نیروی هوایی اسکادران از لیتل راک قطار با همکاران در Yokota AFB

Feb. 25 (UPI) — سربازان از Yokota پایگاه هوایی استقبال کرده چهار Air Mobility Command C-130J Super Hercules هواپیما از لیتل راک پایگاه نیروی هوایی در آرکانزاس نیروی هوایی اعلام کرد.

“Yokota (AB) بسیار منحصر به فرد AOR (حوزه مسئولیت),” سروان. جان Walitsch, 61 اسکادران ترابری C-130J خلبان گفت. “توسط 61 پرواز ما به منظور افزایش مهارت های ما تنظیم و یاد بگیرند که چگونه به پرواز در نقاط مختلف جهان وجود دارد که در آن ممکن است موانع زبان های مختلف هوا فضا و مشکلات ما ممکن است نیاز به غلبه بر.”

این دیدار بخشی از یک capstone ورزش و گرفت از Feb. 8 از طریق Feb. 19.

19 ترابری بال نیروی هوایی یکپارچه با اقیانوس آرام نیروهای هوایی C-130Js از Yokota AB در ژاپن Feb. 8 از طریق Feb. 19 به عنوان بخشی از یک بزرگتر ورزش در راستای استقرار ابتکار.

به 4/12 ابتکار است که در 12 ماه روند اجازه می دهد AMC اسکادران به استقرار تمام هواپیما خود را در یک بار ایجاد همان تاثیر را با کمترین زمان به دور از خانواده.

برای کمک به 61 به عنوان انطباق با محیط جدید Yokota AB در نیروی هوایی مشغول به کار با سنگ کوچک AFB سربازان بیشتر به آموزش خود را.

“این واقعا شده یک جناح تلاش برای دریافت آنها گفت:” سروان ، شان Boyington 36th به عنوان C-130J خلبان و هماهنگ کننده رویداد. “ما در حال تمرین پذیرش ما گروه کار در اینجا است که شامل هر سازمان و اسکادران در پایگاه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>