آلاباما دادستان منطقه به دنبال محاکمه جدید برای Toforest جانسون

12 ژوئن (فردا) — یک وکیل منطقه در آلاباما روز جمعه گفت که یک مرد که در انتظار اعدام برای 22 سال باید دریافت یک محاکمه جدید در قتل یک کلانتر معاون.

Jefferson County District وکیل دنی Carr ظ کوتاهی amicus حمایت از Toforest جانسون تلاش می شود دوباره.

تبلیغات

Johnson, 47, شد, محکوم به مرگ در سال 1998 برای سال 1995 مرگ Jefferson County معاون ویلیام هاردی. هاردی به ضرب گلوله کشته شد به مرگ در حالی که کار در بخشی خود را-در زمان کار به عنوان یک گارد امنیتی در بیرمنگام ،

Carr گفت: “وظیفه به دنبال عدالت نیاز به مداخله در این مورد است.” او گفت جانسون اعتقاد تا حد زیادی متکی بر یک شاهد که شهادت آنها به نظر می رسد در تضاد با شواهد در این مورد. علاوه بر این اسناد و مدارک نشان داد دادستان مخفیانه پرداخت می شود شاهد $5,000 برای شهادت.

Carr همچنین به سوال نامیده می شود این واقعیت است که دولت دادستان “ارائه به عنوان بسیاری از پنج نظریه های مختلف نسبت به کسی که شات معاون هاردی.” علاوه بر این او گفت: وجود دارد تعدادی از بهانه که شاهد گفت: آنها را دیدم جانسون در جای دیگر در طول زمان از کشتن است اما نمی اداي شهادت در دادگاه.

این amicus مختصر گفت: اصلی منجر دادستان در مورد ملاقات با Carr و گفت: او موافقت خود را با نگرانی و حمایت خود را برای یک محاکمه جدید.

“این است که دادستان منطقه موقعیت است که به نفع عدالت آقای جانسون که صرف بیش از دو دهه در انتظار مرگ بود اعطا جدید محاکمه” Carr نوشت: در مختصر.

او گفت: او را نه موضع گیری در مورد اینکه آیا او فکر می کند جانسون است که به جرم قتل.

پروژه بی گناهی نیز ثبت کوتاهی amicus حمایت از یک محاکمه جدید برای جانسون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de