردم در بخش” شمع روشن در شب زنده داری برای افراد کشته شده توسط پلیس تحویل رایگان غذا و ساخته شده است یک باغ جامعه. پلیس عمدتا ماند از این منطقه است.

اما بیش از دو هفته گذشته حداقل چهار تیراندازی صورت گرفته در درون ریز ریز کردن. 16-year-old boy کشته شد, در تیراندازی که زخمی یک 14 ساله در اوایل صبح روز دوشنبه بیش از یک هفته پس از دیگری جوان محکوم به مرگ است.

دیگر غیر کشنده تیراندازی صورت گرفت حدود دو هفته به سازماندهی کردند.

“به اندازه کافی به اندازه کافی است اینجا” سیاتل رئیس پلیس کارمن بهترین روز دوشنبه گفت:. “این چیزی است که رفتن به نیاز به تغییر. ما در حال پرسیدن که مردم حذف خود را از این منطقه برای ایمنی مردم است. اگر آنها در مورد مراقبت از مردم آنها در حال رفتن به سعی کنید برای کمک به ما آن را امن است.”

Andre تیلور یک سازمان اعتراض گفت: NBC جدیدs وابسته شاه او نگران خشونت های اخیر.

“آن پایان ندارد چگونه آن آغاز شده و این تراژدی وضعیت” تیلور گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>