AG بر اعلام استعفای ایالات متحده وکیل; برمن حاضر به کناره

20 ژوئن (فردا) — منهتن آمریکا وکیل جفری برمن که نظارت دادستان از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و همکاران را رد کرده است دادستان کل ویلیام Barr بیانیه ای اعلام کرد استعفای خود را.

Barr در بیانیه ای گفت: جمعه شب که برمن بود “پله پایین بعد از دو و نیم سال خدمت به عنوان ایالات متحده وکیل برای نیویورک.”

تبلیغات

“با سرسختی و زرنگ و دانا جف انجام داده است یک کار عالی پیشرو یکی از ملت ما مهم آمریکا وکیل دفاتر دستیابی به موفقیت های بسیاری در مهم مدنی و کیفری مسائل” بر بیانیه خود ادامه داد. “من با قدردانی از خدمات خود را به وزارت دادگستری و ملت ما و برای او آرزوی موفقیت در آینده است.”

بار اضافه شده که تهمت نامزد کمیسیون بورس و اوراق بهادار رئیس Jay کلیتون به جای او. و در حالی که مجلس سنا است و با توجه به کلیتون را نامزدی تهمت منصوب کرده است آمریکا وکیل برای منطقه نیوجرسی کریگ Carpenito به طور موقت پر کردن موقعیت.

اما برمن که چه کسی بوده است بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل شخصی رودی جولیانی نقش در تلاش برای حفاری تا خاک بر جو بایدن و پسرش هانتر بایدن در اوکراین را تکذیب کرد موقعیت خالی بود.

“من نه استعفا داد و به هیچ وجه قصد استعفا من موقعیت که من منصوب شد و توسط قضات دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای منطقه جنوبی نیویورک” برمن گفت: در بیانیه ای در توییتر. “من گام خواهد شد هنگامی که یک presidentially منصوب نامزد تایید توسط سنا. تا آن زمان تحقیقات ما به جلو حرکت خواهد کرد و بدون تاخیر یا وقفه. گرامی می دارم و هر روز که من با مردان و زنان از این دفتر به دنبال عدالت بدون ترس و یا به نفع — و قصد داریم به اطمینان حاصل شود که این دفتر را از موارد مهم همچنان آزادانه.”

برمن که در خدمت به عنوان U. s. دادستان منطقه جنوبی نیویورک پس از 2018 نظارت کیفرخواست جولیانی را همکاران لو Parnas و ایگور Fruman در ماه اکتبر به اتهام نقض ممنوعیت کمک های مالی خارجی در انتخابات فدرال.

دفتر او نیز تحت تعقیب قرار مغلوب ساختن پیشی جستن سابق شخصی وکیل مایکل کوهن هر چند برمن بود recused از دخالت در این مورد.

حرکت “reeks بالقوه فساد از فرایند قانونی” چارلز شومر سناتور. D-N. Y گفت. “چه عصبی جمهور تهمت? قبلی اقدام توسط آمریکا وکیل یا یکی که در حال انجام است?”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im