هوایی فرانسه به قطع 7,580 شغل در میان همه گیر رکود

جولای 3 (بی بی سی) — هوایی فرانسه روز جمعه گفت از آن قطع خواهد شد 7,580 شغل تا پایان سال 2022 با استناد به 95 درصد کاهش در درآمد در طول سه ماه گذشته و آینده.

این شرکت گفت که از دست دادن حدود 16.9 میلیون در روز در ارتفاع COVID-19 بحران و اصلا انتظار کسب و کار برای بازگشت به قبل از همه گیر سطوح قبل از 2024.

تبلیغات

این کاهش شامل خواهد شد در مورد 6,560 هوایی فرانسه شغل یا حدود 16 درصد از زمان 41,000 همراه با 1,020 شغل خود هاپ! فرعی که در حال حاضر استخدام 2,420. تقریبا نیمی از کار کاهش — حدود 3500 — انتظار می رود به حذف از طریق ساییدگی.

این شرکت گفت: وام های تضمین از دولت فرانسه به مقدار تقریبا $7.9 میلیارد دلار کمک خواهد کرد که آن را برای زنده ماندن در کوتاه مدت اما این تحول لازم بود به پایدار باقی می ماند.

“در زمینه چنین ماندگار کاهش در فعالیت های هوایی فرانسه گروه باید با روشن بینی و مسئولیت” این شرکت در بیانیه ای گفت. “تحول آن است که عمدتا بر اساس آن تغییر داخلی مدل کسب و کار مجدد آن پشتیبانی از توابع و در ادامه به کاهش آن خارجی و داخلی هزینه.”

بین المللی حمل و نقل هوایی انجمن تخمین می زند که جهانی صنعت هواپیمایی در مسیر از دست دادن $84 میلیارد دلار در این سال است. تقاضای مسافر بهبود کمی در ماه مه با یک 91.3 درصد کاهش در مقایسه با سال گذشته در مقایسه با 94 درصد کاهش سالانه گزارش شده در ماه آوریل است.

در ایالات متحده آمریکا شرکت های هواپیمایی و چهار دیگر حامل امضا توافق نامه برای $25 میلیارد دلار در وام های فدرال از طریق Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) عمل می کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>