نیروی هوایی راه اندازی X-37B هواپیمای جاسوسی از فلوریدا

اورلاندو فلوریدا., مارس 17 (UPI) — نیروی هوایی راه اندازی ششمین ماموریت uncrewed X-37B هواپیمای جاسوسی به سمت مدار در 9:14 a. m. EDT یکشنبه از فلوریدا با چند آزمایش بر روی هیئت مدیره.

فضا نیروی رو بوئینگ ساخته شده در هواپیما فضای بالای ایران راه اندازی داد Atlas V موشک از راه اندازی مجتمع 41 در کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه است که در مجاورت مرکز فضایی کندی.

ماموریت شروع شده بود با تاخیر از صبح شنبه به دلیل وزش شدید باد در سایت راه اندازی و سنگین پوشش ابر.

راه اندازی شد پروتکل های زیر به دلیل تنگ محدودیت در دسترسی به نیروی هوایی ایستگاه به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

“در همکاری با ایالات متحده در فضای زور و نیروی هوایی این ماموریت اختصاص داده شده به افتخار کارگران خط مقدم و کسانی که تحت تاثیر COVID-19,” ایران راه اندازی داد و گفت: در انتشار اخبار جمعه.

این بود که 84 پرواز برای یک موشک اطلس از سال 2002. آن را خاموش آمد پد یکشنبه با 860,200 پوند تراست تولید شده توسط آن RD-180 موتور اصلی.

آزمایش بر روی هیئت مدیره شامل مطالعه اثرات سفر فضایی بر روی مواد مختلف و اثر تششعات فضایی در دانه.

ماموریت خواهد بود که اولین بار این هواپیما با استفاده از یک سرویس ماژول به میزبان آزمایش. این ماژول یک پیوست در عقب وسیله نقلیه است که اجازه می دهد تا اضافی تجربی حمل بار قابلیت انجام شده به مدار.

ماموریت نیز استقرار FalconSat-8 یک ماهواره کوچک طراحی و توسعه توسط نیروی هوایی ایالات متحده آکادمی و با حمایت نیروی هوایی آزمایشگاه تحقیقاتی که انجام چندین آزمایش در مدار. ماهواره را حمل پنج تجربی بر روی کامپیوتر کاربر برای آکادمی همراه با دو ناسا آزمایش.

یکی دیگر از آزمایش از آزمایشگاه تحقیقاتی نیروی دریایی ایالات متحده را تبدیل انرژی خورشیدی به فرکانس رادیویی مایکروویو انرژی با هدف انتقال این انرژی به زمین.

آخرین X-37B ماموریت راه اندازی شد هفت. 7, 2017 به پایان رسید و اکتبر. 27, 2019, برای 779 روز و 17 ساعت و 51 دقیقه. این اولین رونمایی از این خودرو در یک SpaceX Falcon 9 موشک و هواپیما طولانی ترین ماموریت است.

SpaceX, NASA آماده شدن برای بازگشت فضانوردان به فضا از خاک ایالات متحده آمریکا

ناسا فضانوردان داگ هرلی (L) و باب Behnken ایستاده در نزدیکی سکوی پرتاب 39A در طول یک لباس تمرین پیش از SpaceX uncrewed در پرواز سقط جنین آزمون در مرکز فضایی کندی فلوریدا., در ژانویه 17. در پس زمینه این شرکت Falcon 9 rocket صدر توسط خدمه فضاپیمای اژدها. پرواز تست را نشان می دهد سفینه فضایی فرار توانایی در آماده سازی برای crewed پرواز به ایستگاه فضایی بین المللی. عکس های کیم Shiflett/ناسا | عکس مجوز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im