پیش از مارس روز 500+ گروه در سراسر جهان تقاضا فقط و رویایی بازیابی از Covid-19

پیش از این سالانه بین المللی کارگران روز به روز جمعه بیش از 500 گروه از سراسر جهان تصریح کرد مشترک خود را خواست “فقط بهبود” از coronavirus همه گیر و به نام دولت به جفت اقتصادی امداد سیاست هایی که اولویت بندی کار مردم با بلند پروازانه اقدام آب و هوا.

از آنجا که ممکن است 1 در سراسر جهان جشن کارگران—همچنین به عنوان شناخته شده ممکن است بعد—آغاز شد بیش از یک قرن پیش “هرگز وجود داشته است بیشتر آشکار یادآوری اهمیت آن” ممکن است Boeve مدیر اجرایی 350.org در بیانیه ای گفت: پنج شنبه. “در سراسر جهان کلید کارگران در حال گرفتن با ما از طریق این بحران مراقبت از ما در خانه و در بیمارستان در حال رشد و تهیه مواد غذایی و نگه داشتن چیزهای در حال حرکت است.”

“اما در حالی که مستندات گسترده در حال کمک به آرام کردن و محدود کردن گسترش بیماری” او افزود: “ناگهانی توقف حرکات و فعالیت های اقتصادی است که با داشتن یک اثر فاجعه بار بر مردم ساعات کار پرداخت و چشم انداز اشتغال در سطح جهانی است.”

Boeve را حمایت از محیط زیست گروه پیشگام تقاضا برای بازیابی—به طور خاص ایالات متحده در واکنش به بحران بهداشت عمومی است که فلسطين پنج اصل:

  1. قرار دادن سلامت مردم برای اولین بار بدون استثنا.
  2. تسکین اقتصادی به طور مستقیم به مردم است.
  3. کمک به ما کارگران و جوامع نه مدیران شرکت های بزرگ.
  4. ایجاد انعطاف پذیری برای بحران های آینده.
  5. ایجاد همبستگی و جامعه در سراسر مرزهای—نمی توانمند سازی authoritarians.

مشترک تماس در ابتدا صادر شده در اواخر ماه مارس حمایت صدها نفر از بومی کار فمینیستی, توسعه, جوانان, سلامت, مذهبی, محیط زیست و آب و هوا, گروه ها و سازمان های پوشا جهان است. تقاضا مکمل دیگر خواستار #PeoplesBailout سبز بازیابی سبز محرک جهانی سبز جدید معامله و به #BuildBackBetter که نصب شده در سراسر Covid-19 بحران است.

“این ویروس نشان میدهد چگونه به هم پیوسته ما” گفت: Brett Fleishman رئیس 350.org’s امور مالی مبارزات انتخاباتی. “راه حل ما آمده ایم تا با در حال حاضر باید اطمینان حاصل شود که هیچ کس در پشت سمت چپ—ما باید واقعا به هم پیوسته با رویکرد جهانی است که اولین و مهمترین سرمایه گذاری در ایمنی و سلامت همه مردم است.”

دولت ها در تمام سطوح و همچنین منطقه ای و بین المللی روبرو هستند فشار برای استفاده همه گیر امداد سیاست ها و برنامه ها برای رسیدگی به بحران آب و هوا—و در راه است که به طور مستقیم حمایت از خط مقدم جوامع و کارگران نهفته در بخش هایی مانند صنعت سوخت فسیلی.

رفته به ادامه مطالب

اما سخاوت شما بسیار مهم است برای بقای ما.

لطفا انتخاب کنید, اهدای روش:

“بحران آب و هوا نیاز به تغییر در همه بخش ها از اقتصاد تا فقط انتقال برای کار مردم و جوامع خود را حیاتی است” Boeve گفت. “وجود دارد به روشنی در مسیر بازگشت به کار برای کسانی که بیکار و به حاشیه رانده شده, ایجاد میلیون ها شغل مناسب و معقول در حالی که ساختمان صفر-کربن آینده نیاز داریم.”

اگر چه ممکن است روز به طور سنتی به معنی تظاهرات و حوادث است که پر کردن خیابان ها در سراسر جهان جشن می شود انتظار می رود مانع جهانی مستندات توصیه می شود توسط مقامات بهداشت عمومی و تصویب شده توسط دولت برای محدود کردن گسترش ویروس. اما برخی از کارگران هنوز در حال برنامه ریزی تظاهرات جمعه است.

به عنوان رویاهای مشترک گزارش روز شنبه, U. s. کارگران در آمازون و شرکت تابعه آن تمام مواد غذایی و در هدف و Instacart “در حال آماده سازی به صورت نمادین اسلحه قفل” در روز جمعه به تقاضای حمایت بهتر در حالی که آنها همچنان به کار در این بیماری همه گیر. آن و دیگر شرکت ها با آن مواجه اند انتقاد برای زمان شرایط کار.

در حالی که کارکنان در “ضروری” صنایع—از فروشگاه های مواد غذایی و ایستگاه های گاز به داروخانه ها و بیمارستان ها—باید به کار ادامه داد در میان مستندات دیگران از دست داده اند و شغل و درآمد. با توجه به سازمان بین المللی کار در این بیماری همه گیر مؤثر است 2.7 میلیارد کارگران حدود 81 درصد از جمعیت نیروی کار از 3.3 میلیارد دلار است. کسانی که در اقتصاد غیررسمی هستند که آمار بسیار سخت است.

در ایالات متحده بیش از 30 میلیون نفر را برای ثبت بیمه بیکاری از اواسط ماه مارس و به دلیل محدودیت های که واجد شرایط برای مزایای چنین است که شکل underrepresents تعداد واقعی زیان کار است. علاوه بر این از آنجا که ایالات متحده آمریکا تنها کشور صنعتی بدون مراقبت های بهداشتی جهانی برای بسیاری از کارگران آمریکایی از دست دادن شغل اغلب به معنی از دست دادن هیت بیمه.

تامارا Toles O’Laughlin, 350.org’s, شمال امریکا, مدیر گفت: “این فرصتی است برای اطمینان از هر دو تسکین فوری و بهبودی طولانی مدت است که موجب صرفه جویی در زندگی می کند. آن زمان واقعی برای رهبری جهانی و نمودار جسورانه مسیر رو به جلو به یک آینده قابل زندگی برای همه است.”

“بحران آب و هوا خواهد صبر کنید” اضافه شده Toles O’Laughlin. “در حال حاضر زمان برای عمل شجاعانه متمرکز بر مردم و سیاره. ما باید یک downpayment در اقتصاد احیا کننده در حالی که جلوگیری از بحران های آینده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de