سالت لیک سیتی — این دو فراتر از طناب بند بازی هنرمندان بودند مشخصه عاطفی پس از عملکرد خود در دور نهایی “AGT: قهرمانان” دوشنبه شب.

شجاعانه روال تا به حال نمک دریاچه مبتنی بر نوازندگان در حال حرکت در زیر و بالای طناب بند بازی نوار گاهی اوقات حلق آویز وارونه گاهی اوقات انجام flips و گاهی حذف به طور چشمگیری. اما بزرگترین شاهکار از همه این است که هر دو هنرمند بودند blindfolded برای کل سه دقیقه و 30 ثانیه است.

پس از دوشنبه شب قسمت پخش Duo فراتر گذاشته چه کارایی که معنای آنها را در Facebook post.

“این روال بسیار احساسی بود که برای ما از آنجا که ما تا به حال اندکی برخورد با تولید کنندگان در مورد آنچه که ما می خواستیم به انجام این کار با روال” هنرمندان گفت. “پس از آن نهایی که می خواستم یک تولید با دیگر نوازندگان اما ما احساس پرشور در مورد آن فقط دو نفر از ما و نشان دادن داستان عشق ما و اتصال است.”

در طول هفته گذشته قسمت شوهر و همسر تیم قرار داده و در یک سیرک با مضمون تولید انجام به “بزرگترین نمایش” از “بزرگترین شومن” موسیقی متن فیلم. قضات تحت تاثیر قرار گرفتند که آنها را تحت فشار قرار دادند Duo فراتر از طریق به دور نهایی که superfan رای گیری موفق به عمل به اندازه کافی رای.

اما دوشنبه شب همه که تولید از بین رفته بود. هنرمندان — که یکی از 10 عمل رقابت در فینال — تصمیم به فینال روال ویژگی فقط دو نفر از آنها. Blindfolded طناب بند هنرمندان تکیه تنها بر لمس و اعتماد خود را — را به نفع قضات بیش از یک بار دیگر.

“ما صادقانه فکر قضات خواهد از آن نفرت دلیل آن نبود یک نشان می دهد اما ما تصمیم گرفت که شانس و انجام آنچه که ما احساس کردیم در روده ما درست بود برای ما” هنرمندان گفت: در Facebook. هنگامی که آن به پایان رسید و قضات همه ایستاده بود تا من شد با غلبه بر احساسات است. اما بیش از هر چیز, من خدا را شکر برای حمایت از خانواده ما و عشق از همه شما.”

NBC خواهد شد نتایج حاصل از “AGT: قهرمانان” در روز دوشنبه, فوریه. 17 در 7 p. m. MST.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nethec.su