همه ستاره پارچ دیوید قیمت دادن داجرز جزئی leaguers $1K در میان همه گیر

29 مه (بی بی سی) — لس آنجلس داجرز پارچ دیوید قیمت اهدای کمک های مالی به هر جزئی بازیکن لیگ در این سازمان برای کمک به افراد شناور ماندن در میان coronavirus بیماری همه گیر.

لیگ منابع ESPN گفت: و اورنج کانتی ثبت نام در روز جمعه که قیمت را در هر جزئی اتحادیه است که در داجرز’ 40-مرد فهرستی از 1000 $در ماه ژوئن. اهدای تاثیر بیش از 200 نفر در مواجهه با مشکلات مالی در طول COVID-19 شیوع.

تبلیغات

داجرز قبلا متعهد به ادامه پرداخت های خود را — در مجموع 400 دلار در هر هفته-به جزئی لیگ بازیکنان را از طریق ژوئن. اوکلند دو و میدانی به تازگی تصمیم به قطع آن پرداخت و باشگاه های دیگر به زودی می تواند به انجام همان.

لیگ کوچک بیس بال بعید است در سال 2020 به بیش از 1 ، 000 بازیکنان منتشر می تواند بیش از چند روز آینده. در روز پنج شنبه صدها نفر از جزئی بازیکنان لیگ بودند کاهش یافته است در میان coronavirus مربوط به مسائل مالی برای لیگ با برخی از تیم های برش به عنوان بسیاری از 64 بازیکن است.

قیمت شماره 1 به طور کلی انتخاب کردن از واندربیلت در سال 2007 معامله شد به داجرز در پنج بازیکن مقابله با Boston Red Sox در ماه فوریه است. اگر MLB دارای فصل آن تا سال 2012 AL Cy جوان برنده جایزه و پنج بار همه ستاره انتخاب کنید را وارد کنید فصل پنجم از هفت سال $217 میلیون قرارداد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de