“America’s Got Talent: قهرمانان” به یک برنده.

در طول شنبه شب دو ساعت آخر V. بی نظیر — یک گروه از 29 رقصندگان از بمبئی هند ماند درست به آن نام و تاج فصل 2 قهرمان.

رقصندگان رز به شهرت بین المللی در سال گذشته زمانی که آنها به رقابت در 14 فصل “america’s Got Talent” و دریافت گلدن زنگ از مهمان قاضی دواین وید.

این سال در حالی که رقابت در برابر 39 اعمال از سراسر جهان در “قهرمانان” رقصندگان بلافاصله پیشرفته به دور نهایی زمانی که قاضی Howie Mandel به آنها طلایی زنگ. مندل در ادامه به یکی از این گروه بزرگترین طرفداران در طول فصل.

“این است که تا بحال بهترین عمل است که تا کنون واقع هر یک از این مراحل در هر نشان می دهد استعداد” مندل گفت: رقصنده زیر روال خود را طی روز دوشنبه قسمت با توجه به Deseret News.

مندل ابراز هیجان خود را در توییتر پس از آخر.”با تشکر از شما برای باز کردن جهان به ما. … شما شایسته این لحظه باور نکردنی,” او نوشت. “تبریک به من طلایی زنگ در برد.”

فصل دوم “AGT: قهرمانان” فیلم برداری شده بود در ماه اکتبر گذشته. پانل های از پیش انتخاب شده superfans از تمام 50 ایالت رای به تعیین برنده. در اینجا دیگر بالا عمل می کند با توجه به شمارش آرا:

  • اواز یا موسیقی دو Transcend: طناب بند هنرمندان از Salt Lake City, Utah, دوم قرار داده.

“ما فقط دوست دارم که قادر به نمایش هنر ما فرم را به مردم در سراسر جهان واقعا وجود دارد هیچ بزرگتر راه را برای ما به مردم نشان می دهد آنچه ما از بودن در ‘AGT’ مرحله” Tyce نیلسن از دو فراتر قبلا گفته Deseret News. “ما امیدواریم که که آن را نه تنها ترسناک نیست فقط خطرناک است اما ما امیدواریم که که آن را زیبا.”

  • یازده ساله ویولن تایلر ساقی-Figuera سوم شد.
  • Marcelito Pomoy — که هر دو از یک تنور و سوپرانو صدای محدوده — آمد و در چهارم.
  • Sandou سه نفر روسی نوار گرد کردن به بالا 5.

“شما فقط پرتاب رقابت باز دوباره” قاضی Simon Cowell گفت: Cassie Sandou قیمت یوتا هفته گذشته پس از یک عملکرد است که شامل یک بسته شعله های آتش و خوشه با توجه به Deseret News. “من فکر می کنم این یکی از بالا 2 اجرای امشب. … من فکر کردم من می دانستم که این رقابت که قرار بود برای رفتن قبل از این به طور کامل تغییر ذهن من.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de