علیه استعمار خشونت و سرقت زمین,’ بومی فعالان و متحدان هدف صنعت معدن کنوانسیون در تورنتو

صدها نفر از مردم به رهبری بومی زمین مدافعان و یک ائتلاف از گروه های زیست محیطی مشغول به کار به تعطیل یک معدن بزرگ صنعت کنوانسیون در مرکز شهر تورنتو در روز یکشنبه blockading ورودی به ساختمان که در آن جلسه بود که وقوع آنها به عنوان اعتراض در برابر “صنایع استخراجی خشونت مداوم استعمار و بی توجهی کامل برای آینده حیات بر روی این سیاره است.”

روز یکشنبه اقدام با هدف آینده نگر و توسعه دهندگان از انجمن کانادا (PDAC)—آخرین همبستگی تظاهرات تراز وسط قرار دارد با مرطوب’suwet’en اول ملت ملت که باقی می ماند قفل شده است و در یک نبرد شدید با دولت کانادا بیش از بحث برانگیز “ساحلی گاز Link” fracked خط لوله گاز از طریق unceded خاک در شمال بریتیش کلمبیا.

“از ساحل به ساحل ما در حال افزایش در همبستگی با مرطوب’suwet’en ملت و در برابر استعمار خشونت و سرقت زمین” گفت: Vanessa Gray Anishinaabe Kwe مدافع زمین از Aamjiwnaang اول کشور و یکی از سازمان دهندگان از روز یکشنبه تظاهرات. “این روشن است که کانادا یک دولت ساخته شده در حذف مردم بومی برای استخراج منابع است.”

سازمان دهندگان گفت: کنوانسیون سزاوار به هدف به عنوان یکی از بزرگترین از نوع خود در جهان با PDAC نقشه کشی حدود 25000 نفر در هر سال به عنوان آن را به ارمغان می آورد مردم از استخراج منابع شرکت با سرمایه گذاران و تامین کنندگان و همچنین شرکت های حقوقی سیاستمداران و دیپلمات های درگیر در این صنعت است. “کنفرانس” گفت: معدن بی عدالتی در بیانیه ای “است اسپانسر شده از طرف غول معدن شناخته شده برای خود را قابل توجهی حقوق بشر و محیط زیست نقض حقوق بشر در سراسر جهان است.”

با توجه به خاکستری “بسیار شرکت ها و افرادی که با ارائه اقتصادی و سیاسی حمایت ساحلی گاز لینک خود را در داخل PDAC این سال هستند و بنابراین نمایندگان از صدها نفر از شرکت های دیگر که در حال تصویب خشونت در سراسر جهان است.”

نه فقط برای مرطوب’suwet’en او گفت: اقدام مستقیم بود “در همبستگی با هر جامعه است که خود را خیره کردن بشکه از تفنگ برای جسارت به مخالفت کانادا در حال انجام پروژه استعماری از طریق استخراج منابع است.”

به عنوان تظاهر کنندگان اقدام به محاصره ورود به مرکز همایش پلیس تورنتو در پا:

“ما می خواهیم به صدای ما شنیده می شود و حضور ما دیده می شود از آنجا که جوامع است که این کنفرانس به طور مستقیم تأثیر” خاکستری گفت. “صنعت انجام شده است مره از آسیب خوب برای آینده ما محیط زیست است.”

کیرستن Francescone عضو faclc به خبرنگاران گفت: پیش از عمل: “من فکر می کنم هر روز این بحران زیست محیطی بدتر می شود.”

“ما قطعا نمی تواند فکر می کنم که بیشتر مخرب معادن است که حقوق بشر را نقض و از بین می برد و مردم محیط است و ما راهی برای خروج از این بحران زیست محیطی,” Francescone اضافه شده است. “من واقعا نگران آن است که صنعت و معدن با استفاده از این فضا به می گویند که ما نیاز معدن برای نجات ما از تغییر آب و هوا. ما در اینجا می گویند که نباید در این مورد. ما می خواهیم انواع دیگر از راه های به جلو برای آینده ای بهتر برای همه ما.”

در حالی که Francescone هشدار داد که جهان در “یک لحظه از جهانی بحران زیست محیطی و بدون کنترل استخراج منابع عمده علت” او همکار فعال راشل, کوچک, که با این نسخهها کار با معدن بی عدالتی همبستگی شبکه گفت: جزر و مد تبدیل شده است.

“بیشتر و بیشتر مردم در حال دیدن استعماری خشونت در اطراف ما برای آنچه در آن است و تشخیص دهند که PDAC و همه چیز آن را مخفف است و اساسا ناسازگار با جهان ما نیاز به ساخت” گفت ، “از ساحل به ساحل مردم نیز شناخت قدرت جمعی ما برای مبارزه با به عقب.”

همراه اول ملت متحدان و دیگران کوچک گفت: “ما اجازه نمی کانادا و صنایع استخراجی در آن راس در ادامه به سوق دادن ما به سوی یک سیاره است که unlivable. ما خواهان پایان دادن به همه استخراجی خشونت را قادر می سازد که استعمار بومی زمین جابجایی اجباری, خشونت, سرکوب, و در مقیاس گسترده آلودگی زمین و آب و هوا. و شروع می شود که با اخلال در PDAC امروز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de