همه پلیس می تواند شما را برای سرعت و یا هر گونه نقض ترافیک

پرسش: سلام صدای بوق: این آخر هفته گذشته من دیدم بسیار عجیب چشم در سال 91 آزادراه – اورنج کانتی کلانتر ماشین گشت با هیچ کس جسارت به درایو گذشته او و یا او را برای چند مایل تا کلانتر ماشین خارج شد اتوبان. من فکر که شد به دلیل آن بود که سیاه و سفید و بیشتر از هر کس فکر آن را گشت بزرگراه کالیفرنیا است. می توانید یک Orange County sheriff معاون به شما یک بلیط سرعت در اتوبان?

– ماریو لونا آناهایم

A. شما شرط می بندم.

معاون تمرکز به احتمال زیاد در رسیدن به یک کار مربوط به مقصد اما تحت قانون او یا او می تواند بیرون کشیده استناد کتاب.

“کالیفرنیا افسران صلح می تواند استناد در هر مکان جاده و/یا بازداشت هر نقطه در ایالت کالیفرنیا گفت:” سرهنگ Joses Walehwa اورنج کانتی کلانتر.

آنچه که یک افسر صلح دقیقا ؟

خوب هر قسم خورده افسر با یک نیروی شناخته شده در قانون به عنوان یک پلیس آژانس از جمله کسانی است که در خدمت شهرها و دانشگاه ها به مقامات حمل و نقل و یا فرودگاه. این را شامل نمی شود امنیت-نیروهای گارد.

این بازوی بلند از قانون می تواند رسیدن به دورتر از یک دولت مرز.

سازمان های پلیس در اغلب سیاست ها و موافقت نامه با برادران خود در طرف دیگر از دولت خط اجازه می دهد آنها را به نگه داشتن به دنبال یک مظنون از یک جرم جدی به دیگر امور خارجه گفت: Duane گراهامکالیفرنیا بزرگراه افسر گشت و سخنگوی.

Q. A hit-and-run برخورد این هفته آسیب دیده جلو سمت راننده سپر ماشین من که در آن من یک قرمز همسفری-لین برچسب. فروشگاه بدن گفت: آن را نمی تواند حرکت دشنه به جایگزینی بخشی و نمی دانم آنچه که من باید در مورد آن انجام دهد. این ممکن است به جایگزینی قرمز دشنه حتی اگر آنهایی که در حال حاضر صادر می های مختلف رنگ ؟ می توانم یک واحد جدید استیکر و یا آیا من نیاز به یک کل مجموعه ؟

– Tod Fitch در سان کلمنت

A. بله شما می توانید جدید قرمز یک و سه. کل چهار-مجموعه دشنه خواهد بود صادر شده است.

Tod است صحبت کردن در مورد دولت صادر هوای پاک کن خودرو که اجازه می دهد تا رانندگان خودروهای خاص که دیدار فوق العاده بالا و استانداردهای تولید گازهای گلخانه ای به رانندگی بدون مسافر در carpool.

“تعویض کن خواهد بود همان رنگ و با همان تاریخ انقضا که در ابتدا صادر شده برای این خودرو گفت:” نیکلاس Filipasیک گروه از وسایل نقلیه موتور سخنگوی. “برنامه های کاربردی پردازش سفارش آنها را دریافت و ارسال می شود معمولا در عرض 30 روز.”

شما نیاز به پر کردن یک فرم کوتاه و پست الکترونیکی آن را با 22 دلار چک را به راهنمایی و رانندگی. جدید برچسب باید بیش از سه آنهایی که در علاوه بر این به سپر یک برچسب.

برای اطلاعات بیشتر به dmv.ca.gov و در نیمه راه پایین صفحه بر روی “هوای پاک خودرو عکس برگردان” لینک کنید.

Honkin’ بهترین پلاک تا کنون: خال خال روی 405 در آزادراه جنوبی اورنج کانتی: “یک SML 4U.” چگونه شما می توانید ببینید که احساس کمی بهتر در مورد زندگی ؟

به درخواست صدای بوق سوالات او را در رسیدن به [email protected] او تنها پاسخ کسانی است که منتشر شده است. برای دیدن صدای بوق آنلاین: ocregister.com/tag/honk.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im