پس از دو هفته تظاهرات D. A. انتظار برای حکومت در مشخصات بالا در تیراندازی پلیس این هفته

سالت لیک سیتی — برای ماه گذشته معترضان شده اند و خواستار “عدالت برای برنارد.”

همیشه از بدن دوربین تصویری از ماموران پلیس تیراندازی و کشتن برنارد Palacios-کربجل در ماه ژوئن منتشر شد 5 معترضان شده اند جمع آوری و در سالت لیک سیتی, اداره پلیس سالت لیک کانتی دفتر دادستان منطقه یا Salt Lake City-County ساختمان تقریبا به صورت روزانه در تماس با رئیس پلیس منطقه وکیل و شهردار به بازداشت افسران که شات پلکیس بیش از 20 بار در پشت او زد و تصادفا به دور از آنها.

آگهی شده است گچ بری در سراسر این ساختمان خواستار عدالت است. بزرگ نقاشی دیواری از چهره او نقاشی شده بود در یک ساختمان در نزدیکی جایی که او کشته شد. خیابان در مقابل دفتر دادستان منطقه بود به رنگ قرمز در اعتراض به خشونت پلیس در حالی که معترضان شعار, “خون بیش از حد.” Palacios’ نام است که به طور معمول ذکر شده در کنار جورج فلوید بود که کشته شده توسط پلیس در مینیاپولیس.

این پلکیس تیراندازی کرده است و حتی موجب واکنش از سالت لیک سیتی شهردار ارین Mendenhall که به نام فیلم “واقعا نگران کننده و ناراحت کننده” و Councilwoman امی فاولر گفت: او معتقد بود “غیرقانونی کشته شدند و من عصبانی هستم.”

این هفته Salt Lake County District Attorney سیم Gill است انتظار برای اعلام نتایج تحقیقات خود را به این که آیا این تیراندازی توجیه بود. اگر یک تصمیم اعلام شده است, این امر می تواند یکی از گیل سریعترین بررسی یک افسر درگیر تیراندازی در حافظه اخیر است. گیل اذعان می کند که به دلیل حساسیت عمومی در اطراف صورت او ساخته شده است که این مورد را اولویت.

اما اگر سابقه هر گونه شاخص ماموران اقدامات می تواند تعیین می شود از نظر قانونی موجه و بدون اتهامات جنایی علیه آنها واصل می شود.

حتی اگر این تیراندازی مشخص نمی شود از نظر قانونی توجیه این به آن معنا نیست اتهامات جنایی را به طور خودکار ثبت شود. به عنوان غیر معمول به عنوان آن را برای تیراندازی پلیس به توان توجیه نیست, آن است که حتی نادر برای یک دادستان به پرونده اتهامات جنایی در ایالت یوتا است.

در حالی که گیل می گوید او نمی تواند در مورد پلکیس مورد Deseret News, او گفت که او موظف است در هر بررسی به درخواست دولت قانون برای افسر-درگیر بحرانی و حوادث آن را به عنوان نوشته شده است حتی اگر مردم موافق نیست و با قانون است.

اگر مردم می خواهد نتیجه ای متفاوت از چگونه بسیاری از دیگر اخیر افسر-درگیر تیراندازی شده اند حکومت و سپس آنها نیاز به تماس برای تغییر قانون دولت, او گفت:.

“اگر ما می خواهیم نتایج مختلف و یا نتایج که ما در حال گرفتن چین نیست با ارزش یا آرمان است که ما می خواهیم آنچه ما مفهوم عدالت است — پس از آن ما نیاز به تغییر قانون به نتایج مختلف. اما که نمی تبرئه من از مسئولیت و وظیفه به اعمال قانون و سعی کنید به کشف در راه واقعی چه حقیقت این یک حادثه خاص اتفاق افتاده است.”

در مه 23, افسران در پاسخ فقط پس از 2 صبح به مساحت 300 غرب و 900 جنوبی در یک گزارش از کسی که از “تهدید با سلاح” گفت: نمک دریاچه پلیس سروان. Richard Lewis.

برای اولین بار پس از رسیدن ماموران کشف Palacios, 22 در یک پارکینگ و او بلافاصله در زمان خاموش در حال اجرا است. در بدن دوربین ویدئوی منتشر شده از این حادثه او دیده می شود سکندری به زمین چند بار به عنوان او همچنان به فرار از پلیس — که در حال بسته شدن در — همه, در حالی که هنوز نگه داشتن بر روی یک تفنگ. فقط به عنوان یک افسر شنیده فریاد دیگران خود را به استفاده از اسلحه تیزر, Palacios به ضرب گلوله کشته شد بیش از 20 بار در بازگشت توسط دو افسر.

این حادثه نیز در یک زمان می آید زمانی که پلیس در سراسر کشور تحت بررسی برای راه آنها انجام شغل خود باعث بسیاری از اعضای عمومی به تماس برای اصلاحات در پلیس از جمله صرف پول بیشتر در خدمات اجتماعی مانند بهداشت روانی و درمان مواد مخدر و آموزش و پرورش و کمتر در پلیس.

Family and friends of Bernardo Palacios-Carbajal painted the street red in protest in front of the Salt Lake County District Attorney’s Office in Salt Lake City on Saturday, June 27, 2020. Palacios-Carbajal was shot and killed while fleeing police in May.
خانواده و دوستان از برنارد Palacios-کربجل نقاشی خیابانی در اعتراض, در مقابل, Salt Lake County دفتر دادستان منطقه در سالت لیک سیتی در روز شنبه 27 ژوئن 2020. Palacios-کربجل ضرب گلوله کشته شد در حالی که در حال فرار از پلیس است.
Jeffrey D. Allred, Deseret News

کلیت وضعیت

این نادر است برای تیراندازی پلیس در ایالت یوتا یافت می شود از نظر قانونی غیر قابل توجیه و حتی بیشتر نادر به اتهامات جنایی علیه یک افسر.

در سال های اخیر بسیاری از تیراندازی پلیس که اعلام شد از نظر قانونی غیر قابل توجیه درگیر ماموران شلیک در حال حرکت وسایل نقلیه.

یکی از مهمترین بسیار شایع حوادث رخ داده در سال 2012 هنگامی که گیل دفتر مشخص است که غرب دره کارآگاه پلیس شان کولی بود و نه از نظر قانونی توجیه در تیراندازی و کشتن دانیل ویلارد, 21, در طول یک دارو بررسی است. ویلارد به ضرب گلوله کشته شد که او اقدام به رانندگی به دور از کولی. کولی معتقد اخراج او سلاح خود را هنگامی که ویلارد قرار دادن ماشین خود را — که او ایستاده بود پشت در و در تلاش برای ضربه زدن به او. گیل گفته کولی بود و در واقع در کنار ماشین.

کولی بود به اتهام قتل نفس. اما این مورد را ندارد از آن گذشته بنرهاي سطح — چیزی که به ندرت اتفاق می افتد. به جای ارسال پرونده به دادگاه به هیئت منصفه به شنیدن یک قاضی رد اتهامات و گفت: دادستان را ملاقات کرده بود خود را به پایین بار اثبات علت احتمالی برای نشان دادن یک جرم و جنایت مرتکب شد.

برخی دیگر از تیراندازی پلیس مصمم به از نظر قانونی غیر قابل توجیه:

  • در سال 2011, Salt Lake, افسر پلیس شین کنراد اخراج پنج دور به 19 سال Dennzel دیویس’ ماشین قابل توجه دیویس یک بار در طول یک undercover مواد مخدر مجسمه نیم تنه. گیل حکومت است که کنراد شات اول که او استفاده می شود را امتحان کنید و به دست آوردن ورود به دیویس’ ماشین شد قابل توجیه نیست.
  • همچنین در سال 2011, Salt Lake, افسر پلیس متی Giles اخراج هشت بار در نوجوانی در یک ماشین به سرقت رفته بود که در تلاش برای فرار از پلیس در نزدیکی 1600 غرب و 400 جنوبی. یک گلوله پسر. این نوجوان در حال حاضر به عمد منفجر ماشین پلیس در تلاش برای فرار. اما افسر حساب از آنچه اتفاق افتاده مطابقت ندارد شواهد با توجه به Gill. راننده بود و بنا به گزارش ها در تلاش برای جلوگیری از Giles که خود را در مسیر از وسیله نقلیه در حال حرکت.
  • دوباره همان سال اقدامات غرب دره افسر پلیس Jared Cardon یافت شد از نظر قانونی غیر قابل توجیه که او از کار اخراج شده و در حال فرار از وسیله نقلیه. در این وضعیت آبشش گفت: فرار مشکوک شد به وضوح در تلاش برای جلوگیری از Cardon که زندگی اش در خطر قریب الوقوع است.
  • در سال 2007 دادستان منطقه Lohra میلر در بر داشت سه Salt Lake County sheriff نمایندگان توجیه نیست در استفاده از نیروی مرگبار زمانی که آنها از کار اخراج حداقل 10 دور به یک وسیله نقلیه در حال حرکت.

اما در شرایطی که مشکوک به نظر می رسد در حال اجرا به دور از پلیس در بسیاری از اوقات استفاده از نیروی مرگبار یافت شده است توجیه می شود.

گیل اعلام کرده چند بار در گذشته است که به او می رسد و نتیجه گیری خود را بر اساس کلیت وضعیت که گاهی اوقات شامل مظنون هنوز در حال در اختیار داشتن یک سلاح زمانی که آنها ضربه حتی اگر آنها به نظر می رسد در حال فرار.

در سال 2018 زین آنتونی جیمز 19 ساله به ضرب گلوله کشته شد دو بار در پشت و فلج به عنوان او تلاش برای فرار از کاتن وود هایتز افسر پلیس کیسی دیویس. جیمز بود که مظنون به ارتکاب یک جفت از سرقت های مسلحانه که صبح است.

به عنوان او در حال اجرا بود دور “افسران دیدم او را در رسیدن به و از طریق حفر جیب خود و لباس” با توجه به گیل گزارش حادثه. پس از او به ضرب گلوله کشته شد واقع بینانه به دنبال تفنگ, که بعدها مشخص شد به یک گلوله تفنگ داشت در James’ جیب.

پزشکان تعیین جیمز در معرض خطر بودن کوادری پلژی برای بقیه عمر خود را. پدر و مادر او می گویند برای سه روز او ابلاغ شده با استفاده از هیئت مدیره پاک کردن خشک و چشم خود را. پس از سه روز جیمز پرسید که او در نظر گرفته شود حمایت از زندگی و هیچ تلاش می شود ساخته شده برای احیای او پدر و مادر خود را گفت. خانواده اش بعد از طرح دعوی در دادگاه در برابر دیویس.

یکی دیگر از مشخصات بالا در مورد یک مرد که در حالی که در حال اجرا به دور از پلیس بود, 2014 تیراندازی مرگبار از Darrien شکار در ساراتوگا اسپرینگز.

در طی یک درگیری در سپتامبر. 10 به طول انجامید که 37 ثانیه ساراتوگا اسپرینگز پلیس سرجوخه اد گالو) مت Schauerhamer و افسر نیکلاس Judson اخراج هفت عکس پس از شکار “چرخش یا swiped” 3-پا-طولانی کتانا, شمشیر در یک یا هر دو آنها را و سپس در زمان خاموش در حال اجرا در جهت کسب و کارهای مختلف که در آن پس از آن — یوتا کانتی وکیل جفری Buhman گفت که دسترسی به برنامه به طور بالقوه صدمه مشتریان.

رویارویی آغاز شده و پس از یک رهگذر کشف شکار یک مرد سیاه و سفید, راه رفتن پایین خیابان در حمل یک شمشیر چیزی شکار خانواده گفت: او استفاده می شود برای فوتبال و که تا به حال یک لبه گرد است که می تواند برش نیست هر چیزی.

یک بازی گاه به گاه مکالمه بین شکار و افسران در زمان چرخش ناگهانی وقتی که پلیس ادعا شکار چرخش شمشیر در آنها. شکار کشته شد دو بار در شانه و ساعد قبل از او در زمان خاموش در حال اجرا دور است. Schauerhamer محققان گفت که او می ترسید شکار خواهد “هک اولین کسی او را دیدم” در یکی دیگر از کسب و کار و اخراج او چندین دور به عنوان شکار در حال فرار بود او را به قتل. او گفت: او همچنین احساس او و Judson شد و هنوز هم در معرض خطر “از آنجا که او نمی تواند اجازه (شکار) فرار در حالی که او هنوز مسلح است.”

Buhman تعیین تیراندازی شد و از نظر قانونی قابل توجیه است. وقتی پرسیده شد که در آن زمان که آیا او تصمیم می شده اند متفاوت است اگر شکار کرده بود ادامه داد: در حال اجرا است اما کاهش یافته و شمشیر Buhman گفت: آن را معقول و منطقی به حدس و گمان در “چه ifs.”

“چه کلیدی در اینجا این است که کلیت آنچه رخ داده است. وجود دارد هیچ چیز خاص است که همواره این تصمیم است. این کلیت آقای شکار اقدامات از آغاز برخورد از طریق پایان,” او گفت:. “من را پیدا کند آن را معقول و منطقی به نیاز سرجوخه اد گالو) Schauerhamer به اجازه کسی که مسلح است و کسی که بیشترین بلافاصله اقدام به زخم و یا کشتن افسران پلیس به فرار به یک جمعیت تجاری یا خرده فروشی منطقه است.”

گیل ساخته شده است که در مقایسه بدانند که آیا تیراندازی توجیه است برای قرار دادن با هم یک پازل است. او محققان ذخیره کردن تمام قطعات بر روی میز آنها قرار داده و آن را با هم به دیدن آنچه در آن نشان می دهد بدون هیچ گونه مفاهیم preconceived در مورد چگونه آن را به نوبه خود.

ذهنی قطعات از افسر باید متعادل با یک واقعیت عینی از وضعیت.

“هر حادثه بسیار منحصر به فرد حقایق و تحلیل ما این است که همیشه واقعیت بسیار خاص است زیرا ما باید یک قانون است که بسیار روشن است. در اینجا چیزی است که اکثر مردم فکر نمی کنم حتی در سال 2020 درک است که حتی در سال 2020 وجود دارد هنوز رتبهدهی نشده است یک استاندارد ملی در این کشور در استفاده از زور. عدم وجود استاندارد ملی و هرگز یک بیان شده است در یک راه قانونی و یا یک راه قانونی از آنچه که استاندارد باید به,” او گفت:.

تماس به نقد و بررسی, پیر موارد

از آنجا که پالاسیوس تیراندازی و کشتار فلوید در مینه سوتا شده است وجود دارد علاقه در شکار مورد. یک درخواست برای بازگشایی شکار مورد دریافت کرده بود نزدیک به 623,000 امضا از جمعه.

علاوه بر این اسامی دیگر افراد پلیس در سال های اخیر آورده شده است تا دوباره با معترضان در هفته های اخیر.

در سال 2017, پاتریک هارمون یک نوجوان سیاه پوست به ضرب گلوله کشته شد و کشته شدن نمک دریاچه افسر پلیس کلینتون فاکس پس از هارمون تهدید به “برش شما” در حالی که نگه داشتن یک چاقو و رو سه افسران نزدیک به گزارش از دفتر دادستان منطقه.

هارمن در ابتدا متوقف شده توسط پلیس برای سوار دوچرخه خود را در سراسر شش خطوط ترافیک در خیابان دولت نزدیک به 1000 جنوبی و برای داشتن یک نیاز دم نور گزارش متحده است.

در صحنه های مشابه به امروز ده ها تن از معترضان از جمله هارمون خانواده که سوار به دریاچه نمک شهرستان از سنت لوئیس و اعضای Black Lives Matter و یوتا علیه خشونت پلیس — ایستاده بود در خارج از شهر سالت لیک اداره پلیس قبل از گیل تصمیم خواستار آزادی از بدن دوربین فیلم. خانواده واصل طرح دعوی در دادگاه در سال 2019 در برابر پلیس ادعا تیراندازی “نشان دهنده یک الگوی تعصب نژادی و استفاده از نیروی بیش از حد.”

اتهامات مشابه مطرح شد در سال 2015 زمانی که خانواده از دیلون تیلور واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر نمک دریاچه پلیس و معتقد است که آنها “سرپیچی از پاسخگویی و مخالف عدالت” و “نادرست روت و مرتب از طریق باطل فرهنگ و چرخه شلیک به کشتن-اول جلوگیری از سوالات و پاسخگویی به بعد ابتدا در شروع حرفه خود و تقویت سراسر” با توجه به کت و شلوار.

در سال 2014 پلیس در پاسخ به یک گزارش ممکن است مردی با اسلحه در نزدیکی 2100 S. دولت است. افسران وارد 7-Eleven پارکینگ که در آن دو نفر از سه نفر با پیروی پلیس دستور به توقف. اما تیلور, 20, نگه داشته و راه رفتن دور با دست خود در تسمه و نادیده گرفته سفارشات از افسر برون کروز برای متوقف کردن و نشان دادن دست خود را, حتی اگر کروز تا به حال اسلحه خود را کشیده شده است. زمانی که تیلور هم به نوبه خود در اطراف او ادامه داد: به راه رفتن به عقب با دست خود در تسمه. هنگامی که او خود را تغییر و در زمان دست خود را از بند تنبان کروز بلافاصله از کار اخراج شدند, تیراندازی, Taylor دو بار باور او در مورد به گرفتن تفنگ خود را.

تیلور نبود مسلح و خانواده اش معتقد است که تیلور در تلاش بود تا نشان دهد که به افسر. تیراندازی مرگبار اتفاق افتاد دو روز پس از 18 سال مایکل براون به ضرب گلوله پلیس در فرگوسن میسوری و موجب تظاهرات در شهر سالت لیک. عکسبرداری مشخص شد به توجیه و اما و خانواده طرح دعوی در دادگاه اخراج شد و توسط یک قاضی فدرال در سال 2019.

سریع تصمیم

اگر تصمیم گیری در پلکیس اعلام شده است توسط گیل دفتر این هفته به عنوان انتظار می رود این امر در نهایت بسیار سریع تصمیم نسبت به چه مدت آن طول می کشد به طور سنتی برای دفتر دادستان منطقه برای انجام یک افسر درگیر بحرانی حادثه بررسی است.

A mural depicting George Floyd and Bernardo Palacios-Carbajal is pictured at the corner of 300 West and 800 South in Salt Lake City on Thursday, June 11, 2020. The death of George Floyd under the knee of a police officer in Minneapolis has sparked weeks of international protests of systemic racism and police brutality. Palacios-Carbajal was shot and killed by Salt Lake police officers on May 23 and has become a local focal-point of local protests.
یک نقاشی دیواری به تصویر می کشد جورج فلوید و برنارد Palacios-کربجل است که تصویر در گوشه ای از 300 غرب و 800 جنوبی در سالت لیک سیتی در پنج شنبه, 11 ژوئن 2020. مرگ جورج فلوید زیر زانو یک افسر پلیس در مینیاپولیس را برانگیخته هفته بین المللی تظاهرات سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس. Palacios ضرب گلوله کشته شد توسط نمک دریاچه افسران پلیس در مارس 23 و تبدیل به محلی کانونی, نقطه از اعتراضات محلی.
Spenser انبوه Deseret News

گیل اذعان کرد که او گفت: کارکنان خود را برای قرار دادن این صورت در بالای لیست خود را. نه به خاطر فشار افکار عمومی اما به دلیل حساسیت عمومی.

“و آنچه که من در آن است که من می دانم این است که از نگرانی های بزرگ برای جامعه ما است. من می دانم که وجود دارد بسیاری از افرادی که به دنبال این است. ما شاهد ناآرامی است که در خارج وجود دارد,” او گفت:. “ما نیاز به حساس به درد و غم و اندوه و چه در جامعه ما این است که رفتن را از طریق در حال حاضر.”

وجود دارد دیگر کشنده افسر-درگیر تیراندازی است که اتفاق افتاده است بسیار طولانی پیش که هنوز تحت بررسی توسط گیل.

  • قدیمی ترین مورد از تیراندازی مرگبار از Delorean Pikyavit, 32, on آوریل 18, 2018. Pikyavit شد خودکشی به گفته پلیس بود و فقط بدست به خشونت مربوط به حادثه است که در آن سلاح درگیر شدند. در نهایت یک تیم SWAT مواجه Pikyavit در خارج ایوان مراحل. او مسلح با چاقو و نیمی از یک جفت قیچی.

در بدن دوربین ویدئو Pikyavit گفته شد نه بار به نشستن و 11 بار به رها کردن سلاح های خود را. او دیده می شود در این ویدئو حرکت اسلحه خود را به عنوان او teeters به عقب و جلو در پایین قدم از ایوان. زمانی که Pikyavit طول می کشد یک گام پایین کردن ایوان دو افسر — از چند پا دور آتش به طور همزمان. یک افسر شلیک یک تفنگ واقعی دیگر کمتر کشنده لاستیک گلوله.

  • اخیرا حامیان مایکل چاد Breinholt, 31 قرار داده شده و آگهی در اطراف پارک آزادی خواستار تصمیم گیری برای عدالت در یک تیراندازی مرگبار که اعضای خانواده بر این باورند غیر قابل توجیه بود.

در ماه اوت Breinholt دستگیر شده بود برای بررسی DUI و در یک اتاق کوچک در زیرزمین غرب دره اداره پلیس با دست خود دستبند از پشت او را در حال انتظار برای پردازش شده است.

در بدن دوربین ویدئویی منتشر شده توسط گروه Breinholt موفق به گرفتن کفش خود را خاموش و ماموران او را به ایستادن به طوری که آنها می توانید آن را بازیابی. در حالی که ایستاده Breinholt کاهش می دهد سر خود را به عنوان یک بزرگ مامور می شود نزدیک به او و سپس او کاغذ برداشته افسر اسلحه در حالی که هنوز هم دستبند.

دو افسر اقدام به کشیدن Breinholt دور به عنوان افسر سوم نگه داشته شده دست خود را بر روی تفنگ خود را که بیرون آمدن از آن جلد چرمی قرار دادن. فقط شش ثانیه پس از اولین افسر فریاد زد: “او من تفنگ! او اسلحه من!” افسر دیگر شاخه ها و جان Breinholt در نقطه ای خالی محدوده.

  • معترضان در هفته های اخیر نیز به ارمغان آورد تا نام کودی پاریس Belgard و 30 سالت لیک سیتی که در سال 2018 به ضرب گلوله کشته شد و دو بار کشته نمک دریاچه پلیس پس از تمرد از دستور برای نشان دادن دست خود را و برای دریافت بر روی زمین است. او سپس رسیده به تسمه کشیده کردن یک تلفن همراه اشاره کرد و آن را در افسران گیل گفت.

در یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام تیراندازی شد و از نظر قانونی توجیه Gill دوباره ذکر کلیت شرایط.

“حتی اگر ماموران پس از کشف خود را باور اشتباه خود تصمیم به استفاده از نیروی مرگبار باید بررسی اطلاعات آنها در زمان حال به عنوان حقایق گشوده قبل از آن نه در برابر اضافی حقایق است که پس از آن تحقیقات در نهایت نشان داد” گیل نوشت: در گزارش نهایی خود را.

“در حالی که برخی ممکن است تمرکز بر این واقعیت است که آقای Belgard آیا یک تفنگ معقول نیست با توجه به کلیت شواهد که آقای Belgard عمل به شیوه ای که افسران منطقی درک شده به عنوان داشتن و با اشاره یک تفنگ. سوال این است که آیا یا نه آقای بلگراد در واقع یک تفنگ; سوال این است که آیا افسران درک آقای Belgard یک تهدید” در این گزارش آمده.

برای چندین سال, Salt Lake City دیده است کشنده تیراندازی پلیس که داشت به توجیه و به دنبال آن تظاهرات توسط کسانی که مخالف بودند. اما در حال حاضر تنها گیل گفت: نمایندگان مجلس در حال توجه است.

“تا این لحظه بسیار بزرگتر است و من آن را عمیقا جذاب است که من باید سیاستگذاران که در حال بیدار شدن از خواب و گفت:” خدای ما باید برای انجام کاری.’ خوب جایی که آنها دو سال پیش ؟ جایی که آنها شش سال پیش ؟ جایی که آنها 10 سال پیش ؟ این است که هر چیزی جدید” گیل گفت.

دولت قانون

با توجه به 76-2-404(1) از یوتا کد کتاب یک افسر پلیس ممکن است استفاده از نیروی مرگبار در حالی که دستگیری یا جلوگیری از کسی که از فرار بازداشت و پس از دستگیری اگر “افسر منطقی معتقد است که نیروی مرگبار لازم است برای جلوگیری از دستگیری از شکست فرار” و “افسر علت احتمالی به این باور است که این فرد مرتکب جرم جنایت مربوط به اضرار و یا تهدید به اضرار به مرگ یا آسیب جدی بدن” یا “افسر است علت احتمالی به این باور شک تهدید مرگ یا آسیب جدی بدن به افسر یا به دیگران اگر دلهره به تعویق افتاد” یا “افسر منطقی معتقد است که استفاده از نیروی مرگبار لازم است برای جلوگیری از مرگ یا آسیب جدی بدن به افسر یا شخص دیگری است.” یک افسر نیز مورد نیاز است در صورت امکان به صدور اخطار شفاهی قبل از استفاده از نیروی مرگبار.

گیل گفت: تحت یوتا اگر این شرایط رعایت آنها می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان دفاع از تعقیب کیفری. اگر یک دادستان در حال رفتن به پرونده و اتهامات آن شخص باید فراتر از شک معقول است که این شرایط منجر به تیراندازی شد و نه ملاقات.

“نوار آیا شما با آن موافق است یا نه … واقعیت این است که این بار که تنظیم شده است برای آنچه به منزله نیروی مناسب و تحت چه شرایط نسبتا کم است. که تصمیم گیری در سیاست است که ما مقننه ساخته شده است. و این بار برای تعقیب واقعا بالا است. و به طوری که مرتب کردن بر اساس این واقعیت است که ما باید به اذعان” او گفت:.

Protesters march on 500 South to denounce the shooting of Bernardo Palacios-Carbajal in Salt Lake City on Thursday, June 25, 2020. Palacios-Carbajal was shot and killed by Salt Lake police in May.
معترضان مارس در 500 جنوب به محکوم کردن تیراندازی از برنارد پالاسیوس در سالت لیک سیتی در روز شنبه 25 ژوئن سال 2020 است. Palacios ضرب گلوله کشته شد توسط نمک دریاچه پلیس در ماه مه.
Jeffrey D. Allred, Deseret News

گیل گفت: کار خود را در بررسی افسر-درگیر تیراندازی است برای پیدا کردن حقیقت و اعمال قانون به آن است. و نیست که همیشه مردم را خوشحال.

“یک هفته من درخشان به نیمی از جمعیت و من یک cad به نیم دیگر. و در هفته آینده من درخشان به طرف دیگر و من cad به طرف دیگر. بنابراین هدف ما به عنوان دادستان عمومی نمی باشد لطفا به یک طرف و یا دیگر اما برای ایجاد یک روند شفاف است که ما می توانیم خودمان را به در باز کردن راه برای نشان دادن صاف و پوست کنده حقیقت زگیل و همه, که آیا آن را مطابق انتظارات و آرمان و جایی که آن را نتواند ما” گیل گفت.

اما این بدان معنا نیست که وکیل منطقه موافق با قانون به او داده شده است برای کار با.

“من باید به تصمیم این است که قانون من را. اما اگر سوال شما این است که باید قانون را تغییر می شود؟’ بله کاملا باید آن را تغییر داد. به دلیل آن است که جلسه انتظارات این است که جامعه ما می گوید که آن را می خواهد” او گفت:. “من گفته اند که اگر ما می خواهیم نتایج مختلف ما نیاز به تغییر قانون است. اما من نمی گفت آن را با زور و اجبار به اندازه کافی.”

گیل گفت: این هفته از اعتراضات در این شهر دیده می شود نشان می دهد که “وجود قطع ارتباط بین انتظارات و آرمان است که شهروندان ما در مورد سیستم عدالت کیفری به عنوان یک کل است.”

تحقیقات به استفاده از زور در خصوص او گفت: نه همیشه رسیدن به نتیجه گیری که می خواهد.

در آن جلسه است و آرمان های خود. بنابراین قانون باید تغییر کند. و آن نیاز به تغییر. اما این یک روند قانونگذاری” گیل گفت.

او در مقایسه با آن به جرم و جنایت نفرت اساسنامه. او علنا گفت که او نمی تواند تحت تعقیب قرار دادن برخی از حوادث به عنوان “جنایتی” به این دلیل که قانون را نمی دهد او را به ابزار مناسب برای کار با. که تغییر در 2019 زمانی که یوتا نمایندگان مجلس با تصویب جدید جرم و جنایت نفرت اساسنامه.

اگر معترضان می خواهید برای دیدن تغییر واقعی در نظام عدالت کیفری اقدام مشابه مورد نیاز خواهد بود برای افسر-درگیر تیراندازی, او گفت:.

اما عدالت کیفری اصلاحات است فقط این نکته از آنچه که مورد اعتراض با توجه به Gill.

“این است که نه تنها یک کیفرخواست از سیستم عدالت کیفری و استفاده از زور توسط ماموران اما این کیفرخواست از ما کل سیستم سیاسی. این یک کیفرخواست عمومی سیاست شکست است و نهان بی سابقه و unresponded به کل جامعه از شهروندان که احساس قطع و بیگانه از سیاست و قدرت این کشور,” او گفت:.

“من می تواند به حقیقت است. من می توانم به دولت قانون است. من در واقع می تواند نشان دهد که در آن کسری بودجه هستند. و اگر آن را می سازد شما را عصبانی و سپس گام بعدی این است برای ما برای رفتن به قوه مقننه به سیاستگذاران برای گفتن به ما این استاندارد که تحت آن ما می توانیم نگه داشتن این شرایط این رفتار پاسخگو باشد.”

هنگامی که تصمیم خود را در پلکیس تیراندازی منتشر گیل گفت که او در نظر دارد برای تبدیل شدن به بیشتر های صوتی در مورد چگونه تغییر می تواند ساخته شده در دولت اساسنامه و چگونه مجلس می تواند در مورد ساخت تغییر دهید.

او انتظار دارد که هر گونه تغییر پیشنهاد خواهد آمد با مخالفان به ویژه از پلیس خود را که مخالف هستند به تماس های از defunding پلیس و کسانی که نگران هستند که یک افسر نمی استفاده از نیروی مرگبار زمانی که لازم است از ترس از تحت پیگرد قانونی قرار.

یوتا برادرانه منظور از پلیس است که در گذشته اظهار داشت که افسران اعتماد ندارند Gill بر اساس برخی از تصمیمات خود آن را قبول ندارند با ارائه طرح های پیشنهادی خود را برای تغییر در اوایل ماه ژوئن است.

سازمان غیر انتفاعی متشکل از بیش از 4000 مجریان قانون ایالتی است که طرفداران ایمنی و به طور کلی شرایط کاری افسران پلیس است که توصیه همه با استفاده از نیروی مرگبار توسط یک افسر بود مورد بررسی توسط افسر صلح و استانداردهای شورای آموزش و تحقیقات جنایی به یک افسر را به استفاده از نیروی مرگبار بود نظارت یوتا دفتر دادستان کل است. علاوه بر این اتحادیه می خواهم برای دیدن یک عضو NAACP و از یکی دیگر گروه اقلیت منصوب به آموزش شورای.

گیل معتقد است که قانونگذاران نیاز به تغییر کد تا این جادوها به طور خاص چه افسران می تواند و نمی تواند انجام دهد از جمله اخیر ممنوعیت استفاده از chokeholds. آیا هر طرف موافق در مورد اینکه آیا قانون خوب است یا بد, Gill گفت: با تغییر این قانون آموزش و فرهنگ و شیوه ها را نیز می توان تغییر داد زیرا دیگر وجود خواهد داشت یک منطقه خاکستری برای دادستان.

“من هیچ شکی در ذهن من است که اگر ما مجموعه ای از استاندارد های مختلف … در طول زمان مأموران اجرای قانون افزایش خواهد برای دیدار با این استاندارد به دلیل این است که آنچه قانون تبدیل خواهد شد. اما اگر ما هرگز تغییر که استاندارد است و ما می خواهیم نتیجه ای متفاوت اجرای قانون است جلسه استاندارد که آنها تنظیم شده است. به طوری که چالش ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>