نیروی هوایی را NPC کامل اولین عملیات در حال حرکت 12 COVID-19 بيمار

6 جولای (فردا) — نیروی هوایی ایالات متحده را منفی تحت فشار Conex طراحی شده برای حمل و نقل افراد مبتلا به بیماری های عفونی مانند COVID-19 نقل مکان کرد 12 نفر تکمیل آن برای اولین بار عملیاتی ماموریت شعبه اعلام کرد در روز دوشنبه.

NPC به پایان رسید در حال حرکت به 12 نفر از فرماندهی مرکزی ایالات متحده را در منطقه از مسئولیت به آلمان Ramstein پایگاه هوایی برای دریافت سطح بالاتری از مراقبت در لندستوهل مرکز پزشکی منطقه ای در جولای 1, نیروی هوایی بیانیه ای گفت:.

تبلیغات

این هواپیما یک نسخه به روز شده از یک موبایل انزوا مجلسی طراحی شده در سال 2014 با خیال راحت حرکت بیماران مبتلا به بیماری های عفونی. نسخه جدید طراحی شده و شاغل در کمتر از سه ماه خبر داد.

“من تحت تاثیر قرار با چه سرعت این ایده شد به طور کامل عملکرد سیستم” گفت: Brig. ژنرال دن DeVoe, 618th هوایی مرکز عملیات فرمانده.

از آنجا که COVID-19 همه گیر شروع Air Mobility Command به بازیابی بیش از 100 بيمار در سراسر 18 ماموریت با استفاده از انزوا و مهار اتاق اما NPC پیشرفته ترین سیستم.

Air Mobility Command اول افزایش یافته آموزش در اتاق ایزوله به نام حمل و نقل جداسازی سیستم توسعه یافته در طول سال 2014 ابولا بحران اما هرگز operationalized. تیس استفاده شد در ماه آوریل به حمل و نقل سه COVID-19 بيمار و پس از آن انجام شده است 16 اضافی aeromedical تخلیه.

تیس در حال محدود قابلیت هر چند آن را به عنوان طراحی شده برای حمل و نقل تنها دو تا چهار نفر.

در عرض چند ماه-88 روز انتخابات گفت: — نیروی هوایی توسعه شرکت ملی صنایع پتروشیمی به عنوان یک راه حل برای افزایش ظرفیت است. NPC می توانید با خیال راحت حمل و نقل تا 23 بیماران سرپایی یا هشت بیماران نیاز به برانکار.

آموزش در شرکت ملی صنایع پتروشیمی آغاز شد و از پایگاه مشترک Charleston, SC, در ژوئن 24 و پتروشیمی بود به عمل نامیده می شود کمتر از یک هفته بعد روی یک C-17 Globemaster III اختصاص داده شده به 437th ترابری بال.

“ما برنامه ریزان و کنترل ماهرانه رسیدگی aeromedical تخلیه ماموریت های منظم اما افزایش قابلیت NPC ارائه می دهد یک مزیت بزرگ در دسترس برای عملیات ما در COVID-19 محیط زیست و فراتر از آن” DeVoe گفت.

ثبت نام برای انتخاب صنایع دفاعی عضویت در خبرنامه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de