کیفیت هوا در سطح در اوکراین شیب به ‘نسیم’ به عنوان آتش سوزی همچنان به سوزاندن

مارس 18 (UPI) — متعدد آتش سوزی گسترش در سراسر اوکراین سوخته 38 خانه و 15.4 کیلومتر مربع از جنگل و ساکنان مجبور به نگه داشتن ویندوز خود را تعطیل به علت آلودگی هوا است.

روز جمعه و شنبه از غلظت گرد و غبار و سوزاندن باقیمانده باید حداقل دو برابر شده و ممکن است افزایش چهار برابر با غلظت نیتروژن دی اکسید گوگرد و دی اکسید فرمالدئید افزایش دو یا سه بار در طول معمولی مقدار پست کیف گزارش شده است.

کیفیت هوا در سطح در اوکراین این هفته ثبت نام کرده اند به عنوان بدترین در جهان است.

از صبح روز شنبه کیف کیفیت هوا شاخص در محدوده 360 و 499 در نقاط مختلف این شهرستان دارای “خطرناک” هر چند نشانگر بازگشته بود به “نسیم” رتبه شنبه شب.

هواشناسان می گویند کیفیت هوا در کیف پایتخت این کشور و بزرگترین شهر ممکن است بهبود در اوایل هفته آینده با توجه به پیش بینی تغییر در جهت باد است.

مقامات کیف در ابتدا گفت: دود این شهر ناشی از آتش سوزی در منطقه ممنوعه چرنوبیل اما آناتولی Prokopenko معاون مدیر اوکراین مرکز هواشناسی گفت: آتش سوزی در منطقه Zhytomyr — بزرگ استان در جنوب اوکراین — باعث شده بود کیف را پوشانده بود در دود پس از پنج شنبه شب.

شنبه شب شش از 15 آتش سوزی در منطقه Zhytomyr جنگل شده بود خاموش و پنج بیشتر شده بود موجود گفت: ولدیمیر Demchuk مدیر پاسخ اضطراری در دولت خدمات اضطراری است.

آتش نشانان نیز در تلاش برای خاموش کردن چهار آتش سوزی در منطقه ممنوعه چرنوبیل. چرنوبیل آتش سوزی آغاز شد آوریل 4 و در نظر گرفته شد موجود توسط سهشنبه, اما گرفت تا دوباره جمعه با توجه به وزش شدید باد در این منطقه است.

یک گزارش منتشر شده در پنج شنبه توسط فرانسه Radioprotection و ایمنی هسته ای موسسه افزایش یافت سطح تابش در منطقه, اما Demchuk بود نقل قول شده در پست کیف در روز شنبه گفت: تابش بود که در یک سطح طبیعی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im