عقبی را واینگارتن در بتسی DeVos’ بدبینانه کاخ سفید آموزش و پرورش طرح

واشنگتن – فدراسیون معلمان آمریکا رئیس جمهور Randi واینگارتن با صدور بیانیه زیر را پس از کاخ سفید منتشر شد جزئیات کوپن برنامه آن را می خواهم به سعی کنید برای قرار دادن در یک آینده کنگره بسته امداد:

“گفتنی است که پس از گذراندن بیش از سه سال هیچ کاری برای کمک به مدارس دولتی است که 90 درصد از کودکان حضور بتسی DeVos مسابقه برای منحرف کردن منابع به دست بخش خصوصی 48 ساعت پس از تصمیم دادگاه عالی در Espinoza. با کشور ما برخورد با یک بیماری همه گیر رکود اقتصادی و ساختاری نژادپرستی او را برای جاسوسی باز برای بهره برداری از این بحران برای احیای او شکست خورده دستور کار است.

“و آن را به خصوص مشمئز کننده است که در وسط یک ملی حساب بیش از نژاد زمانی که فقیر مدارس نومیدانه در نیاز به بودجه برای بازگشایی با خیال راحت DeVos سوء سالگرد حقوق مدنی عمل به shift را که در آن مورد نیاز.

رفته به ادامه مطالب

غیر انتفاعی و مستقل روزنامه نگاری از رویاهای مشترک نیاز به کمک شما. روزنامه نگاران ما در حال کار سخت تر از همیشه را به شما روزنامه نگاری است که ضروری است برای بقای دموکراسی ما. اما ما نمی توانیم آن را بدون شما. لطفا برای حمایت از ما 2020 اواسط سال مبارزات انتخاباتی امروز:

“در آینده بسته محرک کنگره نیاز به رد این حباب فکر و اولویت بندی مدارس دولتی است که باز به همه بچه ها نه شکست خورده ‘انتخاب’ طرح که با تقسیم ما همراه نژادی و قومی و مذهبی خطوط. ما نیاز به پول بیشتر و نه کمتر, فیزیکی, فاصله, مبهوت, کلاس, حفاظت فردی, تجهیزات تست و ردیابی و جداسازی.

“DeVos’ craven تلاش برای تقسیم و خصوصی خواهد بود خنده دار اگر ریسک نیست بنابراین بالا است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im