هواپیما حامل اعتصاب گروه نیمیتز, ریگان تیم در فیلیپین دریا

29 ژوئن (فردا) — یکپارچه تمرینات با حمله گروه از ناوهای هواپیمابر USS Nimitz و یو اس اس رونالد ریگان در حال انجام در دریای فیلیپین به نیروی دریایی اعلام کرد.

“هماهنگ عملیات در آبهای بین المللی” آغاز شد و روز یکشنبه در هند و اقیانوس آرام منطقه یک نیروی دریایی در بیانیه ای گفت:.

تبلیغات

یو اس اس نیمیتز با تکمیل آن از هواپیما و اسکورت کشتی ها نیز زوج با ناو هواپیمابر یو اس اس تئودور روزولت و اعتصاب خود را از هواپیما و همراه ناوشکن و رزمناو در اوایل این ماه در دریای فیلیپین.

با یو اس اس رونالد ریگان در نزدیکی در زمان, این اولین بار پس از سال 2017 که سه ناوهای هواپیمابر ایالات متحده هفتم ناوگان با هم بودند در نزدیکی انگیز دریای چین جنوبی است.

نشان می دهد از زور می آید که چین به شدت ادعا می گذارد به جزایر وجود دارد, با وجود مخالف با کشورهای همسایه خبر داد.

“تنها نیروی دریایی ایالات متحده می تواند ادغام carrier strike force در این مقیاس و همواره پروژه قدرت برای محافظت از آزادی دریاها گفت:” دریادار جیمز کرک فرمانده اعتصاب حامل گروه 11 است که روی عرشه ناو یو اس اس نیمیتز. “با بیش از 10 ، 000 در ایالات متحده ملوانان نیروی دریایی از سراسر جهان در حال کار با هم به عنوان یک تیم منسجم این عملیات چه ما را آماده پاسخ به هر گونه احتمالی.”

این نیمیتز اعتصاب حامل گروه متشکل از ناو هواپیمابر USS Nimitz حامل Air Wing 17, هدایت موشک رزمناو USS پرینستون و هدایت موشکی ناوشکن USS Sterett و USS رالف جانسون.

رونالد ریگان اعتصاب حامل گروه شامل ناو هواپیمابر USS Ronald Reagan, حامل, Air Wing 5 هدایت موشک رزمناو USS Antietam و هدایت موشکی ناوشکن USS Mustin.

این نیمیتز اعتصاب گروه چپ سن دیگو برای استقرار در اوایل ماه ژوئن است.

یو اس اس تئودور روزولت از سر خود استقرار در 4 ژوئن پس از آن منحرف شد به گوام برای مقابله با یک پردازنده COVID-19 برک آوت.

یو اس اس رونالد ریگان که homeport است Yokusuka و ژاپن و همچنین در سمت چپ پورت در اوایل ماه ژوئن است.

ثبت نام برای انتخاب صنایع دفاعی عضویت در خبرنامه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de