شرکت های هواپیمایی تصمیم به ممنوعیت الکل در پرواز به دلیل COVID-19

متعدد شرکت های هواپیمایی در ایالات متحده و اروپا و آسیا اعلام کرد که آنها در حال رفتن به سهولت در خرید و فروش الکل در میان coronavirus بیماری همه گیر.

چه اتفاقی می افتد:

  • شرکت های هواپیمایی مانند Easyjet و KLM در اروپا و Delta Air Lines خطوط هوایی آمریکا در ایالات متحده و استرالیا در آسیا تصمیم گرفته اند به حالت تعلیق در فروش الکل در پاسخ به COVID-19 با توجه به سی ان ان.
  • سی ان ان گفت: “این بخشی از یک گسترده تجدید نظر در صنعت مواد غذایی و نوشیدنی سرویس برای به حداقل رساندن تعامل بین خدمه و مسافران و برای اطمینان از یک سفر امن تر برای همه است.”
  • شرکت های هواپیمایی باید محدود نوشیدنی برای آب تنها. به همین دلیل به کار با ماسک. شرکت های هواپیمایی نمی خواهند نقاب مسافران به جرعه نوشیدنی های خود را برای بیش از حد طولانی است. آب اعتقاد بر این است سریعتر نوشیدن از الکل برای آگهی و با توجه به سی ان ان.
  • فوربس گفت: “الکل ممنوع است که بخشی از یک بزرگتر حرکت می کند به کاهش مواد غذایی و نوشیدنی, گزینه های روی—با تعداد زیادی از شرکت های هواپیمایی تنها در خدمت بطری آب در پرواز—به عنوان بسیاری از خطوط هوایی نیاز به استفاده از ماسک برای تمام مدت پرواز به جز زمانی که مسافران در خوردن و نوشیدن.”

کاهش در سفر

  • با توجه به مجله نیویورک در مورد 502,000 نفر سفر از طریق حمل و نقل اداره امنیت در ماه آوریل — تاریخی کم است. در سال گذشته نزدیک به 2 تا 2.5 میلیون نفر سفر از طریق TSA.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de