‘سن تقسیم و تسخیر تاکتیک’: رهبر اتحادیه سارا نلسون ریپ Buttigieg نظرات به بهداشت و درمان

رهبر اتحادیه سارا نلسون پاره پاره سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg برای نظرات خود را در بهداشت و درمان و نیروی کار همخوانی 2020 دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری با استفاده از تاکتیک تفرقه و زبان سیاسی به دست آورید و در هزینه های کارگران است.

Buttigieg در دو توییت در زبان انگلیسی و اسپانیایی به ترتیب پیشنهاد خود را به اصطلاح مدیکر برای همه کسانی که می خواهند این طرح را حفاظت از نیروی کار-برنده برنامه های بهداشتی با وجود این واقعیت است که یک سیستم پرداخت خواهد ارائه چنین طرح هایی منسوخ شده است.

نلسون بین المللی رئیس جمهور از انجمن از خدمه پرواز-CWA AFL-CIO در زمان ارتکاب جرم به کاخ سفید امیدوار است با استفاده از اتحادیه های کارگران به عنوان یک گوه در بحث بهداشت و درمان.

“جلوگیری از تداوم این ناخالص اسطوره” گفت: نلسون. “نه هر اتحادیه عضو اتحادیه بهداشت و درمان قصد دارد که حفاظت از آنها.”

“آیا استفاده از اتحادیه های کارگری به ترویج بخش” او افزود: “که تنها برای سود.”

در مصاحبه با رویاهای مشترک, Nelson گسترش در پیام خود توییتهایی و جنبش کارگری را در بحث بهداشت و درمان.

“این است که سن تقسیم و تسخیر تاکتیک و ما به آن تماس بگیرید و رد تلاش برای منحرف کردن اذهان ما گفت:” نلسون. “هر زمان کلمه “آنها” است که با استفاده از کارگران آن را نشانه ای از اتحادیه-busters در محل کار.”

در حالی که Buttigieg در تلاش بود تا با استفاده از مذاکره مزایای بهداشت و درمان به طور خاص به عنوان یک گوه موضوع نلسون گفت: این اتحادیه آن را می بیند متفاوت—که “ارزش مذاکره مزایای مهم است” لزوما ثابت نفع خود.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

و نلسون گفت: تفرقه در Buttigieg سخنان را باید رد کرد.

“من مخالف هر گونه پیام است که چاله اعضای اتحادیه در برابر غیر اعضای اتحادیه گفت:” نلسون. “ما نیاز به استقبال کارگران به ما اتحادیه های کارگری. ما نیاز به کار با هم برای رسیدگی به این موضوع تا همه محافظت شده است.”

دیگر ترقی خواهان در زمان موضوع را با Buttigieg سخنان و آنچه که دیده می شود به عنوان یک ضد کارگر پنهانی در نظرات.

اتحادیه مذاکره اریک Strobl اشاره کرد که مدیکر برای همه کمک خواهد کرد درد نکنه کار.

“مدیکر برای همه رایگان خواهد تا قدرت چانه زنی برای دستمزد و منافع مشترک و از آن محافظت خواهد اعضای اتحادیه در برابر بد کارفرما کشیدن بهداشت و درمان در طی یک اعتصاب” گفت: Strobl. “مدیکر برای همه یک هدیه است که جنبش کارگری است.”

رسانه ها روزنامه نگار Adam Johnson excoriated Buttigieg اظهارات آنها خواستار نظرات که خواهد سوخت “آینده راست گرا که گرایش حملات در هر دو حزب سوسیالیست و بیمه پزشکی برای سال آمده است.”

Buttigieg باید درک کنند که کارگران هم ایستاده و درک مزایای مراقبت های بهداشتی جهانی, Nelson گفته رویاهای مشترک.

“تنها ضمیر است که نشان دهنده اتحادیهی و ایجاد قدرت ما/ما” نلسون گفت. “همه در.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر