آلاباما دانش آموزان در حال پرتاب ‘COVID احزاب به ببینید که چه کسی می شود آلوده مقامات می گویند

آلاباما شهرستان رسمی گفت: دانش آموزان در تاسکالوسا،, آلاباما شده است میزبانی احزاب به ببینید که چه کسی می تواند گرفتن COVID-19 اول ABC اخبار گزارش.

چه اتفاقی می افتد:

شهرستان تاسکالوسا عضو شورا سونیا McKinstry گفت: دانش آموزان بوده است “COVID احزاب” با یک مسابقه به ببینید که چه کسی می تواند گرفتن COVID-19 از افراد دیگر در حزب با توجه به ABC News.

این دانش آموزان بنا به گزارش دعوت مردم آلوده با COVID-19 برای کمک به گسترش McKinstry گفت.

“آنها پول را در یک گلدان و آنها سعی می کنند برای دریافت COVID. هر کس می شود COVID اول می شود و گلدان. آن را می سازد هیچ حس. آنها به عمد از انجام آن” McKinstry گفت.

با توجه به سی ان ان برندگان دریافت پول نقد از فروش بلیط به حزب.

“من فقط فکر می کنم آن را بی معنی. من فکر می کنم این بی دقتی و از آن ساخته شده من دیوانه به جهنم که ما دائما در حال تلاش برای انجام همه چیز ما می تواند به سرعت گسترش در حالی که آنها تنها با داشتن یک لعنت حزب در تلاش برای گسترش آن” McKinstry گفت WVTM.

چه چیز دیگری در حال انجام است ؟

Tuscaloosa رئیس آتش نشانی Randy Smith تایید احزاب واقعی هستند ABC اخبار گزارش.

“ما تا به حال دیده می شود در طول چند هفته گذشته احزاب که در شهرستان و یا در سراسر شهر و شهرستان در مکان های مختلف که در آن دانش آموزان و یا کودکان و نوجوانان می آیند شناخته شده مثبت. ما فکر کردیم که نوع یک شایعه برای اولین بار در. … ما انجام برخی از تحقیقات بیشتر … نه تنها دکتر دفاتر کمک به آن را تایید, اما دولت تایید آنها نیز همان اطلاعات” اسمیت گفت: با توجه به WBMA.

شورای تصویب یک فرمان نیاز به ماسک در هر بکند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im