آلاباما مجموعه برای اجرای ناتانیل جنگل برای قتل 3 افسران

4 مارس (فردا) — آلاباما مرد محکوم در تیراندازی مرگ سه افسر پلیس در سال 2004 تنظیم شده است به اعدام پنج شنبه وجود ندارد و کشیدن ماشه در slayings.

ناتانیل جنگل, 44, برنامه ریزی شده است به مرگ با تزریق مواد کشنده در 6 p. m. در Holman Correctional Facility در نزدیکی آتمور.

جنگل’ وکیل مدافع به دنبال اعدام برای مشتری خود را بر این اساس که دیگر زندانیان محکوم به اعدام در آلاباما که انتخاب نیتروژن هیپوکسی به عنوان روش اعدام دریافت موقت reprieves اما نه کسانی که انتخاب شده تزریق کشنده. دولت با تاخیر تنظیم اعدام خرما برای کسانی که انتخاب در سابق به عنوان مقامات نقد و بررسی این پروتکل برای این روش جدید است.

11th ایالات متحده مدار دادگاه تجدید نظر در روز چهارشنبه کاهش یافته است به دخالت در این مورد گفت: “در آخرین لحظات طبیعت” از درخواست خود برای ماندن بود “غیر قابل توجیه.” این پنل همچنین گفت: جنگل تا به حال این فرصت را به را انتخاب کنید نیتروژن هیپوکسی به عنوان روش اعدام مانند دیگر زندانیان.

“که دولت انتخاب کرده است به ارائه یک روش جایگزین اعدام و برای احترام به خواسته های زندانیان را که انتخاب می کند از بین بردن علاقه خود را در انجام این جملات از زندانیان که نمی منتخب است که با روش” نظر گفت.

جنگل محکوم شد در سال 2005 چندین فقره قتل پایتخت و اقدام به قتل برای مرگ و میر ناشی از افسران کارلوس اون هارلی Chisholm سوم و چارلز بنت. یک چهارم افسر نیز به ضرب گلوله کشته شد اما جان سالم به در برد.

جنگل ” هم اتاقی در آن زمان جان کری اسپنسر بستری در تیراندازی ماموران پس از آنها در پاسخ به بیرمنگام صفحه اصلی. دادستان گفت: جنگل راه اندازی یک کمین از افسران, اما اسپنسر گفت که او به ضرب گلوله ماموران در دفاع از خود زیرا آنها آزار جنگل.

درخواست تجدید نظر در گزارش مارس که دو نفر از افسران — Chisholm و اوون — شناخته شده بودند برای “فساد و خشونت” بود و شهرت برای جمع آوری پول از شناخته شده فروشندگان مواد مخدر در این شهرستان در ازای حمایت می کند.

فعالان و حامیان اعتراض به آلاباما رژیم صهیونیستی. کی Ivey به اعدام را متوقف کند. مارتین لوتر کینگ سوم او را فرستاده یک نامه درخواست خود را به دخالت.

“کشتن این مرد آمریکایی آفریقایی که مورد نظر بوده است به شدت و سنن و توسط دادگاه می تواند تولید غیر قابل برگشت بی عدالتی,” او نوشت. “آیا شما مایل به اجازه می دهد یک برنامه به طور بالقوه انسان بی گناه به اعدام؟”

اگر او تزریق کشنده انجام شده است پنج شنبه, جنگل خواهد بود پنجمین فرد اعدام در ایالات متحده در سال جاری و برای اولین بار در آلاباما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>