کمیته قضایی مجلس گفت: دادستان کل ویلیام بر موافقت کرده است به شهادت قبل از پانل ماه آینده—توسعه که همان روز رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش Barr برای نقش خود در وزارت دادگستری کاهش توصیه می شود حکم زندان برای مغلوب ساختن پیشی جستن محرم راجر سنگ.

در نامه ای به دادستان کل از 23 دموکراتیک اعضای کمیته قانونگذاران گفت که آنها تائید توافق به شهادت مارس 31.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

دموکرات ها گفت: بر اتحاد “درگیر در یک الگوی رفتاری در مسائل حقوقی مربوط به رئیس جمهور است که افزایش قابل توجهی نگرانی” از جمله اقدامات در طول هفته گذشته. کسانی که اقدامات اخیر این کمیته نوشت ها:

  • ادامه تحولات پس از حذف از آمریکا وکیل جسی لیو که نظارت تعقیب رئیس جمهور تهمت معاون مبارزات انتخاباتی رئیس ریک گیتس رئیس جمهور تهمت سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین رئیس جمهور و رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن دیرین مشاور سیاسی راجر سنگ.
  • ایجاد یک “روند” است که توسط رئیس جمهور تهمت شخصی وکیل رودی جولیانی می تواند تغذیه وزارت دادگستری و اطلاعات را از طریق شما در مورد رئیس جمهور رقبای سیاسی.
  • تصمیم به ابطال حرفه ای خود را دادستان و به طور قابل توجهی کاهش می دهد توصیه می شود حکم برای راجر سنگ که محکوم شده است برای دروغ گفتن تحت سوگند در آشکار درخواست از رئیس جمهور—تصمیم گیری که منجر به تمام چهار دادستان رسیدگی به پرونده به خارج از رسیدگی در اعتراض.

کسانی که اقدامات قانونگذاران اضافه نمی نمایندگی دامنه کامل از مسائل این کمیته را بخواهید در مورد طول جلسه.

“سیاسی شدن این بخش توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن—فشار DOJ به پس از خود را از دشمنان سیاسی و کمک به متحدان خود که مرتکب جرائم جدی است—روشن تهدیدی برای ما دموکراسی و کاملا غیر قابل قبول” دموکرات ها در کمیته اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im