‘هشدار دهنده’: برخی از کسب و کارهای کوچک فقط دریافت $1 در Covid-19 امداد وام به عنوان کوشنر خانواده وال استریت سرمایه گذاران Raked در میلیون ها نفر

این کوشنر خانواده بزرگ زنجیره ای حمایت خصوصی حقوق صاحبان سهام وال استریت سرمایه گذاران Kanye West اعضای کنگره و شرکت حقوقی است که به نمایندگی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در طول مولر کاوشگر در میان هزاران نفر از بهره برداران از یک Covid-19 امداد برنامه با هدف نجات در تلاش کسب و کارهای کوچک و نگه داشتن کارگران شاغل با توجه به اطلاعات فدرال دوشنبه منتشر شد.

در حالی که مدیریت کسب و کار کوچک (SBA) افشای اطلاعات نشان می دهد تنها کسری از دریافت کنندگان بخشایش چک Protection Program (PPP) وام منتقدان ابراز نگرانی بزرگ و ثروتمند شرکت قادر به به راحتی دسترسی به میلیون ها دلار در بودجه امداد به عنوان آسیب پذیر تر اغلب شرکت های دریافت پول کمتر از آنها استفاده—و یا هیچ چیز در همه.

“ما نمی توانیم اجازه می دهد کسانی که کسب و کارهای کوچک است که به شدت با کمبود بودجه روبرو شده و یا محروم توسط این برنامه به ناپدید می شوند و نه خود داستان و جبران است.”
—جان Arensmeyer کسب و کار کوچک اکثریت

“سوال جدی باقی می ماند در مورد اینکه آیا PPP بودجه بودند فضاي توزیع به اقلیت متعلق به کسب و کار وجود دارد و نرخ هشدار دهنده های کوچک-دلار وام” جان Arensmeyer بنیانگذار و مدیر عامل گروه حمایت از کسب و کار کوچک اکثریت در بیانیه ای گفت. “در سراسر کشور در مجموع بیش از 21,800 کسب و کارهای کوچک با بسیاری از کارمندان متعدد دریافت یک وام برای زیر $1,000.”

“به منظور بالا بردن ابرو و حتی بیشتر” Arensmeyer افزود: “بیش از 1 ، 200 از کسانی که کسب و کار دریافت کمتر از $100—با برخی از دریافت وام به عنوان کم به عنوان $1.00! Underfunding شده است یک مشکل فراگیر برای وام گیرندگان پس از PPP راه اندازی شد.”

به عنوان چشم انداز آمریکایی‘s دیوید Dayen با اشاره به در توییتر آن را به عنوان اگر $660 میلیارد برنامه بود و نه به اندازه کافی بودجه برای ارائه کسب و کارهای کوچک با کمک آنها درخواست شده است. در گذشته PPP درخواست وام مهلت 30 ژوئن بیش از $130 میلیارد دلار در بودجه باقی مانده در مخزن. در ماه گذشته کنگره, تمدید مهلت درخواست به اوت 8.

“مشکل در عبارت دیگر بی فیلتر کردن این برنامه از طریق بخش خصوصی بانک ها به خاطر ما و گود کردن بخش دولتی به نفع تحویل” نوشت Dayen.

SBA را افشا—که شامل تنها نام ذینفع که دریافت حداقل 150.000 دلار PPP بودجه—در پاسخ به هتک حرمت بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را تلاش برای نگه داشتن اطلاعات در مورد وام گیرندگان ،

یک پایگاه داده قابل جستجو از PPP ذینفع را می توان در اینجا مشاهده کرد.

همانطور که واشنگتن پست گزارش “شرکت متعلق به خانواده Jared کوشنر… دریافت چندین PPP وام. پرینستون Forrestal, LLC یک کوشنر Cos. وابسته است که خریداری پرینستون هتل ماریوت در سال 2018 دریافت یک وام از $1 میلیون و 2 میلیون دلار.”

“شرکت هایی که به نظر می رسد برای مطابقت با کسانی که در ارتباط با دو مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت نیز دریافت PPP وام” با توجه به پست. “یک شرکت با نام مطابق با یک ذکر شده در سال 2017 افشای مالی از وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos دریافت حداقل 6 میلیون دلار.”

در ضمن Arensmeyer از کسب و کار کوچک اکثریت گفت: حدود 25 درصد از شرکت ها در گروه خود با شبکه “گزارش داده اند که دریافت یک وام پایین تر از آنچه آنها درخواست شده است.”

“در حالی که بسیاری از صاحبان کسب و کار دریافت هیچ توضیحی برای این که چرا آنها نمی دریافت کامل مبلغ وام” Arensmeyer افزود: “تعدادی از کسب و کارهای دیگر گزارش داده اند که وام دهندگان و SBA یا موفق به گرفتن و تصحیح خطاهای موجود در برنامه و یا کسب و کار شد و گفت: به قبول کمتر از آنچه که آنها را واجد شرایط برای به حرکت همه چیز را از طریق فرایند به سرعت.”

“بقای امریکا را کسب و کارهای کوچک بستگی به افشای کامل از PPP موفقیت و شکست” گفت: Arensmeyer. “نور خورشید همواره بهترین مواد ضد عفونی کننده و ما نمی توانیم اجازه می دهد کسانی که کسب و کارهای کوچک است که به شدت با کمبود بودجه روبرو شده و یا محروم توسط این برنامه به ناپدید می شوند و نه خود داستان و جبران است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im